Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kod Bucksa je izuzetno vazno da im Middleton ostane citav i da se vrati koliko toliko u formu a kada se to desi, da se ne poremeti struktura u timu gdje je sada jasno da je Jrue no2 a da Middleton ove sezone mora biti no3 sa tendencijom da nekad bude i no4. Bucksi su izuzetno duboka ekipa ali kljuc je u Middletonu, kada je on u formi napad sljaka samo tako.

 

Imaju odbranu, dubinu, sut. Jrue i Brook uz Janisa i ostatak supporting casta mogu da podigni odbranu na jos veci nivo. Opasni su

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MilošVB said:

Kapiram da će KD stvarno da se uvredi zbog ovoga, šta god Janis rekao posle toga 🙂

Oce uvredjena mlada da predje u jos neki supertim?😀

Meni je samo zao sto je ovo sala. 

Ono sto je Fox rekao za Moranta mi je vrh. Vise su prek.... sa drugari fazon. 

 

Ne treba da se biju ali ono malo animoziteta nije na odmet

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Oce uvredjena mlada da predje u jos neki supertim?😀

Prelazna ocena Janisu zbog trigerovanja KD.

 

Inače generalno sadržaj onoga što Janis priča mi uglavnom nije smešan, ali ima simpatičan nastup.

Edited by MilošVB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MilošVB said:

Inače generalno sadržaj onoga što Janis priča mi uglavnom nije smešan, ali ima simpatičan nastup.

 

 

rowan-atkinson_640x480_71490079191.jpg

6 minutes ago, Miki28 said:

Meni je samo zao sto je ovo sala. 

 

nema potrebe za žalom, jer ne može ni da se kvalifikuje kao šala.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MilošVB said:

Inače generalno sadržaj onoga što Janis priča mi uglavnom nije smešan, ali ima simpatičan nastup.

 

Yup, nekad ljudi nemaju stand up nastup veka, već je više u pitanju taj goofy demeanor i zapravo neposrednost koju Janis poseduje u komunikaciji. Plus je ovo sve izmišljeno i namešteno, čitao je s idiota ovaj "trash talking" i posle su se sprdali.

Edited by DameTime
typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Yup, nekad ljudi nemaju stand up nastup veka, već je više u pitanju taj goofy demeanor i zapravo neposrednost koju Janis poseduje u komunikaciji. Plus je ovo sve izmišljeno i namešteno, čitao je s idiota ovaj "trash talking" i posle su se sprdali.

 

ljubi%C5%A1a-samard%C5%BEi%C4%87.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

Nisam bez razloga napisala ovo:

 

 

Pa te opet niko ne proziva za humor, jer pretpostavljam da svi kapiramo kako je humor varijabilna kategorija i zavisi kako od autora tako i od slušaoca. 

 

ne, humor je dobar ili loš, kao i sve u životu. i dalje je glupa opaska, kao i prvi put.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

milwaukee je jednostavno mnogo bolje sklopio ekipu nego oni nesrecni cavsi.

 

osim holidaya za kojeg su dali dosta pikova, ostale najvaznije igrace su doveli ispod radara. middleton doveden iz detroita iz nekog trejda valjda, lopeza su spasili od lakersa, za portisa isto nije bilo nekog posebnog interesovanja i vidjen je kao ludak sa neprimamljivom kosarkom. allen isto nista specijalno nije bio kotiran kada je dolazio. generalno, holiday i pre svega lopez su bas potcenjeni. nikakvi superstar igraci ili igraci sa posebnim hajpom iza njih.

 

Jedan od losijih trejdova iz tog perioda, Midlton je bio kusur u trejdu i bogami nije nesto puno obecavao u prvoj sezoni (cak mi je u letnjoj ligi 2012 bio odbojan). Samo kada bi uporedio Brendona Najta i Brendona Dzeningsa, Milvoki je vec samo na osnovu njih dvojice vec u sezoni 2013/14 izasao kao pobednik.

 

Sto se tice Portisa, stekao sam utisak da je igrace lako pomerati ako su fransize iz Midwesta i da nije to tezak posao jer je vecina vremenom navikla na hladniju klimu. Kome se to ne svidja, zapali za Floridu. Nikakav problem za onog ko je u Cikagu, da sutradan zapali za Minesotu. Ne igra velicina grada igra veliku ulogu, tezi se ka perspektivnijoj fransizi. Manje-vise samo Detroit izbegavaju, radije bi neki igraci da odu malo severnije do Toronta ako nemaju sta drugo. Drugima se nameste Cikago, Klivlend, Indijana, Milvoki ili Minesota.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ta'veren said:

 

Jedan od losijih trejdova iz tog perioda, Midlton je bio kusur u trejdu i bogami nije nesto puno obecavao u prvoj sezoni (cak mi je u letnjoj ligi 2012 bio odbojan). Samo kada bi uporedio Brendona Najta i Brendona Dzeningsa, Milvoki je vec samo na osnovu njih dvojice vec u sezoni 2013/14 izasao kao pobednik.

