Jump to content

Grupa B(Engleska, Iran, SAD, Vels)


Recommended Posts

Nemaju Ameri uopste losu reorezentaciju. Odlican ovaj lijevi bek iz Fulama, Robinson. Dosta igraca Fulama vcrs

1 minute ago, L' Imperatore said:

Opet 4 minuta. Preteruju.

 

Jednom sam gledo utakmicu gde su pola poluvremena lovili psa lutalicu, koji je ušao u teren. Sudija produžio 2 minuta. E to su bila vremena.

Slazem se ali najavili su bili po golu ce dodavati po minut, minut i po i plus izmjene, prekidi. 

 

Hoce da uvedu utakmice sa zaustavljanjem sata, da vide da li mogu da izguraju na 60 minuta efektivne igre.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Nista specijalno ovde nisu pokazali Englezi. Los sastav, Kejn ih vadi jer mnogo ucestvuje u igri, ali bukvalno je svako bolje resenje od Sterlinga i Maunta. Isto, ne treba ti Rajs sa ovakvim protivnikom

Ja isto čitam hvalospjeve, a Iran se doslovno raspadao na svakom dijelu terena. Gledaš Rashfordov gol mislip da je Salah. Iranu želim i ostale ovakve rezultate kad prije SP potjeraju najboljeg izbornika kojeg su ikad imali i dovedu Quieroza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Nemaju Ameri uopste losu reorezentaciju. Odlican ovaj lijevi bek iz Fulama, Robinson. Dosta igraca Fulama vcrs

Slazem se ali najavili su bili po golu ce dodavati po minut, minut i po i plus izmjene, prekidi. 

 

Hoce da uvedu utakmice sa zaustavljanjem sata, da vide da li mogu da izguraju na 60 minuta efektivne igre.

 

Ma znam, ali ja sam više za ono, ne popravljaj ono što nije pokvareno...

 

Znam ja da oni sa tim skračivanjem utakmice žele to da približe ovim mladjim generacijama, koji žive taj turbo tempo. Ali po mom mišljenju ne kapiraju da onaj kome se ne gleda utakmica od 90 minuta, neče gledati ni onu od 60

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Klotzen said:

Ono što je meni čudno je da stadioni uopšte nisu popunjeni. To je pogotovo čudno jer su svi stadioni u gradu Doha, ako sam dobro čuo  najdalji je 40km od centra grada. Ja sam bio na SP 2006. u Nemačkoj i da je bilo slobodnih karata u Berlinu i Lajpcigu ja bih definitivno išao na te tekme. Recimo da sam u Dohi otišao bi na ovu utakmicu. Ova čak i ako bude loša biće dosta borbe i imaće šta da se vidi.

 

SAD je ok krenuo,njih svi uvek podcene a uvek odigraju korektno. Možda bi oni mogli i da prođu ovu grupu.

Plaćaju Pakistance da dođu navijati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar start Engleza. Bilo je mucenja, ali onda kanonada pred kraj prvog poluvremena. Raspucalo se dosta igraca, dobro za samopouzdanje

Kejn nije vise onaj igrac pre 4 godine uglavnom surovi strelac i egzekutor, to je sve ostao samo sto sada ucestvuje na svakom delu terena, deli asistencije vrhunski, a ovde ima jos bolji izbor napadaca nego u Totenhemu pa ce i to znatno doci do izrazaja. Gol razlika takodje moze biti bitna, bespotrebno primljen drugi gol, al dobro.

 

 Amerika igra lep fudbal. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...