Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Nudi se

 

Nisam siguran ni sam zasto ali bas gotivim Grenta.

 

That being said, Denveru ne treba a Majami vrv bi voleo malo drugacijeg pf-a (mada bi se realno uklopio u tu skupinu niskih al nabijenih i nabrijenih basketasa).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, DameTime said:

Yes, sir

 

 

Kakav cringe, majko mila. Inače Janis mi sve više i više postaje antipatičan kao lik, a baš sam ga gotivio. 

 

Ko da je unajmio neku brand management kompaniju kao u onoj nedavnoj South Park epizodi.

 

 

 

Edited by Darko
  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Horium said:

 

Nisam siguran ni sam zasto ali bas gotivim Grenta.

 

That being said, Denveru ne treba a Majami vrv bi voleo malo drugacijeg pf-a (mada bi se realno uklopio u tu skupinu niskih al nabijenih i nabrijenih basketasa).

I meni je Grant gotiva, nadam se da ide iz Bostona u neku ekipu gde će više igrati. Vrlo zahvalan igrač 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, NikadProtivKaline said:

dobar je medjik, ali od njega se to i ocekivalo

djems vorti je taj od koga je sve pocinjalo i zavrsavalo se

Zamalo da uspijes😀

Magic sampion i Finals MVP 1980 a onda titule 1982, 1985, 1987, 1988.

Worthy tek na draftu 1982 usao u ligu i onda sampion 1985, 1987, 1988.

 

5tica za trud svakako👍

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

he was worthy [dostojan]

 

Spoiler

mali-velikomucenik-tanjug-289080.jpeg

 

Inače

 

Even on Lakers teams dominated by fellow Hall of Fame members Abdul-Jabbar and Johnson, Worthy stood out as a star during their years together. He led the Lakers in playoff scoring in their championship runs in 1987 (23.6) and 1988 (21.1) and was second to Abdul-Jabbar in the 1985 championship run (21.5). He always saved his best for the playoffs and averaged 3.5 points higher per game than in the regular season. 

 

Idol svih nas klinaca koji smo sredinom 80tih pokušavali da igrammo basket sa naočarima (sounds great, doesnt work) 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

 

  Reveal hidden contents

mali-velikomucenik-tanjug-289080.jpeg

 

Inače

 

Even on Lakers teams dominated by fellow Hall of Fame members Abdul-Jabbar and Johnson, Worthy stood out as a star during their years together. He led the Lakers in playoff scoring in their championship runs in 1987 (23.6) and 1988 (21.1) and was second to Abdul-Jabbar in the 1985 championship run (21.5). He always saved his best for the playoffs and averaged 3.5 points higher per game than in the regular season. 

 

Idol svih nas klinaca koji smo sredinom 80tih pokušavali da igrammo basket sa naočarima (sounds great, doesnt work) 

 

Big game James

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Je l ja tripujem ili nema više Džordana u NBA džinglovima? Možda sam još pod utiskom filma Air u kojem nisu imali muda da prikažu Džordana.

Kako mislis nema ga? 

 

Sto se tice filma, mislim da je i bolje sto ga nisu prikazali. Previse upecatljiva faca koja bi i skrenula paznju sa teme filma sa nekim glumcem koji bi u najboljem slucaju mozda u nekim obrisima podsjecao na MJ-a. Svakako i ovako za mene odlican film.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darko said:

Kakav cringe, majko mila. Inače Janis mi sve više i više postaje antipatičan kao lik, a baš sam ga gotivio. 

 

Meni ovo ne smeta, dosta sportista kači te... motivacione poruke sebi na SM. Naravno da ima svog PR-a, ali deluje mi da Janis poprilično ima kontrolu nad svojim društvenim mrežama i da ih on sam koristi.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, DameTime said:

 

Meni ovo ne smeta, dosta sportista kači te... motivacione poruke sebi na SM. Naravno da ima svog PR-a, ali deluje mi da Janis poprilično ima kontrolu nad svojim društvenim mrežama i da ih on sam koristi.

Znam da je daleko od jedinih, ali se ne sećam da je tako nešto radio u prošlosti, mada nije da ga pratim na social media.

 

U svakom slučaju, post me podsetio na Instagram ribe koje stave svoje dupe u prvi plan i ubace neki motivacioni kvot iznad slike. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darko said:

Znam da je daleko od jedinih, ali se ne sećam da je tako nešto radio u prošlosti, mada nije da ga pratim na social media.

 

U svakom slučaju, post me podsetio na Instagram ribe koje stave svoje dupe u prvi plan i ubace neki motivacioni kvot iznad slike. 

 

Dobro, sad si malo banalizovao 😄 ovde ne vidim nikakvu seksualizaciju njegovog tela. Nije on nešto promenio ponašanje, nego se ranije na to nije obraćala pažnja koliko sada.

 

Malo off topic, mislim da će Bronov mlađi sin, Bryce, biti bolji košarkaš od Bronny-ja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Dobro, sad si malo banalizovao 😄 ovde ne vidim nikakvu seksualizaciju njegovog tela. 

Nemoj da ja sada počnem da kačim svoje topless slike na forumu. A kada me optužite za seksualizaciju, ima da vas prozivam za seksizam :classic_biggrin:

 

U svakom slučaju, mislio sam na attention seeking deo, ne na seksualizaciju.

 

8 minutes ago, DameTime said:

Nije on nešto promenio ponašanje, nego se ranije na to nije obraćala pažnja koliko sada.

Moguće i to.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...