Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

 

Ako gube, stize spasilac ili jbg povreda je kriva sto se nije izborio playin.

 

Ako dobijaju eto ga i na jednoj nozi, kako je povukao ekipu🤣🤣🤣

 

Ujutru ocekujem upis neprikosnovenog dvojca koliko je Lebron falio protiv Memfisa

 

Da se ne lazemo ova ekipa nakon tradea divljaka i bez LeBrona ima sasvim dovoljno kvaliteta da izbori Playin. Naravno, uslov je da Davis nastavi igrati na ovom nivou od neki dan. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Da se ne lazemo ova ekipa nakon tradea divljaka i bez LeBrona ima sasvim dovoljno kvaliteta da izbori Playin. Naravno, uslov je da Davis nastavi igrati na ovom nivou od neki dan. 

Tako je ali je potreban DLo. 

Odlicna ekipa, ima dubine, ima odbrane, suta. AD mora da povuce i odigra kao superstar u attack mode od starta i da uzima 20+ suteva. 

 

Najvise me zanima defanziva jer odavno nije bilo takva 2 odbrambena u ekipi. Memfis dolazi prerano, tu ne ocekujem pobjedu ali posle toga druga prica.

@uini ne znam samo sta je problem sa Janisom? Zajebava se lik mada bih vise volio da misli ozbiljno i da odjebe KD, Lebrona i druzine. 

 

Svi su zaboravili da su mu govorili da ode u GS a mogao je. Ne, on je ostao i uzeo titulu i opet su u krugu favorita. 

 

KD i Lebron su preletacevici, posebno KD. Nikad u istoriji kosarke neko nije igrao sa toliko fenomenalnih igraca koji su u svom prajmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, LordOfTerror said:

Sta se konkretno promenilo u defanzivi osim Vanderbilda?

Vanderbilt i sada nema Lebrona, odbrana za 2 koplja bolja. 

Ne znam kad si zadnji put gledao Lebrona i njegovu odbranu?

Bilo bi dobro da ima zujalicu spolja ali i ovo je odlicno. Od sampionske sezone nisu imali 2 igraca koji igraju odbranu, uvijek je AD bio taj a Vanderbilt je neko ko je igra i ko unosi energiju u tim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Vanderbilt i sada nema Lebrona, odbrana za 2 koplja bolja. 

Ne znam kad si zadnji put gledao Lebrona i njegovu odbranu?

Bilo bi dobro da ima zujalicu spolja ali i ovo je odlicno. Od sampionske sezone nisu imali 2 igraca koji igraju odbranu, uvijek je AD bio taj a Vanderbilt je neko ko je igra i ko unosi energiju u tim.

 

S tim sto si kornjacu zamenio verovatno jedinim gorim defanzivcem u ligi Izandjelom.

 

Pri tom je i Bizli defanzivna rupcaga...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Del Piero said:

Svaka cast Janisu, ali on je dobio ozbiljnu podrsku u vidu igraca i sklapanja tima oko njega. Npr. Lebron i ono sta je on godinama imao u Klivlendu ne mogu u istu recenicu.

Middleton je draftovan, gradjena je ekipa. Kad je bilo vrijeme iskrcali su za Jrue.

Jel se sjecamo Brooka? On je bio prezaljem u Nba a pokazao se kao fenomenalan fit. 

Bobby Portis?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Middleton je draftovan, gradjena je ekipa. Kad je bilo vrijeme iskrcali su za Jrue.

Jel se sjecamo Brooka? On je bio prezaljem u Nba a pokazao se kao fenomenalan fit. 

Bobby Portis?

Kad je Klivlend dao tri pika prve runde da dovede ol stara!

 

Racunam na period do 2010!

 

Takodje Janis je imao srece da vec ima igraca koji je ol star!

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Middleton je draftovan, gradjena je ekipa. Kad je bilo vrijeme iskrcali su za Jrue.

Jel se sjecamo Brooka? On je bio prezaljem u Nba a pokazao se kao fenomenalan fit. 

Bobby Portis?

 

bucksi su proper sagradjena ekipa.

middleton nije draftovan, vec trejdovan iz detroita ali on je po meni najjaci ucinak bucks front officea.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

 

S tim sto si kornjacu zamenio verovatno jedinim gorim defanzivcem u ligi Izandjelom.

 

Pri tom je i Bizli defanzivna rupcaga...

Da ali sada DLo moze da igra na slabijoj strani, ono sto Lebron radi. Vrvt ce Sroder i Brown biti zaduzeni za probijanje blokova i jurnjavu ali bice i dosta preuzimanja.