 

Sto se tice Portisa, stekao sam utisak da je igrace lako pomerati ako su fransize iz Midwesta i da nije to tezak posao jer je vecina vremenom navikla na hladniju klimu. Kome se to ne svidja, zapali za Floridu. Nikakav problem za onog ko je u Cikagu, da sutradan zapali za Minesotu. Ne igra velicina grada igra veliku ulogu, tezi se ka perspektivnijoj fransizi. Manje-vise samo Detroit izbegavaju, radije bi neki igraci da odu malo severnije do Toronta ako nemaju sta drugo. Drugima se nameste Cikago, Klivlend, Indijana, Milvoki ili Minesota.

 

 

 

bucksi su baš školski primer franšize koja je birala best case i na draftu (đana) i u dilu/trejdu (middleton) i na FA (jrue)

svaka čast. portis i brooka su usput strava

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

bucksi su baš školski primer franšize koja je birala best case i na draftu (đana) i u dilu/trejdu (middleton) i na FA (jrue)

svaka čast. portis i brooka su usput strava

Jimmer Fredette? John Henson? Jabari Parker? Thon Maker? 

Birali i Powella, dali ga Torontu za Greivis Vasqueza.

Brook je bio na izlaznim vratima lige.

Portis takodje.

Jrue nije bio FA nego su dali full paket za njega Pelikanima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Jimmer Fredette? John Henson? Jabari Parker? Thon Maker? 

Birali i Powella, dali ga Torontu za Greivis Vasqueza.

Brook je bio na izlaznim vratima lige.

Portis takodje.

Jrue nije bio FA nego su dali full paket za njega Pelikanima.

 

 

 

nebitno, dokopali su se jruea, koji bi bio vredan bukvalno svakom contenderu.

 

šta si hteo sa prvim redom bustova da kažeš? nisam rekao da su nepogrešivi, već da su napravili vrhunski biznis birajući vrhunske igrače, uglavnom ispod radara.

za lejkerse je ovo neka fantazija, kapiram da se to ne dešava u vašem svetu u kojem dobijete vanderbilta i bizlija za jedan random pik prve runde a usput istovarite wbrooka. život je nekom majka a nekome maćeha.

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veceras da vratimo Loni Vokera u rotaciju, pa sta bude. DLo propusta, nadamo se da ce biti spreman za naredne utakmice. 
Treba se boriti u svakoj tekmi, nikom nista nije sigurno i nikad ne znas kad protivnik moze da ima los dan, tako da, u napad junaci

 

 Nek se AD razmase kao u onom periodu kad je King odsustvovao i kad je uhvatio zalet pre povrede, ako on ostane citav uz nove dodatke (DLo, Biz, Rui, Vanda, Mo) i uz oporavljene Rivsachu i Lonija mozemo da se koljemo sa svima. Jbt kako sam osetio da se King lomi sledeci, jos sva ona prica o povredi i sto je iscurela, definitivno kilometraza i godine uzimaju danak, ukoliko ne ostanemo na plej-in kursu ne verujem ni da ce se vracati ove sezone kosarkaskim aktivnostima. A onda na leto, ko zna.. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

nebitno, dokopali su se jruea, koji bi bio vredan bukvalno svakom contenderu.

 

šta si hteo sa prvim redom bustova da kažeš? nisam rekao da su nepogrešivi, već da su napravili vrhunski biznis birajući vrhunske igrače, uglavnom ispod radara.

za lejkerse je ovo neka fantazija, kapiram da se to ne dešava u vašem svetu u kojem dobijete vanderbilta i bizlija za jedan random pik prve runde a usput istovarite wbrooka. život je nekom majka a nekome maćeha.

Giannis je bio pokusaj, ako prodje prodje ali nije bio best case, mnogo nepoznanica za njega. 

Jabari je bio sigurica u tada najavljivanom strasnom draftu sa Wigginsom, Embiidom, Gordon, Exum, Randle, Lavine. Parker je bio planirani cornerstone fransize a onda da vide sta mogu dobiti od Janisa i posebno Middletona. 

Fredette je isto bio nada. O Makeru da me pricam.

 

Jbt ladno ce DLo biti kradja u pricama kroz koju godinu🤣🤣🤣 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

pa jel su mogli embiida da biraju umesto jabarija, posto su ostalu tanki?

Mogli su ali igrac imao operaciju i odsutan pola godine koje su se kasnije pretvorile u 2 godine neigranja i 3 sezona 1/3 sezone odigrano.

 

Ti gledas iz sadasnje perpektive ali tada se mnogo ocekivalo od Wigginsa, Exuma a posebno od Parkera. Svi su mislili da je sigurica. Embiid je bio primamljiv ali su se svi bojali tih povreda imajuci u vidu Odena i ostale visoke koji su bili bust a imali problema sa povredama u startu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...