Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

ima pravde, Spanci su nakon furioznog pocetka na sampionatu, poceli da kalkulisu, a danas im je to doslo na naplatu ............ bravo Marokanci, kod vas nije bilo kalkulacija i oscilacija od pocetka takmicenja, zasluzili ste plasman medju osam najboljih ..................... Brazilci i Portugalci se jos uvek drze ..................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Issey said:

Kakvi pileći šutevi jbt... Gde su nestali oni šutevi u rašlje?

 

Ne znam kakvi su uslovi na sampionatu sto se tice temperature i vlage i koliko je kondicije ostalo igracima u nogama. Ali iskoristi tih par minuta pauze pred penale, udahni duboko i zategni loptu sto jace mozes, ista sansa da omasis ko ovo sto cekas da nadmudris golmana... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Za sve one koji kazu da Hrvate sere. Nas put do polufinala bi bio Portugal - Maroko, ali preveliki smo bogalji da iskoristimo to. Isto tako je bilo 2010.

Osrao bi nas Maroko, ne bismo im pola prešli.

Za početak, za 120 minuta niko kod njih imao grčeve.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sharp said:

Nisam nešto oduševljen Marokom, ljudi realno igraju bunker cijelo prvenstvo, ali ovi Španjolci su stvarno dosadili bogu i ocu s ovim stilom igre. Plus penale su pucali kao zadnje sise tako da mi ih i nije nešto previše žao. 

 

I ja sam iskreno očekivao više. Mislim da su igrali bolji fudbal pre 4 godine. Ali ok, ovajj put su sve podredili rezultatu i isplatilo im se.

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Del Piero said:

Za sve one koji kazu da Hrvate sere. Nas put do polufinala bi bio Portugal - Maroko, ali preveliki smo bogalji da iskoristimo to. Isto tako je bilo 2010.

 

2010 nas je poslao kuci sudija iz Urugvaja , a 2018 sudija iz Nemacke, oba puta nesvirani penali, a i 2022 nije sviran penal protiv Svajcarske, tesko je penjati se na brdo sa okovima oko nogu. Nismo ni mi bajni i nesto posebno, ali ne mora da nam podmecu klipove iz cista mira i nezasluzeno. 

 

giphy.gif

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...