Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

18 minutes ago, Markoss said:

 

Al kako protiv Brazila da igramo kad su duplo brzi od nas. Mi smo u prvih 20 minuta probali da igramo fudbal, ali prosto nemamo ni kvalitet, ni brzinu da se trkamo s njima, i igraci su i sami vrv to osetili. Ne znam dal nam jedna reprezentacija ovoliko ne lezi, mozda jos Francuska. 

Ja ne znam kako je momcima, ako je meni muka da gledam viktorije i cekam kad ce oni ga daDu. 

 

11 minutes ago, Markoss said:

Elem, ne znam cemu nervoza, nama ova utakmica nije svakako nista drugo bila do pripreme za Svajcarsku i Kamerun.

 

Brazil ovde uzima 9 bodova, tako da je nama sustina da pobedimo naredne dve i to je to. 

 

Gde vi ovde vidite Ronalda (pravog), Ronaldinja, Roberta Karlosa, Rivalda pa su njima upisani 9 bodova. Brazil predvodi sujetni padavicar, takva ekipa nikad nece osvojiti nista. Da vidimo kako ce Svajcarci da se raspadnu protiv njih, ili ce da pokazu stav. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Odvvratno igra Lazovic. Ne znam da li je imao jedan uspesan, tacan pas....

Nije samo on.Svi su u grcu nekom strahu.Kao da su fascinirani protivnikom i samim takmicenjem.

Bas smo delovali nikad losije od kad je Piksi selektor.

Ja sam iskreno bas razocaran,kao da smo unapred upisali poraz i predali se.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Borky said:

Sta su ispalili Saudici,Japanci,Kanadjani...???

Nije problem izgubiti al ne mozes uci i igrati utakmicu kao da si dosao traziti autogram a sa tim istim igracima treniras svaki dan. Jel npr. Vlahovic i Kostic prije treninga traze od Sandra autogram? Mene kod nas nervira sto mi sve precenjujemo i ne verujemo u sebe i svoje kvalitete a imamo ih,mozda nismo brzi al postoje i drugi nacini igranja fudbala.

 

Kao što rekoh, lako je biti mudonja i hrabar iz fotelje. A ti @berti daj alternativu, za to ne moraš biti trener, kao što ne moraš biti trener da bi komentarisao ovde. Dakle šta bi ti to drugačije uradio a da bi dalo pozitivan rezultat za nas? Pitaću te još dva puta. 

Link to comment
Share on other sites

ugazili su nas, poslednjih pola sata neprijatno za gledati.

ove poluskarice gol prvenstva do sad.

razocaran sam, pa saudijci su drzali visoku liniju protiv arg. znam da je opasno kad protivnik ima sve extremno brze napadace, ali opet...

bar bi dali koji gol, bolje i 4:1 ili 2 nego ovo.

sad smo u qrcu i psihicki a sledi nam must win.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

A šta da kaže? Ne možemo sa svima - onda biste rekli da je p****.

 

Pa on je to praktično i rekao, "biće utakmica i posle Brazila". Meni je to bio prvi alarm, a najavljena postava koja je i počela utakmicu signal da preskočim gledanje i nerviranje. I nije generalisanje posle bitke, na onom drugom topiku sam pre tekme napisao da smo se sto puta uverili da kad čuvamo nulu, dobijemo đoku. Kako je trebalo? Sa dva špica od početka, a ne da se vraćamo na taktike koje su nam donosile đoke. I ne, nije isto početi utakmicu sa dva špica dok se još odmeravaju snage i ubaciti drugog špica kada su se ovi već razigrali i poveli sa 2:0.

Verovatno bi pukli i tako, ali daj bar da probamo nešto jbt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Nove sugestije sudijama, manje vise je svaka bila 7-10min produzena. Posteno, da se ne isplati vise izlezavanje i odugovlacenje

Primetio sam ali bilo je utakmica sa prekidima gde se ukazivala pomoc igracima pa je bilo ovako nesto ili samo malo duze. Mnogo je 7. Na ovu muku 😄 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...