Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Zaigrao se Kjuban menadzera. Oni su najavili da gase Luku i Kajrija, ali kako stoje stvari, igrace veceras.

 

Memfis odmara veceras Morenta, NOP bi trebalo da ima neku sansu za pobedu. Moze biti zanimljivo, jer znaci da se ukljucuju potpuno u borbu za plej of mesto. Bila bi fora da od silnih kalkulacija oni idu na Kingse.

 

Za veceras su AD i Bron game-decision. Dogovaraju se sta im je ciniti, kako dobiti Kingse u prvoj rundi.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Darko said:

Pobedi NOP. Jel to znači da su Nuggetsi definitivno prvi na zapadu sada, bez ozbira šta će se desiti u naredne tri utakmice?

Da. Jer u  h2h je Denver bolji i ima TB

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Ne postoji logika po kojoj bi Embid trebao da dobije MVP priznanje pre Janisa. Statistički, igrački i po stanju na tabeli je ispred, ali njega više i ne razmatraju 

 

Ne razmatraju ga jer se smatra da već dovoljno dominira poslednjih godina. Medijski, potrebno je neko novo lice... Inače, rekoh već ovde da smatram kako Janis ima najjači MVP case, ali da ko god dobije svakako će biti zasluženo. Ovo sam postavila jer je Riversova izjava užasno glupa; ima toliko stvari koje su u Embiidovu korist a on će da izjavi ovo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HAMMER said:

Ocigledno pustamo...

Ne bih rekao da ste pustili. Odgledao sam 2 i po četvrtine. Spustili su Lakersi sa - 24 na - 7 kad Klipani nisu mogli kos kupiti. U tim trenucima su djelovali kao da su se skupili tik pred meč. Izgledalo je da ćete do potpunog preokreta međutim Hyland sa dve dalekometne trojke preokreće momentum na njihovu stranu. Stalo je Lejkersima da dobiju taj meč no očito je stalo i drugoj strani. Ja sam i dalje stava da su nam LAC poželjniji protivnik. Klipani ako tuku Portland sta bi po prirodi stvari trebalo i bit će ispred vas bez obzira na ishod vaših mečeva do kraja. Jedino ispred mogu biti GSW ako budu imali pobjedu više od Klipana. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Most Clutch Player

1. De’Aaron Fox

2. Jimmy Butler

3. DeMar DeRozan

 

Not to mimic someone else you might know who works at The Ringer, but this is like the Best Supporting Actor race at the 1991 Academy Awards. There’s Joe Pesci in Goodfellas, and then the field. Fox wins. Case closed. It doesn’t matter who else is mentioned or nominated. But congratulations to everyone for making an appearance.

 

https://www.theringer.com/nba/2023/4/6/23671723/nba-regular-season-awards-ballot

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, gggggggg said:

derozan lol. bullsi ove sezone su 14-23 u clutchu.

 

embiid je bolji izbor.

 

bitno je bachiti ritopek foxu.

ja se ne slazem obavezno sa redosledom lika koji je pravio predloge ali tu su uglavnom svi koji su relevantni.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...