Jump to content

Grupa B(Engleska, Iran, SAD, Vels)


Recommended Posts

Englezi su mi bili velika nepoznanica. Ogromne pare ulazu u fudbal. Ne treba više pričati o ligama petice jer PL po prihodima i ulaganjima odskače od preostale 4. U Rusiji su dosli do polufinala uz doduše povoljan žreb. Potcenjena ekipa mogu do finala imaju kvalitet. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam prvi put u zivotu gledao ovakav Iran.

Nikad nisu bili sila,nikad nisu pucali od talenta niti plenili igrom. Medjutim,bili su uvek komforni u takvoj poziciji i igrali ono sto jedino najbolje znaju - dupli blok, odbrana nisko, linije koje stoje blizu, ne daju prostor za igru rivalu..tvrda i cvrsta repka. Ovo danas je bilo sve kontra.

Nisam sklon raznim teorijama,ali cinjenica da danas nisu pevali drzavnu himnu mozda govori o necemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, McLeod said:

Nista specijalno ovde nisu pokazali Englezi. Los sastav, Kejn ih vadi jer mnogo ucestvuje u igri, ali bukvalno je svako bolje resenje od Sterlinga i Maunta. Isto, ne treba ti Rajs sa ovakvim protivnikom

Mene iskreno čudi da mu ne igra Foden.Zna on da igra i po levoj strani.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drug Crni said:

Ima li logicnog objasnjenja za 10+ nadoknadu vremena u drugom poluvremenu?

Negde sam procitao da su instrukcije sudijama za ovo SP da nadoknadjuju mnogo vise nego inace, tj. da racunaju i one sitne prekide i zato se ocekuje da dosta utakmica na prvenstvu traje 100ak minuta. Cini mi se da je i juce na otvaranju prvo poluvreme produzeno za 5 minuta, a nije bilo nekih prekida osim onog VARa na pocetku. Ovaj danas je izgleda bas bukvalno shvatio instrukcije jer nije bilo ni za 14 u prvom, a tek za 10 u drugom kod 6:1. Verovatno ce zavisiti od sudija, evo na Holandija - Senegal je bilo 2 minuta u prvom, mada ovde stvarno nije bilo prekida, inace bi se verovatno svirao kraj bez nadoknade pre ovih novih pravila.

Edited by Del Piero
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Negde sam procitao da su instrukcije sudijama za ovo SP da nadoknadjuju mnogo vise nego inace, tj. da racunaju i one sitne prekide i zato se ocekuje da dosta utakmica na prvenstvu traje 100ak minuta. Cini mi se da je i juce na otvaranju prvo poluvreme produzeno za 5 minuta, a nije bilo nekih prekida osim onog VARa na pocetku. Ovaj danas je izgleda bas bukvalno shvatio instrukcije jer nije bilo ni za 14 u prvom, a tek za 10 u drugom kod 6:1. Verovatno ce zavisiti od sudija, evo na Holandija - Senegal je bilo 2 minuta u prvom, mada ovde stvarno nije bilo prekida, inace bi se verovatno svirao kraj bez nadoknade.

Znaci ide se polako u realizaciju ideje da se fudbal igra 2x30 sa stopiranjem sata zbog prekida.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ono što je meni čudno je da stadioni uopšte nisu popunjeni. To je pogotovo čudno jer su svi stadioni u gradu Doha, ako sam dobro čuo  najdalji je 40km od centra grada. Ja sam bio na SP 2006. u Nemačkoj i da je bilo slobodnih karata u Berlinu i Lajpcigu ja bih definitivno išao na te tekme. Recimo da sam u Dohi otišao bi na ovu utakmicu. Ova čak i ako bude loša biće dosta borbe i imaće šta da se vidi.

 

SAD je ok krenuo,njih svi uvek podcene a uvek odigraju korektno. Možda bi oni mogli i da prođu ovu grupu.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo loša utakmica. Ko napravi r tačna dosavanja u nizu na polovini protivnika sobika nagradu.

1 minute ago, Klotzen said:

Ono što je meni čudno je da stadioni uopšte nisu popunjeni. To je pogotovo čudno jer su svi stadioni u gradu Doha

Ma solidno su popunjeni, nego Velšani nose crveno pa ih mešaš sa praznim stolicama 😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...