Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

23 minutes ago, Drug Crni said:

Dobar zreb za Novaka.

U trecem kolu jedno poznatije ime - Dimitrov,protiv koga Novak ima izvanredan skor,a sam Grisha odavno nista spektakularno nije odigrao. Iskreno,ponajvise me "brine" PC Busta..covek ima igru koja nikako ne prija Djokovicu..posebno na betonu. Opet,zbog US Opena i OI u Tokiju, Novak bi tu morao da ga zgromi samo i iskljucivo na motiv..
Kyrgios i Fritz bi mogli biti protivnici u cetvrt i polufinalu.

Fokus na teren,na protivnike i ne nasedati na provokacije sa tribina i izvan terena.

Pa nece ih ni biti, vidis da ce biti izbacivanje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:

 

Hahahah, preskocis prvu recenicu gde se spomijne samo Djokovic, a ostale recenice koje se odnose na tu kopiras i konstatujes kako se nigde ne spominje Djokovic  :23:

 

Nigde Tilej nije spomenuo NĐa u svojim odgovorima i izjavama, ta prva rečenica je novinarska konstrukcija napravljena taman da isprovocira i mene da se o tome kuckam na forumu (internet dinosaurusu).

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alcesta said:

Pa sad, ne mogu i Zverev i Nadal i Medvedev i Kirgios i Rune svi na drugu stranu, neko je morao i kod Novaka :classic_biggrin: drago mi je što je u Rudovoj polovini.

Nisam znala da je žreb već bio, nikad neću naučiti vremenske zone, a nema više ni zoe da nas podseća :classic_sad:

Inače i Čilić je odustao.

 

Ma naravno, šala mala na konto povoljnog žreba, eto šta se dobije kad te australijanci deportuju, dobar žreb i zabrana vredjanja i provokacija. :classic_biggrin: Inače neko je već rekao, ovo me i malo plaši, sigurniji sam nekako kada Novak ima teže protivnike.

 

2 hours ago, Drug Crni said:

Dobar zreb za Novaka.

U trecem kolu jedno poznatije ime - Dimitrov,protiv koga Novak ima izvanredan skor,a sam Grisha odavno nista spektakularno nije odigrao. Iskreno,ponajvise me "brine" PC Busta..covek ima igru koja nikako ne prija Djokovicu..posebno na betonu. Opet,zbog US Opena i OI u Tokiju, Novak bi tu morao da ga zgromi samo i iskljucivo na motiv..
Kyrgios i Fritz bi mogli biti protivnici u cetvrt i polufinalu.

Fokus na teren,na protivnike i ne nasedati na provokacije sa tribina i izvan terena.

 

Ovo sam i ja pomislio, nagazna mina.  Nadam se da Djoković neće propustiti priliku da pokaže ko kosi, a ko vodu nosi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čvarkov said:

eto šta se dobije kad te australijanci deportuju, dobar žreb i zabrana vredjanja i provokacija

Pa sad, ako bi moglo da se bira, ja bih radije uobičajen tretman a bez deportacije, a sigurna sam i on :classic_biggrin:

 

Inače, Olga nije prošla 3. kolo kvalifikacija.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se Novakov žreb, a i Nadalov 😉

 

Ovo su potencijalni protivnici četvorice prvih nosilaca, plus Meda:

 

Nadal:
R1: Draper
R2: Nakashima/McDonald
R3: Nishioka
R4: Tiafoe/Khachanov
QF: Medvedev
SF: Tsitsipas
F: Djokovic

Djokovic:
R1: RCB
R2: Dellien
R3: Dimitrov
R4: PCB/ADM
QF: Rublev/Kyrgios/Rune
SF: Ruud
F: Nadal/Tsitsipas

Tsitsipas:
R1: Halys
R2: Hijikata
R3: Botic VDZ
R4: Sinner/Musetti
QF: FAA
SF: Nadal
F: Djokovic

Ruud:
R1: Machac
R2: Brooksby
R3: ADF
R4: Berrettini/RBA
QF: Fritz/Zverev
SF: Djokovic
F: Nadal/Tsitsipas

Medvedev:
R1: Giron
R2: Millman
R3: Korda
R4: Hurkacz/Shapo
QF: Nadal
SF: Tsitsipas
F: Djokovic

 

 

Novak skoro da nije mogao da dobije bolji žreb, ima tu mina... PCB u 1/8 može da bude nezgodan... Kirgios/Rune u 1/4 takođe... Ruud 1/2... Ali ipak je ovo slem i ipak je to u 3 dobijena... Novak bi morao do finala inače je velika šansa propuštena...

Siguran sam da će veliki broj "mina" ispasti pre Novaka, mođda bude još lakše...

