Jump to content

Grupa G (BRA,SWI,SER,CAM)


Grupa G  

50 members have voted

  1. 1. Ko prolazi u 1/8 ?

    • Brazil
      48
    • Srbija
      43
    • Svajcarska
      7
    • Kamerun
      1


Recommended Posts

Meni se cini da je ovo bas tanko, tanje nego sto sam ocekivao. Bolji malo Kamerun nego sto se prica, ali to je vise zbog toga sto Svajcarska ima odron sredinu. Samo neka se oni oslanjaju na izvikane Dzaku i Flojlera, panjevi obojica.

 

Mozda i ne bi bilo lose da pobedi Svajcarska jer ce ovi onda pasti.

 

Mi bismo ovakvu jalovu Svajcarsku morali da razmontiramo.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

ipak je najviše do nas samih, nema šetnje i lako ćemo nego ako vredimo i pobijemo se za svaku loptu onda možda i prođemo

 

I ja tako nekako razmišljam. Dokle više taj strah od svakog i svih. Nek se ovi drugi malo plaše nas za promenu, a momci su pokazali da ima osnova za to. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, McLeod said:

Mi bismo ovakvu jalovu Svajcarsku morali da razmontiramo.

 

1 minute ago, gledan van, ludilo 1 said:

Kamerun je uoči ove utakmice imao 7 uzastopnih poraza na SP-ima, rekord drži Meksiko sa 8.

Cisto da ostavim kao podsetnik gde i kada tacno su nam potonule ladje.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ne vidim zasto bi nam leglo nereseno.

 

Mi svakako moramo da pobedimo Kamerun i ne izgubimo od Svajcarske. Ako Svajcarska pobedi, imajuci u vidu stanje u Kamerunu i mentalitet koji su cesto pokazivali, pobedicemo ih lagano. U zavisnosti od rezultata i nereseno sa Svajcarskom i da oni pobede danas moze da igra, ali je glupo pricati o tome pre nego sto odigramo svoje.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Pa sad. Obojica su igrala rukom, ali ruka u prirodnom položaju.

 

S obzirom da smo vidajli več nekoliko tih situacija na ovom svtskom prvenstvu, meni je očigledno da je instrukcija da se ne sviraju bezvezni penali (i hvala im na tome). Tipa, ovakvo igranje rukom, koje nema ozbiljnog uticaja na gol šansu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Ovogodisnji Xhaka je sve samo ne odron igrac. Preporodio ga Arteta, fenomenalno igra za Arsenal.

 

Gledao sam svaku utakmicu Arsenala ove sezone. Najgori fudbaler ubedljivo i dalje. Njegova je sreca sto je Parti hobotnica i moze da igra malo ofanzivnije, plus dao par golova da zamaskira to.

 

Ovu njihovu postavu na sredini cemo POJESTI.

 

Samo neka je izvedu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gledan van, ludilo 1 said:

Švicarska me u jednoj stvari dosta podsjeća na Hrvatsku. Često odigraju slabije protiv autsajdera ali zato protiv jačih skoro uvijek dobro i u dobrom ritmu i nije ih lako izbaciti sa velikog natjecanja. 

 

Zato sto sednu u krilo Zomeru koji je dobar golman, dupli blok, teraju na sut iz daljine i onda na kontre. S tim sto su i Saciri i Rodrigez daleko od nekadasnje snage i brzine, a oni i dalje igraju isto.

 

Vargas je najopasniji igrac trenutno kod njih. Njega treba zatvoriti i moze da se primi gol samo iz neke gluposti/prekida.

Link to comment
Share on other sites

Kad vidim kako Kamerun tragično brani prekide mislim da će nam osnovna taktika biti da izvučemo korner pa da se neko od naših visokih samo pokloni. Uezam se naravno, ali bih se stvarno iznenadio da ne damo bar jedan glavom.

 

Jedino što se mora paziti na njihovu brzinu u tranziciji jer smo prilično spori pozadi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

 

Zato sto sednu u krilo Zomeru koji je dobar golman, dupli blok, teraju na sut iz daljine i onda na kontre. S tim sto su i Saciri i Rodrigez daleko od nekadasnje snage i brzine, a oni i dalje igraju isto.

 

Vargas je najopasniji igrac trenutno kod njih. Njega treba zatvoriti i moze da se primi gol samo iz neke gluposti/prekida.


I meni se čini da su slabiji nego ranije baš zbog ove dvojice, ostaje da vidimo šta će biti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...