Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Sto se tice filma, mislim da je i bolje sto ga nisu prikazali. Previse upecatljiva faca koja bi i skrenula paznju sa teme filma sa nekim glumcem koji bi u najboljem slucaju mozda u nekim obrisima podsjecao na MJ-a. Svakako i ovako za mene odlican film.

sta znam, to bih rekao i za karima i medjika...pa opet mislim da su ona dvojica u winning time odradila vrlo dobar posao, a i fizicki lice

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sta znam, to bih rekao i za karima i medjika...pa opet mislim da su ona dvojica u winning time odradila vrlo dobar posao, a i fizicki lice

Pa to je bilo oko pocetka dinastije Lejkersa i kako se gradila ta ekipa od Dr Jerry Bussa preko Jerry Westa tako da je normalno da su prikazani Kareem i Magic koji su bili oni od kojih je sve pocinjalo i zavrsavalo😀.

 

Air je film o putu Nike i stvaranju brenda AIR Jordan i ljudima koji su na tome radili. Mislim da bi samo pojavljivanje MJ zasijenilo poentu filma a to je vjera u produkt, rizik da uloze toliko u neprovjereno ime u trenutku kada jedna kompanija Converse drzi monopol na tom trzistu i cuveni dvojac Magic-Bird kao glavna lica pa onda ulogu majke MJ u istorijskom deal-u koji je danas toliko zastupljen. 

 

Uz duzno postovanje Magica i Kareema koji su Lejkeri, ikone ali MJ je jedini od svih njih koji ke prevazisao kosarku, koji je vece ime od same kosarke tako da mi je razumljivo da nisu htjeli njega da prikazu.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Sector said:

Air je odličan film. 

 

Inače kad sam ga pogledao bio sam u fazonu - jedva čekam da ovakvi filmovi počnu da se snimaju za Lebrona. 

Hoce sigurno. Tema: kako stvarati supertimove, biti sve i svasta u ekipi i prelaziti iz ekipe u ekipu i ostavljati puatos za sobom😀

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sector said:

Air je odličan film. 

 

Inače kad sam ga pogledao bio sam u fazonu - jedva čekam da ovakvi filmovi počnu da se snimaju za Lebrona. 

 

Air-bud-poster.jpg

 

Mada Badi osvojio prvenstvo sam, nisu mu trebali supertimovi

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kad navijačka grupa Konji zabušava, naravno da će svi da proguraju svoje agende. Desetobojci i Bronseksualci rade punom parom, iako je drugopomenuta grupa značajno oslabljena neprisustvom dva glavna člana. 

Edited by DameTime
spajanje upisa
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...