Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Daj grofe ne zajebavaj. Mozda ali mozda da odbije PO pa da uzme neki 2+1 ali za tipa 25-30 miliona po sezoni. Nema trika da ce mu iko vise dati max ugovor, covjeka jednostavno nema bar 1/3 sezone ako ne i vise a povreda ce biti sve vise i vise. Koliko god da je robot vjerujem da i on puca mentalno, ovo su bas udarci. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spoiler

Nema veze, ma koliko da nisu bili bliski, sama činjenica da ti je rođena sestra osuđena na doživotnu robiju mora kod osobe sa relativno očuvanim psihičkim zdravljem da ostavi snažne (ako ne i devastirajuće) posledice. Mislim diskutujemo o fizičkim traumama pa evo malo i o duševnim. 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, freethrow said:
  Hide contents

Nema veze, ma koliko da nisu bili bliski, sama činjenica da ti je rođena sestra osuđena na doživotnu robiju mora kod osobe sa relativno očuvanim psihičkim zdravljem da ostavi snažne (ako ne i devastirajuće) posledice. Mislim diskutujemo o fizičkim traumama pa evo malo i o duševnim. 

 

 

nije rodjena sestra. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Denver najviše problema ima kada neki fizički jak igrač čuva Jokića, a nominalni centar da čuva Gordona i štiti reket. Tu je ključ AG koji loše šutira trojke i nema prodor da reši te više i sporije igrače. Mora da uzima te šuteve i da ponešto ubaci.

U napadačkom smislu idealno rešenje bi bilo MPJ na 4, ali Gordon mora da igra zbog odbrane.

Pitanje je samo da li će se Monti i u kom momentu setiti da stavi Krejga/Okogija na Jokića, a Ajtona na Gordona.

Lično mislim da će TC seriju krenuti na Mareju što isto  ima smisla.

Sa druge strane očekujem i bolju seriju za KCP -ija jer mu je ovo bolji mečap, Edvards je bio prekrupan, a ovde su tu Buker i CP3 koji su mu protivnici po meri.

Finiks će sigurno pokušavati uzastopne pikove gde će prvo uvlačiti Jokića, a onda i Portera u pik, ne smeju to da brane u dropu i moraju biti agresivni, videćemo.

 

Navijački Denver u sedam, poslednji ekser udara MPJ .

 

Edited by Milos 3.14
Polufinalisti zapada imaju najviše navijača na forumu, ima da pršti što je super
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, gggggggg said:

 

nije rodjena sestra. 

Ja od početka kapiram da jeste i još se čudim... Nema veze, my bad, izvinjavam se. Što se meniskusa tiče, to je osetno manji problem od ligamenata. Ako ga tretira pravilno i kako treba (a ne kao Wade), može da bude kao i pre povrede. E sad ne znam kako je ostalo...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Milos 3.14 said:

Denver najviše problema ima kada neki fizički jak igrač čuva Jokića, a nominalni centar da čuva Gordona i štiti reket. Tu je ključ AG koji loše šutira trojke i nema prodor da reši te više i sporije igrače. Mora da uzima te šuteve i da ponešto ubaci.

U napadačkom smislu idealno rešenje bi bilo MPJ na 4, ali Gordon mora da igra zbog odbrane.

Pitanje je samo da li će se Monti i u kom momentu setiti da stavi Krejga/Okogija na Jokića, a Ajtona na Gordona.

Lično mislim da će TC seriju krenuti na Mareju što isto  ima smisla.

Sa druge strane očekujem i bolju seriju za KCP -ija jer mu je ovo bolji mečap, Edvards je bio prekrupan, a ovde su tu Buker i CP3 koji su mu protivnici po meri.

Finiks će sigurno pokušavati uzastopne pikove gde će prvo uvlačiti Jokića, a onda i Portera u pik, ne smeju to da brane u dropu i moraju biti agresivni, videćemo.

 

Navijački Denver u sedam, poslednji ekser udara MPJ .

 

Ayton ide sigurno na Jokica. KD na Gordona po meni možda će prednost dobiti Okogie u odnosu na Craiga u startnoj u ovoj seriji i da će mu dodijeliti Murraya. Book na MPJ i CP na KCP. A to si svakako u pravu da će Phoenix na sve moguće načine raditi hunt screenove na spomenutu dvojicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, bodo said:

Ayton ide sigurno na Jokica. KD na Gordona po meni možda će prednost dobiti Okogie u odnosu na Craiga u startnoj u ovoj seriji i da će mu dodijeliti Murraya. Book na MPJ i CP na KCP. A to si svakako u pravu da će Phoenix na sve moguće načine raditi hunt screenove na spomenutu dvojicu. 

Ne moze Book tek tako na MPJ, ima ovaj da sutira preko njega i da ne obraca paznju celu seriju

Edited by Radalek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije se predala Minesota, svaka im čast. Ruku na srce, video sam nekih pet-šest situacija u kojima su bili oštećeni.

 

Strašna serija Edvardsa. Nije ga noćas išao šut za tri ali je ostali deo skoringa bio baš dobar. Tri puta je završio direktno preko Gordona, bez straha. Poludistanca takođe sjajna.

 

Denver je u problemu sa šutem već dve utakmice. Sa takvim ciglarenjem neće im biti lako protiv Sunaca. Povadili su se na kraju malo, ali pre toga je bilo katastrofalno.

 

Jokić je u prve tri utakmice uputio ukupno dva šuta van reketa uz trojke u drugoj i trećoj utakmici, a noćas je baš neuspešno prangijao (jer su dosta popunili reket). Osim što je maltene najbolji trojkaš. Baš me zanima kako će izgledati protiv Ejtona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Radalek said:

Ne moze Book tek tako na MPJ, ima ovaj da sutira preko njega i da ne obraca paznju celu seriju

Ti misliš da će Book ganjati Murraya a Craig ili Okogie koji je i niži od Booka MPJ. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, bodo said:

Ti misliš da će Book ganjati Murraya a Craig ili Okogie koji je i niži od Booka MPJ. 

Pre ce Book da bude na Gordonu koji em nije suterska pretnja em ne moze da ga obidje iz driblinga a KD ce da bude na MPJ-u. Book je i snazniji od Duranta, teze ce ga Gordon ugurati pod kos.

Edited by Radalek
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...