Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

31 minutes ago, Nek grmi jako said:

Nisam baš siguran koliko su ozbiljne pretpostavke koje se tiču istrošenosti igrača u prajmu, kao što je Jokić, dok se u isto vreme održava samit druida, šamana i džedaja koji se mole za zdravlje i dugovečnost Obrve i Lebrona.

 

Jer, realnost je da će Jokić, dok se ovi na kraju sezone budu krivili od povreda i iscrpljenosti i dok im medicinski timovi budu opravljali tela kao u Avataru, lagano timariti konje u Somboru, jesti tepsiju bureka i piti karton ladne Koka kole.

 

Pri tome, Denver je boljia ekipa koja po svim parametrima zaslužuje NBA finale.

 

 

 

Pa da, eto Jokić već 2 tekme tako odluči da da 25-30 poena u prvih 32-33 minuta na parketu, a onda da uzme 1-2 šuta u zadnjoj četvrtini.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nek grmi jako said:

111.thumb.jpg.2a1a8480aadac766b38c5e6e7840c434.jpg

 

Toliko o parametrima... Još malo pa statistička greška.

111.jpg

Lebron James 2 puta okrenuo seriju nakon 2-0.

Cestitke Phoenix Sunsima na tituli jer imali su 2-0. 

Cestitke Kingsima na 2-0 vodjstvu protiv GS i prolasku u 2 rundu 2023 playoff-a.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Beonegro said:

Zato Thon Maker i Skal Labissiere i dalje razmišljaju ko ih je prokleo i zašto 😁

Šta ti je život. Znojiš se, radiš, vredno treniraš, moliš se bogovima za uspeh, a nikada nećeš saznati da ti je cela profesionalna karijera zavisila od čoveka koji plete sudbine pišući na forumu, nesvestan da je reinkarnacija Mojri.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nek grmi jako said:

@realno *w

 

Pa bolje da gradi i bude katalizator nego poenter, kao kad je Sansima strpao 50 plus, a Nagetsi izgubili.

 

Ovako, mala metla, pa se vidimo u LA:

On je i tada imao 11 asistencija što je bitno različito od sinoćnjih 12. Druge stvari su odlučile tu utakmicu a ne uobičajena prazna priča da Jokić ili poentira ili kreira napad, nikako ne može oboje.

Link to comment
Share on other sites

Kada vidim da se nabrajaju slučajevi kada je neko okrenuo 0-2, kao da gledam hronologiju pojavljivanja Halejeve komete. Toliko se često događa da znamo za svaki takav slučaj ponaosob...

 

Zato opušteno, uskoro će ionako sve biti jasno svima.

Edited by Nek grmi jako
Link to comment
Share on other sites

Ja preferiram prolazak Denvera takodje, ali nije bas kao da ijedan tim koji pobedi cetiri puta nije zasluzio.

 

Tako da ako od preostalih pet utakmica Lejkersi dobiju cetiri, alal vera. Bice zasluzen prolazak.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, pantelia said:

Hahahahahahahahahahahahahahahaha ahahahahahahahahahah

 

 

Ahahahahahahahahahahahahah

 

P. S. Hahahah

 

Kakvi mesari majko moja. Zbog ovakvih pokusaja ubistva bas mi je drago sto cemo sad da ih silujemo na suvo. 

Ocigledno je da obaramo formu pred bitne meceve u finalu. Sad dolaze dva blouauta u meki, medini i jerusalimu kosarke pa poslastica jer djavo dolazi po svoje.

Sve ide svojim tokom. Vidimo se u finalu 💪

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, HAMMER said:

Kakvi mesari majko moja. Zbog ovakvih pokusaja ubistva bas mi je drago sto cemo sad da ih silujemo na suvo. 

Ocigledno je da obaramo formu pred bitne meceve u finalu. Sad dolaze dva blouauta u meki, medini i jerusalimu kosarke pa poslastica jer djavo dolazi po svoje.

Sve ide svojim tokom. Vidimo se u finalu 💪

lep recnik

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno da Denver treba da opravda na terenu sve ono što je uradio kako treba pre ovog plej ofa i to ne samo ove godine, već prethodnih 6-7 godina.

Rasli su organski, pravili ekipu, verovali svojim izborima, igrali regularnu sezonu jer su znali da je u njihovom slučaju domaći teren važan i jer su znali da će im ta uigranost i automatizmi značiti.

Imaju najboljeg igrača na svetu, Mareja koji je pokazao da može biti odličan side kikck, Portera, igrače koje su oni trejdovali. Jedna lepa sportska priča koju svako neutralan treba da pozdravi. 

Ovo su po meni parametri dobrog rada koji jednu organizaciju može dovesti do uspeha, naravno ništa nije zagarantovano jer i drugi dobro rade.

U tom smislu mislim da Lejkersi kao organizacija ne rade dobro od babla na ovamo , više je to kampanjski , pa kako se pogodi. 

Denver vodi 2:0 ima rezultat i sve intangibles na svojoj strani i baš bih se iznenadio da ne odu u finale.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 0 je odlicno za Denver, ali ima ovde jos dosta da se igra.

 

Lakersi koliko da su losi bili u GAME 1 i 2 ( periode dobre igre tek na momente ), opet, u obe utakmice su imali u zadnji minut utakmicu na jedan posed maltene.

I uspevali su da se vrate sa poprlicnog minusa , -20 iz prve i -12 iz druge ( na 3 min do kraja utakmice ) i dolazi da jedan sut ih dovodi do egal rezultata. 

Lejkersi su favoriti za domace utakmice u LA.

Naravno, pita se nesto i Denver, blizi su prolazu, ali kako kazu u USA, serija pocinje tek onda kad neko napravi brejk. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

@Dracarys @delgado Javite se, da znamo da ste pri sebi 😄 

Nismo, mislimo da je gotova priča. Dve neizvesne završnice se nisu dobile.

 

Zaista, Jokić je poslat da čuva konje, uštopovan je. Drago mi je zbog dijabolika ovde koji nipodaštavaju Džamala da je ovako odigrao. On je za sad najbolji igrač u seriji. Kada je bilo povuci-potegni on je tu da povuče. Biće mi drago kada uzme FMVP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, displejnejm said:

Mržnja prema Denveruuu
Ne može da prestane 
Naša Dejm je mnogo tuuu-žnaaaa 
Jer LeBron će da pa'ne 😋

 

Zašto ti misliš da je nedostatak radosti jednako mržnji prema bilo čemu? Ne mogu da se radujem nečemu sa čim ne osećam emotivnu konekciju. I mogao bi da prestaneš sa tim učitavanjem mržnje meni, nije više ni duhovito, ni simpatično, ni kulturno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Dracarys said:

Nismo, mislimo da je gotova priča. Dve neizvesne završnice se nisu dobile.

 

Zaista, Jokić je poslat da čuva konje, uštopovan je. Drago mi je zbog dijabolika ovde koji nipodaštavaju Džamala da je ovako odigrao. On je za sad najbolji igrač u seriji. Kada je bilo povuci-potegni on je tu da povuče. Biće mi drago kada uzme FMVP.

 

:lol_2:

Sa boldovanim se slažem, samo hajde da ne nazivamo ljude dijabolama, nije lepo. I meni je drago zbog Jamala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...