Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

2 minutes ago, alcesta said:

Priča komentator kako je Nadal tražio da mu skupljači loptica donose peškir jer je teren preveliki pa nema vremena da ide po njega. Sad sam se zbunila, je li to dodavanje peškira ukinuto definitivno ili nije? Nisam ni skontala jesu li mu donosili ili nisu.

 

Koliko sam ukačio, ukinuto je i sudija mu je odbio zahtev

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da kretanje nije najbolje, nije proklizao ni jednom do sada, ali zato udara iz sve snage, teren je dosta sporiji ove godine i trebace mu to kako bi uspeo lakse da dobije ovog Spanca koji sve vraca I nista ne poklanja.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drug Crni said:

Pokazuje mu Goran da mora da ga "shiri" po terenu.

Koliko negativnosti,negativne energije..vrlo je tezak za gledanje..

Uzasan govor tela trenutno. Dal je povreda, dal je igra protvnika ili nesto drugo, ali ovo ne obecava previse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Priča komentator kako je Nadal tražio da mu skupljači loptica donose peškir jer je teren preveliki pa nema vremena da ide po njega. Sad sam se zbunila, je li to dodavanje peškira ukinuto definitivno ili nije? Nisam ni skontala jesu li mu donosili ili nisu.

Tipičan "it is what it is", "we play with what we have", "rules are rules, no" Nadal... Dok mu nešto ne zasmeta... A stalno mu nešto smeta, ovaj AO loptice, te mu me donose peškir, te mu neko ukro reket... 🙃

Inače Novak trenutno u God modu...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, double fault said:

 kecman izjavio kako je prekinuo saradnju sa nalbandijanom jer je ovaj bio zahtevniji vremenom , u smislu rada i truda njegovog 

Legit. medjutim,u tom slucaju hita ka tome da postane Krajinovic 2.0

U ostalim vestima: Chardy igrao i dobio prvi mec nakon godinu i po dana bez tenisa. Svaka cast zaista. Medjutim,kakav je onda taj Galan igrac kad je uspeo da izgubi od takvog Zeroma ?!

(valjda je Pesikan Chardyja zvao "Zerom"?)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, alcesta said:

 

Edit: @BoxyRud dobio Mahača, sad kad god vidim Mahačevo ime setim se dubla Veseli Mačak :classic_laugh:

 

 

A ja se setim Dejana Nedica koji pomocne sudije zove mahaci.

 

Slazem se za opremu Djokovica, dobra je. Nisam gledao puno, ali ono sto sam video cini mi se klasika smaranje sa linijasem koji ne moze da ga dobije da igraju 20 puta, ali se bar u delu meca iz nekog razloga zlopati. Verovatno vise sa sobom i sa tim kako hoce da igra, nego sa protivnikom.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2023 at 8:43 AM, Miki28 said:

Prva prepreka predjena, jako losa igra. Jedina nada da iz meca u mec uspije da podigne tenis ali tesko. 

 

o Nadalu...

 

On 1/16/2023 at 2:18 PM, Miki28 said:

Nista se ne brini, igra on ko zapeta puska. Ima da leti po terenu.

S obzirom na protivnike, moze i sa jednom nogom protiv njih

o Djokoviću...

 

Miki krenuo jako od samog početka 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...