Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, DameTime said:

Lejkersi su baš podigli nivo igre, što pokazuje i stanje na tabeli, ne bih ih baš lako otpisivala.

Ma Lejkersi su show, ljudima vidis u 1 minutu dal se igra ili ne. 

Ako im se igra onda ce dobiti svakog a akonim se ne igra onda bice veselo. Jutros im se nije igralo, k....... level max.

U 1.35 poslednjih Juta im napravi 10-0, niko se i ne cima da nesto odbrani.

U napadu sutevi sa poludistance i za 3 preko ruke, cisto da odrade mec

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Dracarys said:

To je isto kao da pitas sto bi se neko bojao GSW kada su uspeli da izgube od ovakvih Nagetsa bez Jokica. Evo Nagetsi sa Jokicem su oduvani od Hjustona.

Pa nije isto, Nagetsi su korektna ekipa i bez Jokica, a takodje ni GSW tada nije bio kompletan. 
 

Ova sinoc ekipa Jute je zaista kriticna u najmanju ruku.

 

10 minutes ago, DameTime said:

Lejkersi su baš podigli nivo igre, što pokazuje i stanje na tabeli, ne bih ih baš lako otpisivala.

Naravno da su podigli nivo igre kada su bili 12. na zapadu, ne vidim kako su mogli da spuste nivo. 
Sigurno da nisu topovsko meso, ali nisu ni ekipa od koje neko treba da se plasi ili kalkulise da je izbegne (osim u glavama LAL fanova)

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Naravno da su podigli nivo igre kada su bili 12. na zapadu, ne vidim kako su mogli da spuste nivo. 
Sigurno da nisu topovsko meso, ali nisu ni ekipa od koje neko treba da se plasi ili kalkulise da je izbegne (osim u glavama LAL fanova)

 

O tome se i radi, ne verujem da su i najoptimističniji navijači (čitaj: Miki) očekivali baš ovakav upgrade:)

Ne smatram ni ja da ih se svi plaše, ali se ne bih zezala sa zdravim i motivisanim AD-em, ako se takav pojavi u PO... 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa nije isto, Nagetsi su korektna ekipa i bez Jokica, a takodje ni GSW tada nije bio kompletan. 
 

Ova sinoc ekipa Jute je zaista kriticna u najmanju ruku.

Ako cemo da govorimo koja je ekipa bila kompletna, nisu ni Lejkersi sinoc bili kompletni, falio je DLo.

 

DLo-Bron-AD imaju ucinak 5-0.

Link to comment
Share on other sites

Sunsi definitivno ekipa za izbegavanje u širokom luku, na kraju ispade najgore biti peti i ići odmah na njih. Kakav će to cripple fight biti u LA-u hijao, bolje ići i u play in sa sedmog ili osmog mesta nego odmah na Sunse u PO. Najvolio bih da vidim Suns - Warriors u prvoj rundi, kakva bi to poslastica bila, dok stvarno ne bi bilo fer da Lakersi nakon svega dobiju Kingse u prvoj rundi kao nagradu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

Kako sad Suns Warriors poslastica kad su prvi najjača petorka svih vremena, a mi smo jedva plejaut ekipica, za izlaz pre plejina? To je u rangu Milvoki  - Čikago...

 

Kad se vrati Wiggara i zaključa KD-a sve je moguće. Nikad ne potcenjuj srce šampiona.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Chaos Is Me said:

Sunsi definitivno ekipa za izbegavanje u širokom luku, na kraju ispade najgore biti peti i ići odmah na njih. Kakav će to cripple fight biti u LA-u hijao, bolje ići i u play in sa sedmog ili osmog mesta nego odmah na Sunse u PO. Najvolio bih da vidim Suns - Warriors u prvoj rundi, kakva bi to poslastica bila, dok stvarno ne bi bilo fer da Lakersi nakon svega dobiju Kingse u prvoj rundi kao nagradu

A fer bi bilo Klipani ili Warriorsi?

Link to comment
Share on other sites

Morate se odlučiti, ili smo srce šampiona ili smo ogavna ekipa manje... Ili obe?

 

Već sam pisao da su mi simpatije na Zapadu na strani Sakramenta, donekle Feničana i Denvera, ali pre svega imam utisak da ove ekipe sa D vozačkim dozvolama i teškašima neće baš dobro da se provedu u PO...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, bosMan_jr said:

Uz rizik da ispadnem Lejkersomrzac (jesam :), zasto bi bilo koja ekipa pokusavala da izbegne ekipu koja kompletna jedva na produzetak dobija ovu grupu gradjana od nocas?

 

Ne znam sta rade u Denveru ali ovo ne lici ni na sta trenutno. Ne deluje mi da je neki specijalan plan u pitanju ako ti najbolji igraci odigraju, ali 25 min polovicno i jadno i izgubis od Hjustona.

