Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Nugetlija said:

Mizernih 14 poena i 10 asistencija. Mora pojačati te asistencije ako misli do sezonskog tripla dobla. Lako za wesbruka i njegoh 200 će stići do kraja karijere, ali ovo ne smije da ispusti ove sezona kad je već prilika.

 

Lepo kažu ljudi da je stat padder. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Jel' to AD ne igra nikad on the second night of a b2b ili sam ja to nešto pobrkao. 

Izlaze razne vijesti od toga da je planiran odmor ( ali zasto da igra sa Memfisom a odmara Okc koja je utakmica koja se moze i mora dobiti ) do toga da je sinoc osjetio bol u nozi zbog koje je odsustvao mjesec dana. Ako je tako, Vanderbilte vodi nas do playina😀 Mo Bamba time

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovih 15-20 utakmica je najbitnije za timove koji su imali i imaju probleme sa povredama tokom sezone radi hvatanja ritma pred plejof. Tu pre svega mislim na Finiks i GSW. Zao mi je sto Pelikansi nisu deo te price, mislim da bi oni zadrzali top4 mesto na zapadu da im najbolji igraci nisu toliko cesto van terena. 

 

Ovo sa AD je sumanuto na vise nivoa. Godinama vec je covek staklen, uzasno je tesko koncipirati tim na osnovu igraca kome je glavna mana dostupnost. Bio je sjajan tekst ili emisija o tome koliko su povrede igraca Klipersa uticale na uloge u timu ostalih igraca. Ponovno uvodjenje u ritam povredjenih igraca i preskakanje pojedinim utakmica (poput ove veceras AD) dovelo je do toga da isti igrac u jednoj nedelji sebe priprema na tri potpuno razlicita nacina u zavisnosti od sastava. Vracam se na gore napisano, sumnjam da GSW I PHX bez obzira na mocne sastave mogu mnogo u plejofu ako u isti udju bez ikakvog ritma jer zapad je takav da ih sigurno ne ceka lak matchup ni u prvoj rundi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neki utisci sa GSW - PTB.

1) Čonsi je očajan trener, Teri Stots je za njega showtime Pat Rajli lično.

2) GSW piči box and 1 na Dejmu celu utakmicu, lepi mu se DDV, a onda malo Kuminga i Dejm se smara, Čonsi ništa.

3) Dejm opušteno čuva Pula i pravi 3 4 rana faula. Ne može Dejm da čuva Pula 1 na 1, ne može skoro niko u ligi, pogotovo kad mu se ne svira nošena. Ne može ni Pul Dejma, ali videti pod 2)

4) Počinju da se vide akcije GSW polako.

5) Luni i Drejmond i DDV peglaju ooopasnu uiranu odbranu kada se fukusiraju. DDV je trenutno u top 3 igrača GSW.

6) Džerami Grant je užas od igrača i kao što mi se činilo i ranije ne bih ga želeo u svojoj ekipi.

7) Jubanks ne može da čuva NBA bekove, plejmejkere, niska krila i brze pauer forvarde.

8 ) Taj Džerom zaista deluje prljavo, ali se uklopio opasno u ekipu kojoj treba neka tako gadura. Ne znam šta će sa njim. Pominje se Nerlens Noel, pliz god nou.

9) Kuminga će biti dobar.

10) Čonsi je zaista jako loš trener ili je namerno išao da izgubi ovu utakmicu kako bi PTB nekoga izbegli u plejofu. Nemam drugo objašnjenje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mudro sam predosetio zdravstveni fijasko pa se nisam previse ponadao ni posle sjajno odradjenog "prelaznog roka"

 

 Inace braco/sestro, preselio sam se danas (ili vratio kako god hocete) ponovo za Beograd, glavni razlog su odredjene promene na emocionalnom planu ali necu dalje jer cu izbaksuzirati sve, na poslu ide sve bolje, pa eto pozelite mi srecu da uspem u svojim nekim licnim zacrtanim planovima kad mi Lejkersi 3 godine piju krv na dzinovsku slamcicu.

 

 Mozda imamo dojavu da OKC tankuje..

  • Like 3
  • Love 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...