Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@DameTime, Billups mora da ide. Pogledao sam poslednje dve utakmice posle onih 71 poena Lillarda i ovo je strasno. Konstantno protivnici urade neku promenu/prilagodjavanje a Billups ne radi nista i gura isto. Bukvalno je bolje da tankujete ako cete ovako da igrate.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

odlicni su ovi njudzerzi netsi. odlicni da igraju protiv knicksa svaki dan.

kao sto sam i mislio, DFS bez ballhog luke ne izgleda nikako, dinvidi odigra svaku trecu dobro, mikal, cam johnson & thomas plus claxton glavne poluge za 118-142.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

KD bez da se oznojio utrpao 23, 10/15 sut iz igre. Ako je ovo samo nagovještaj šta možemo očekivati od njega ja presretan. Nego uz njega odmah i Ayton skupio 16 skokova a Book 37 poena. Loša partija Paula za njegove standarde, naročito u šuta all opet accounted for 11 asistencija. A Hornetsi bili u seriji od 5 vezanih pobjeda. 

Edited by bodo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radalek said:

@DameTime, Billups mora da ide. Pogledao sam poslednje dve utakmice posle onih 71 poena Lillarda i ovo je strasno. Konstantno protivnici urade neku promenu/prilagodjavanje a Billups ne radi nista i gura isto. Bukvalno je bolje da tankujete ako cete ovako da igrate.

 

 

I agree, ali koga dovesti da može nešto da napravi sa ekipom... 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, DameTime said:

 

I agree, ali koga dovesti da može nešto da napravi sa ekipom... 


radonjić. njegov minimalistički pristup engleskom bi naterao igrače blazersa da grozničavo razmišljaju i prevailuju.

 

 

7cz7i9.jpg

 

 

od sigurica, d'antonije sigurno ume da napravi napad dinamičnijim, joerger i vogel bi odbranu učinili boljom a kenny atkinson je možda okejiš dugoročno rešenje.

ali blazersi mi ne izgledaju kao franšiza koja plahovito reaguje i menja preko noći trenera.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Srećan Kevindan svim Feničanima koji slave. Been there, done that, bilo je sjajno iskustvo.

 

Noćas igramo možda najvažniju utakmicu sezone. Ukoliko pokažemo da možemo da se nosimo sa Klipovima bez 2 prošlogodišnja olstara, sve je moguće. U svakom slučaju, biće gotivno videti Kumingu i Drejmonda na Kawhiju, poneko udvajanje Pola Džordža i nadam se da će se igrati box-and-4 na Westbrooku. 

 

Wardell se vraća tokom serije gostovanja, a vidim da se planira dovođenje Lestera Quinonesa. Nejasno je da li će neko od ova dva brata basketaša biti potpisan do kraja sezone, i ko (Džerom i Lamb). Priča se da ih Kerr neviđeno gotivi i da bi momci ubili za njega i ležali robiju bez problema.

 

edit:

 

Real quick:

This doesn't mean Jerome or Lamb gets dropped. This is a 10-day for the 15th man so they can save some money.

They needed to fill that 15th roster spot before tomorrow's game. Ty Jerome and Anthony Lamb could not play any more games from here on out unless they get converted or they fill that 15th spot due to the limit of 90 total games between the 2 while there's an empty roster spot (they hit it yesterday vs Blazers.) If we had the 15th spot filled in this whole season, it would be the normal 50 games each. (Lamb is at 47 games. Ty is at 43 games.

 

 

Edited by freethrow
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Snjofko said:

Cestitke Lejkersima na pobedi bez Dejvisa i Dzejmsa, mada se moze reci i da je OKC ekvivalentno oslabljena neigranjem Pokusevskog.

I u možda malo većoj meri, odsustvo SGA. Možda.  

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, uini said:


radonjić. njegov minimalistički pristup engleskom bi naterao igrače blazersa da grozničavo razmišljaju i prevailuju.

 

 

7cz7i9.jpg

 

 

od sigurica, d'antonije sigurno ume da napravi napad dinamičnijim, joerger i vogel bi odbranu učinili boljom a kenny atkinson je možda okejiš dugoročno rešenje.

ali blazersi mi ne izgledaju kao franšiza koja plahovito reaguje i menja preko noći trenera.

 

Radonja samo još u NBA nije bio. Uklopio bi se u okruženje gde se skandira difens, difens. 

 

Nisam sigurna koliko bi D'Antoni bio dobro rešenje, ali Vogel da, uhh. Samo u pravu si da ne menjamo trenera ad hoc, da bi Stots otišao bilo je potrebno mnoooogo godina. Tako da I'm hopeless. 

Link to comment
Share on other sites

Taj Džerom je prototip školovanog igrača kakve treneri starog kova prosto obožavaju. Kada je pas u pitanju, on uvek ide rukom sa strane na koju ide pas, uz iskorak nogom i rad zgloba na ruci, kada se ide na ulaz uvek se ide spoljašnjom rukom. Ne zaleće se u reket u kontri, uvek staje korak pre linije penala i onda gleda opcije. Šut mu je školski, dovoljno pravilan ako i nije precizan. Ima spisak igrača kojima nerado daje loptu jer ih percipira kao pretnju svom ostanku u timu, pre svega DDV, ali i Poole. Fizički je solidno snažan, a kada to nije dovoljno jer je ovo ipak NBA, pribegava niželigaškim prljavštinama. Nije mu problem da udari, uvali lakat, opasno zatvori džampšutera, ali ne traži pravu tuču. Igra samo i isključivo za trenera. Najodvratniji tip igrača, ali koristan. Mislim da bi kod nekog od naših despotski trenera stare škole thrivovao u Evroligi.

Edited by freethrow
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Grunf said:

Kad spomenuste Pokua, je l' ima neki timetable njegovog eventualnog povrataka ove sezone? 

 

On Sunday, Thunder head coach Mark Daigneault told Joe Mussatto of The Oklahoman that the 20-year-old big man remains on a return-to-play plan but has "no date to return." 

 

mislim da će zaigrati u nekom trenutku.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...