 

Bogdan malo dosao sebi i bar privremeno izasao iz mode-a najprosecnijeg igraca u ligi. 

1. Ne volim ih ni ja , ali mi je ipak drago kad god su u PO-u, uvek mi nekako dođe glamuroznije i uzbudljivije (šta bi radila većina "stručnjaka" sa ESPN-a, ostali bi bez ideja za program)

2. Lično, nikad u njih nisam ni verovao u PO...mekani, alpha dog (nije baš neka alpha, a još manje je dog), deluju ekipno (u kontekstu PO), kao grupa turista izgubljena u Groznom ili Dagestanu...tanko je to. Voleo bih da me demantuju.

3. Utopio se u onu ekipnu statistiku, od pre par stranica-teško se isplivava iz mulja prosečnosti :classic_laugh:, malo je bolji čim nema Traeta

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, freethrow said:

Morate se odlučiti, ili smo srce šampiona ili smo ogavna ekipa manje... Ili obe?

 

Već sam pisao da su mi simpatije na Zapadu na strani Sakramenta, donekle Feničana i Denvera, ali pre svega imam utisak da ove ekipe sa D vozačkim dozvolama i teškašima neće baš dobro da se provedu u PO...

Ogavna ekipa ali sampionskog kova. Jbg Steph, Klay, Draymond been there done that. 

 

Ipak posle Denvera ste mi bas rival za pozeljeti za Lejkerse. Sve u svemu, vidimo se u 2 rundi😀

Link to comment
Share on other sites

šta se forme tiče najbolje igraju u zadnje vrijeme Sunsi, Lakersi i Pelikani te Kingsi  na zapadu. Sotta je pokvarila malo dojam sa dva vezana poraza doma iako su zadnju dobili Netse. ostale ekipe igraju baš po sistemu toplo hladno. Ali PO je priča za sebe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lejkersi su najnezgodnijem polozaju sto se tice kalkulisanja, GSW je u najboljem, jer samo cekaju rasplet meca  LAL-LAC i prema tome ce da odigraju sledeci potez.

 

Za njih bi bilo ubedljivo najbolje da Lejkersi dobiju veceras i odmah podizu rucnu protiv Kingsa u petak i spremaju se za plej of. Klipersi tesko da ce ih prestici, jer ne verujem u njihove pobede u b2b u subotu i nedelju, a Lejkersi iako zabeleze dva poraza nakon toga ostaju zarobljeni na petom mestu. Ide GSW na sesto mesto.

 

Ako Klipersi dobiju veceras Lejkerse, onda to Voriorse cini malo nervoznim, jer ne znaju kako da igraju protiv Kingsa, ako pobede idu na peto mesto, ako izgube, mogu da se strvaju u plej in!

 

Treba veceras izgubiti od Klipersa, pa po cenu da se ode u plej in!

 

Ako sve tri ekipe budu imale isti broj pobeda, na Sanse idu Voriorsi.

Edited by Dracarys
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dracarys said:

Lejkersi su najnezgodnijem polozaju sto se tice tankovanja. GSW je u najboljem, jer samo cekaju rasplet meca  LAL-LAC i prema tome ce da odigraju sledeci potez.

 

Za njih bi bilo ubedljivo najbolje da Lejkersi dobiju veceras i odmah podizu rucnu protiv Kingsa u petak i spremaju se za plej of. Klipersi tesko da ce ih prestici, jer ne verujem u njihove pobede u b2b u subotu i nedelju, a Lejkersi iako zabeleze dva poraza nakon toga ostaju zarobljeni na petom mestu. Ide GSW na sesto mesto.

 

Ako Klipersi dobiju veceras Lejkerse, onda to Voriorse cini malo nervoznim, jer ne znaju kako da igraju protiv Kingsa, ako pobede idu na peto mesto, ako izgube, mogu da se strvaju u plej in!

 

Treba veceras izgubiti od Klipersa, pa po cenu da se ode u plej in!

 

Ako sve tri ekipe budu imale isti broj pobeda, na Sanse idu Voriorsi.

Warriors vs. Clippers: tied head-to-head, but Clippers get tiebreak with better division and conference record

Warriors vs. Lakers: Lakers get tiebreak by winning head-to-head season series 3-1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Kako sad Suns Warriors poslastica kad su prvi najjača petorka svih vremena, a mi smo jedva plejaut ekipica, za izlaz pre plejina? To je u rangu Milvoki  - Čikago...

 

kako sad sunsi najjača petorka svih vremena, a nemaju nijednog all stara? warriorsi imaju 4 titule ipak, draya, klaya i kureta, they know how...

 

jako mi je smešna ova bežanija od sunsa, posebno clippersa i warriorsa. mislim da samo new orleans ne kalkuliše.

Edited by João Palhinha
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...