Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

8 minutes ago, Miki28 said:

Prvi komentar igra Nadala.

 

Drugi komentar Novak i "povreda".

O kvalitetu protivnika jednom i drugom na puti do finala je suvisno i govoriti. 

 

Nadalov navijač za nečiju povredu pod navodnicima. Pa :roflmao::roflmao::Hail: Ne zezaj Miki :lol_2:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Utisak dana je svakako pobeda Mareja, respekt do neba.

Hoću da kažem i ovo-Novak je danas bio tvrdoglav ko magarac-kad nešto nije išlo, forsirao je dok ne prođe.

Ne verujem da će ovako igrati u nastavku a i bio je jako nervozan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, MilošVB said:

Izuzetno je ozbiljna stvar ovo vaše posprdno bavljenje povredama njih dvojice.

 

 

Ne zavirujem u Rafin zdravstveni karton osim kad se njegovi navijači povampire (na svakom GS-u) kako su Novakove povrede upitne ili fejk. A daleko više razloga imaju da tako nešto misle za svog pulena nego Novaka. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

Foliranti nisu ni Novak ni Rafa ni Federer.

Tri velika sportsmena.

 

Prestanite da projektujete spostvene nesigurnosti, svesno ili nesvesno.

 

Federer nije, ova dvojica vise puta pokazali da jesu :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Отишао са стилом.

 

Кад сам видио да је узео МТО, рекох још једна фора из кухиње Новак/Рафа, али стварно није могао више.

 

Све више му долази на наплату невјероватно раубовање тијела кроз све ове године. Мада капирам да је за њега РГ и ове године циљ, и сигуран сам да ће све ресурсе усмјерити ка томе.

 

Новак је једини, чини се, успио да се адаптира на биолошке промјене и самим тим ће имати још пар сезона врхунског тениса. 

 

Мало ме тужним учинило ових последњих пар гејмова... Није још пуно остало до одласка двојице највећих.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Baš nisam ovo očekivala. Ali jbg, dešavaće se sve češće i njemu i Novaku... Sve na stranu, taktička pripremljenost, podloga, mentalna stabilnost, motivacija, doći će trenutak kad telo to više neće moći da isprati (videli smo na Rodžerovom primeru). Što reče @Big Ticket Novak ima koju sezonu više tenisa u svom organizmu, ali brzo će i to proći. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Predivno :classic_love:
 


Jedino su omashili Star Wars temu u pozadini..mogla je neka druga :wicked:

Sad sa ozbiljnije strane.
Meni je zao sto je ispao..lose po turnir i navijace,a svakako sam smatrao da Novaku nije pretnja. Radije bih gledao Rafu u finalu protiv Novaka nego Medvedeva npr. Ono sto je veoma zabrinjavajuce za Nadalove fanove je da je izgledao ovoliko fizicki lose,sto je krajnje i ozbiljno neuobicajeno za njega. Deluje da je izvan sljake zavrsio..a pitanje je hoce li i na njoj moci da se suprotstavi Novaku..

Novak saznao ime narednog rivala..prizeljkivao sam vise Deliena..ovaj Francuz mi je potpuna nepoznanica..

Link to comment
Share on other sites

Ja se i dalje šokiram kad je prikažu, nikako da se naviknem šta je napravila od sebe :classic_sad:

1 hour ago, Boxy said:

Medvedev vodi 6:5 protiv Milmana u 1.setu, od tih 11 gemova, 7 su bili brejkovi

A ja baš pomislila po rezultatu rutinski. Kako god, izgleda mi da će opet do finala. Svakako nisam ni očekivala da ga ovakav Rafa dobije, čak i za Danila postoji granica do koje može da se raspadne.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...