Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

Ali kakav je zicer promasio Bereteni za mec loptu na Marejev servis kada je ovaj servirao na 4-5 da opstane u petom setu. Bukvalno toliko lagan bekhend, ne moze laksi i zakuca ga u mrezu. Neverovatno sta je ispustio, a iscupao je TB 4. seta na razliku i dosao u situaciju da pobedi posle preokreta. Ispao i Kec lagano u 3 seta od Jarry-a. 

 

Fricko dobio Basila u 4 seta, sada ima potpuno otvoren put do QF i ne bi smelo da bude kiksa. 

Link to comment
Share on other sites

Au,sta promasi covek ^ :classic_ohmy:
Inace,totalno ocekujem neki komentar od @McLeodna ovakav ishod meca :classic_biggrin:

Filip dosao na vreme u Melburn,dobro je radio,dobro se spremao..cak imao neku pricu kako ce on i Tipsa spremiti "pobednicku taktiku" protiv Runea..kako ga je Danac ocetkao.. rutina..medjutim,vise nego neprijatno sam iznenadjen Mishinim porazom i izdanjem protiv bednog Jarija..bas veliki poraz..i eto godinu dana posle odlicnog nastupa ovde, Kecmanovic se vratio na "fabricka podesavanja"..gde si bio..nigde..sta si radio..nista..otprilike mu je to teniska prica u poslednjih 12 meseci..

Link to comment
Share on other sites

Sta da komentarisem, satro najcvrsci i mentalno stabilan teniser nove generacije gubi od antitenisera. Stavljena je odavno tacka na dijagnozu tenisa, mislio sam da ce Alkaraz to promeniti ali kad on pocinje vec sad da propusta slemove to je siguran signal da nece preuzeti tenis pod svoje.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, double fault said:

 kecman izjavio kako je prekinuo saradnju sa nalbandijanom jer je ovaj bio zahtevniji vremenom , u smislu rada i truda njegovog 

Čekaj ne razumem, Nalbandijan je tražio od njega da se više trudi pa je Kecmanović zato prekinuo s njim? :classic_ohmy:

To bi mi više ličilo na Filipa, nisam očekivala od njega.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, alcesta said:

Čekaj ne razumem, Nalbandijan je tražio od njega da se više trudi pa je Kecmanović zato prekinuo s njim? :classic_ohmy:

To bi mi više ličilo na Filipa, nisam očekivala od njega.

 

Sa SK-a

 

„Sviđa mi se, dosta je drugačiji od Davida (Nalbandijana), i prija mi ta promena. Mnogo je manje tenzije iz dana u dan – ne znam kako tačno da objasnim, ali David je u svakom aspektu dana bio zahtevniji. Posle nekog vremena, više mi nije prijalo“, kaže Kecmanović i dodaje:

„Nismo zacrtali konkretne ciljeve, kao npr. ’moramo da budemo na kraju godine deseti’, već gledamo šta moram da popravim u igri kako bih možda bio u top 10. Ima svašta – mogu da budem i brži, da se bolje krećem i serviram. Dosta hoće na forhendu da radimo, što mi jeste slabiji deo. Ima dosta dobrih ideja, videćemo hoću li ja to usvojiti i hoće li mi krenuti posle toga“.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Priča komentator kako je Nadal tražio da mu skupljači loptica donose peškir jer je teren preveliki pa nema vremena da ide po njega. Sad sam se zbunila, je li to dodavanje peškira ukinuto definitivno ili nije? Nisam ni skontala jesu li mu donosili ili nisu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Priča komentator kako je Nadal tražio da mu skupljači loptica donose peškir jer je teren preveliki pa nema vremena da ide po njega. Sad sam se zbunila, je li to dodavanje peškira ukinuto definitivno ili nije? Nisam ni skontala jesu li mu donosili ili nisu.

 

Nisu mu dozvolili, morao je da ide sam po peskir.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...