Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

5 minutes ago, berti said:

Videces kako ce Svajcarci da igraju egal sa njima, da ne pominjem Hrvatsku ili recimo Dansku

 

Ja sam te pitala šta bi ti ispalio na ovaj Brazil, kakav to metak ubojiti? Evo da kažeš lepo svoju taktiku umesto komentara koji ne nude nikakvu alternativu. 

 

Šta smo mi igrali celo prvo poluvreme, nego egal s ovim Brazilom, iako se videlo da su jači gde smo mi najtanji? Baš da vidim i taj egal Švajcarske.

Edited by DameTime
reč
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Mogli smo da izadjemo nepickarski pa da bude 5:0, sigurno bi slika mnogo drugacija bila, a raspolozenje na temi sjajno. 

 

 

Što nas Portugal nije nabio 5-0 u Lisabonu? I oni su klasa za nas... Ovo isto je Krstaja igrao u Rusiji...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Issey said:

 

Što nas Portugal nije nabio 5-0 u Lisabonu? I oni su klasa za nas... Ovo isto je Krstaja igrao u Rusiji...

 

Brazil je 10x brzi od Portugala. Ovako ko sto nas je Brazil veceras nadigrao, moze jos samo Francuska, tako da, bez brige, pricacemo posle Svajcarske i Kameruna, posto cemo obe te utakmice da dobijemo. 

 

I jos jednom, ne radi se tu o kvalitetu, nego bukvalno o brzini. U Portugalu su najbolji igraci Bernardo, Ronaldo i Bruno, koji svakako nisu brzi. Ok jesu majstori, ali nisu brzi. Mi u prvih pola sata nismo tri pasa razmenili, jer prosto taj tempo igre ne mozemo fizicki da ispratimo. A jbg, ni tehnicki nismo na nivou najtalentovanije fudbalske reprezentacije na svetu. 

Edited by Markoss
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Svajcarska ih nece dobiti sve da utakmica pocne sa 1:0 za njih. 

 

Nama je ta utakmica sa Svajcarskom kljuc, ko sto je bila i pre cetiri godine. I dobro je da smo malo spusteni na zemlju. 

Srećom igraju drugu sa njima. U trećoj bi mogli da se zajebavaju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ja sam te pitala šta bi ti ispalio na ovaj Brazil, kakav to metak ubojiti? Evo da kažeš lepo svoju taktiku umesto komentara koji ne nude nikakvu alternativu. 

 

Šta smo mi igrali celo prvo poluvreme, nego egal s ovim Brazilom, iako se videlo da su jači gde smo mi najtanji? Evo baš da vidim i taj egal Švajcarske.

Pa nisam ja trener. Piksi je govorio da mozemo sa svima. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Brazil je 10x brzi od Portugala. Ovako ko sto nas je Brazil veceras nadigrao, moze jos samo Francuska, tako da, bez brige, pricacemo posle Svajcarske i Kameruna, posto cemo obe te utakmice da dobijemo. 

 

Ok pričaćemo. Evo ja ti kažem da ćemo i protiv Kameruna da se mučimo, pitanje da li ćemo i pobediti. Mi posle ovakvih poraza obavezno uđemo u kanal, i teško izlazimo iz njega... 

Link to comment
Share on other sites

odigrali smo kao p. 

oni su fantasticna ekipa, u drugom kad su krenuli u presing su nas ubili. 

lagano su nam mogli dati 5 komada.

ovo posle drugog je vec totalni raspad.

ne vidim ko ih moze dobiti, prejaki su! opet nismo imali krstenu akciju ceo mec.

toliko smo cekali tekmu i na kraju jedno veliko nista. mitrovic nije dobio vise od 1 lopte.

bice tesko proci.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Ja sam te pitala šta bi ti ispalio na ovaj Brazil, kakav to metak ubojiti? Evo da kažeš lepo svoju taktiku umesto komentara koji ne nude nikakvu alternativu. 

 

Šta smo mi igrali celo prvo poluvreme, nego egal s ovim Brazilom, iako se videlo da su jači gde smo mi najtanji? Evo baš da vidim i taj egal Švajcarske.

Sta su ispalili Saudici,Japanci,Kanadjani...???

Nije problem izgubiti al ne mozes uci i igrati utakmicu kao da si dosao traziti autogram a sa tim istim igracima treniras svaki dan. Jel npr. Vlahovic i Kostic prije treninga traze od Sandra autogram? Mene kod nas nervira sto mi sve precenjujemo i ne verujemo u sebe i svoje kvalitete a imamo ih,mozda nismo brzi al postoje i drugi nacini igranja fudbala.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...