 

Meda, Meda je naje.bo 🙂

Nadal... Neće mu biti lako, ali opet, žreb može da se raspadne za čas... Videćemo u kakvoj je formi, u prvom kolu ima najgoreg protivnika u poređenju sa 15 sledećih nosilaca. Kvota na njega čak 1,45, ne pamtim tako veiku kvotu prvog nosioca u prvom kolu slema...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dracarys said:

Sta znam, Rune je mnooogo napredovao, pobedio je Novaka u Parizu, dok je Kirjos pred domacom publikom. Ne bih nazvao ovo lakim zrebom.

Jeste Rune napredovao, imao dosta pobeda, pobedio i Novaka (na preokret, Novak propustio mnooogo šansi koje inače realizuje, ali ipak je pobedio svaka čast).

 

A onda, u međuvremenu, odigrao je samo jedan meč i izgubio od fckn Nišioke koji nikada ne pobedjuje najbolje igrače. Jedan meč u dva meseca, ne znam da li ijedan drugi igrač toliko malo igrao... Anyway, mislim da je mnogo veća šansa da pođe stopama kolega mladih igrača koji se brzo izgube nakon ovakvog uspeha,nego da stigne do Novaka u žrebu. Kirgios isto, neće stići do Novaka, a ako i stigne biće mrtvosan ili povređen ili oba, svakako Novak bi ga rešio lakše nego na W.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Pangea said:

Meda, Meda je naje.bo 🙂

Baš htedoh da kažem, izgleda mi da je od svih iz vrha on najgore prošao.

Strašno ću se iznenaditi ako Rud bude u polufinalu. Doduše sad kad sam ovo napisala šanse mu verovatno rastu :classic_biggrin:

2 hours ago, Pangea said:

Kirgios isto, neće stići do Novaka, a ako i stigne biće mrtvosan ili povređen ili oba, svakako Novak bi ga rešio lakše nego na W.

Nisam baš sigurna da je ovo onaj isti Kirgios od pre godinu dana. Ali mislim da će njemu više od žreba i umora smetati pritisak domaćeg terena, ovo je prvi put da se kod kuće od njega očekuje ozbiljan rezultat, i već se žalio na to.

Link to comment
Share on other sites

Draper nije naivan rival, dobro je Nadal to resio sa 3-1. Problem je sto je Tiafoe u zrebu projektovan za osminu finala, a on je bas naprzen i odgovaraju mu ovakve podloge.. Malo mucenja sa Altaimerom, al prodje dalje. 

 

 Giron je dobar igrac, ali ocekujem ipak laku pobedu Medvedeva. Nisu nesto bili zanimljivi mecevi danas.. 

Link to comment
Share on other sites

Draper se prilicno mucio sa grcevima u 3 I 4 setu danas. Tesko je izvuci neki zakljucak o nivou Nadalove igre na osnovu danasnjeg meca. Sto se tice njegove stamine deluje da je na standardnom nivou I da ce biti opako tesko dobiti ga u ovom dnevnom terminu. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, delgado said:

Draper nije naivan rival, dobro je Nadal to resio sa 3-1. Problem je sto je Tiafoe u zrebu projektovan za osminu finala, a on je bas naprzen i odgovaraju mu ovakve podloge.. Malo mucenja sa Altaimerom, al prodje dalje. 

 

 Giron je dobar igrac, ali ocekujem ipak laku pobedu Medvedeva. Nisu nesto bili zanimljivi mecevi danas.. 

Draper je bio katastrofalan. Ne sećam se da sam gledao tolikog tenisera sa toliko malo snage. Nabacivao je Nadalu ceo meč spore spinovane lopte 80% odmah iza servis polja. Da je preko puta bio prosečan Nadal uzeo bi 4-5 gemova. Ali, Nadal je takođe bio užasan, najgori što sam gledao, gori nego u svim porazima od USO. Toliko neiznuđenih grešaka... Da je preko puta bio neki solidan top 20 igrač to bi bio kraj.

 

Možda ovo ništa ne znači za nastavak, Nadal zna da dođe formu. Ali da je izgledalo ružno, izgledalo je...

Just now, Pangea said:

Draper je bio katastrofalan. Ne sećam se da sam gledao tolikog tenisera sa toliko malo snage. Nabacivao je Nadalu ceo meč spore spinovane lopte 80% odmah iza servis polja. Da je preko puta bio prosečan Nadal uzeo bi 4-5 gemova. Ali, Nadal je takođe bio užasan, najgori što sam gledao, gori nego u svim porazima od USO. Toliko neiznuđenih grešaka... Da je preko puta bio neki solidan top 20 igrač to bi bio kraj.

 

Možda ovo ništa ne znači za nastavak, Nadal zna da dođe formu. Ali da je izgledalo ružno, izgledalo je...

A kad dodam grčeve kakve nisam skoro gledao na turu... Do grčeva je čak bilo izjednačeno...

Link to comment
Share on other sites

Ne sviđa mi se žreb zbog Buste, odvratan mi je taj čovek.

I mnogo puta smo bili svedoci da se težak žreb otvori samo tako-to na konto nadalovaca.

Novak je imao neverovatnu kvotu pa me i to plaši.

Sve u svemu, opet ću se žderati :classic_sad:

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...