Moguce da cemo vidjati Bamba, AD i Vanderbilt trojku na terenu u nekim momentima kao recimo vcrs sa Memfisom.

4 minutes ago, Dracarys said:

Kad je Klivlend dao tri pika prve runde da dovede ol stara!

 

Racunam na period do 2010!

 

Takodje Janis je imao srece da vec ima igraca koji je ol star!

E ae oladi sa Lebronom. Prica se o Janisu i Bucksima. 

Mogao je da ode laskim putem i da se prikljuci GS i da se ugasi liga narednih godina. Izabrao je da ostane i to je to. 

 

Boli me ona stvar kakav je van terena, meni ni iz dzepa ni u dzep, ako je njemu zabavno super a bas se potresao za uinijevo misljenje i zalopojke. Summa summarum, Nba sampion, FMVP, x2 MVP, DPOY pa mu pljujte pod prozor. Tek 28 godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Del Piero said:

Svaka cast Janisu, ali on je dobio ozbiljnu podrsku u vidu igraca i sklapanja tima oko njega. Ne moze u istu recenicu sa Lebronom i onim sta je on imao u Klivlendu godinama.

 

milwaukee je jednostavno mnogo bolje sklopio ekipu nego oni nesrecni cavsi.

 

osim holidaya za kojeg su dali dosta pikova, ostale najvaznije igrace su doveli ispod radara. middleton doveden iz detroita iz nekog trejda valjda, lopeza su spasili od lakersa, za portisa isto nije bilo nekog posebnog interesovanja i vidjen je kao ludak sa neprimamljivom kosarkom. allen isto nista specijalno nije bio kotiran kada je dolazio. generalno, holiday i pre svega lopez su bas potcenjeni. nikakvi superstar igraci ili igraci sa posebnim hajpom iza njih.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Samo sto je Bron efikasniji i radi na vecem broju obrtaja napadacki od Dloa.

 

U odbrani je Bron i danas univerzum za njega.

 

Premotajte seriju Memfis-Minesota, da vidite kakva je to bedna odbrana bila, na kraju u finalnim minutima je bencovan i igrao je MekLahlin!

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

bucksi su proper sagradjena ekipa.

middleton nije draftovan, vec trejdovan iz detroita ali on je po meni najjaci ucinak bucks front officea.

Da, u pravi si. Zaboravio sam da je draftovan od Detroita i otisao u onom trejdu za Dzeningsa.

Uvijek sam ih gledao kao jedno jer su iste sezone poceli sa nastupima za Buckse.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Da ali sada DLo moze da igra na slabijoj strani, ono sto Lebron radi. Vrvt ce Sroder i Brown biti zaduzeni za probijanje blokova i jurnjavu ali bice i dosta preuzimanja.

Moguce da cemo vidjati Bamba, AD i Vanderbilt trojku na terenu u nekim momentima kao recimo vcrs sa Memfisom.

E ae oladi sa Lebronom. Prica se o Janisu i Bucksima. 

Mogao je da ode laskim putem i da se prikljuci GS i da se ugasi liga narednih godina. Izabrao je da ostane i to je to. 

 

Boli me ona stvar kakav je van terena, meni ni iz dzepa ni u dzep, ako je njemu zabavno super a bas se potresao za uinijevo misljenje i zalopojke. Summa summarum, Nba sampion, FMVP, x2 MVP, DPOY pa mu pljujte pod prozor. Tek 28 godina.

lol, pa ti si pomenuo Brona

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

 

milwaukee je jednostavno mnogo bolje sklopio ekipu nego oni nesrecni cavsi.

 

osim holidaya za kojeg su dali dosta pikova, ostale najvaznije igrace su doveli ispod radara. middleton doveden iz detroita iz nekog trejda valjda, lopeza su spasili od lakersa, za portisa isto nije bilo nekog posebnog interesovanja i vidjen je kao ludak sa neprimamljivom kosarkom. allen isto nista specijalno nije bio kotiran kada je dolazio. generalno, holiday i pre svega lopez su bas potcenjeni. nikakvi superstar igraci ili igraci sa posebnim hajpom iza njih.

Za sve si u pravu, sem za Holideja. Ko je njega potcenjivao, nije znao puno o kosarci. Secam se da su ga i Nagets fanovi oplakivali kada je odlazio u Milvoki, ocekujuci da ce Dzamal da bude trejdovan za njega.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...