Jump to content

Grupa G (BRA,SWI,SER,CAM)


Grupa G  

50 members have voted

  1. 1. Ko prolazi u 1/8 ?

    • Brazil
      48
    • Srbija
      43
    • Svajcarska
      7
    • Kamerun
      1


Recommended Posts

7 minutes ago, L' Imperatore said:

sebični kamerunci u završnici. Pogotovo onaj u prvoj šansi, a možda je u Čupo mogo da doda

I meni zapalo za oko. Mislim da je pas bila mnogo bolja opcija nego šut, pogotovo za drugu šansu. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bugl Khan said:

Nemam pojma. Al Kamerun djeluje ozbiljnije nego sam mislio. 

Švajcarci igraju visoko, ali imaju jako sporu zadnju liniju, ili tako izgleda. To koriste Kamerunci za polukontre, ali nisu tako opasni u završnici, isto kao sinoć Kanada.

Ja se plašim da će slično da im se desi.

2 minutes ago, Ding Hao said:

 

Ae za nas sa jeftinijim ulaznicama...ko je promašio šta!?

Imali au kontru, prvi šut odbranio golman, i odbio na desetak metara. E sada dva  Kamerunca u napadu, mogao je da bira da šutira ili da doda saigraču u boljoj poziciji, odlučio je da šutira i poslao preko gola i ro dobro preko gola.

Link to comment
Share on other sites

Kamerun ima priličnu dobru tranziciju. Odbrana im je zato nesigurna. Čupo-Moting je fantastičan u čuvanju i distribuciji lopte. Angisa je mnogo napredovao od onih dana u Fulamu. Sada je ozbiljan vezni fudbaler.

 

Švajcarska je prilično jalova reprezentacija u ofanzivnom dijelu. Ja ne vidim tu uopšte neku klasu. Na kraju su mogli i da povedu, nevjerovatno šta je promašio ovaj štoper iz Sitija.   

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Švajcarci su ozbiljniji od većine ekipa na takmičenju a i ovaj Kamerun nije ekipa za popravljanje gol razlike. 

 

Grupa nam je katastrofa kao i raspored utakmica al šta je tu je sad. 

Ovo mi upravo palo na pamet. Sa Kamerunom dok su još živi, i vjerojatno za prolaz sa Švicarskom. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...