Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 minutes ago, stefan81888 said:

Ja uopšte ne verujem Fili, pre će Cleveland da namuči nekog. Siksersi mi opet smrde na second round exit. 

 

niko izvan celtics-bucks nije za verovati, prosto zato sto za eliminaciju pomenutog dua treba da odigraju najboljih 6-7 tekmi ikada kao tim a to je ipak malo verovatno.

Link to comment
Share on other sites

Tesko je braco. Stvarno sam jos gore posle prespavanog jutra&popodneva 😕 

 

Definitivno ide laksi raspored i ako se DLo vrati mi smo ipak konkurentniji nego onda kada je AD bio out a LBJ vukao sa Russom, Beverlijem, Nunnom i Brajantom ...

Sada bi Ham mogao da vrati Lonija u rotaciju, preterano ga je odstranio iz rotacije a bio je 3i najbolji igrac prvih 2 meseca sezone

Definitivno ima materijala da se pobedjuje i tim je skroz konkurentan i bez LBJ, samo sto je ovo bulja situacija realno - margina za gresku gotovo da ne postoji a ni u takvom trenutku nismo uspeli da izguramo vise od par meceva zdravi..

 

 Da mi malo ublazi bolno vece potrudio se Jimmy. Majami definitivno treba da cilja Filu u 1R, deluje mi da bi ih opet izbacili, ekipa sa vise karaktera 

 

 

 

  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

niko izvan celtics-bucks nije za verovati, prosto zato sto za eliminaciju pomenutog dua treba da odigraju najboljih 6-7 tekmi ikada kao tim a to je ipak malo verovatno.

 

Upravo, sve osim ECF duela Milvoki-Boston je iznenađenje (i neuspeh za ova tima ako do toga ne dođe). A u tom duelu bi HCA značio mnogo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dracarys said:

Da li si video sta je Vanderbilt uradio Dalasu

 

znam da zvuči kao udica ali meni iskreno vanderbilt izgleda značajniji za lejkerse sada od lebrona. 

ima ko da nadomesti poene ali ovaj intenzitet odbrane i želju za pobedom, nema puno igrača u ligi (lebron svakako nema ovih dana).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

znam da zvuči kao udica ali meni iskreno vanderbilt izgleda značajniji za lejkerse sada od lebrona. 

ima ko da nadomesti poene ali ovaj intenzitet odbrane i želju za pobedom, nema puno igrača u ligi (lebron svakako nema ovih dana).

Ako sudis po utakmici koja se odigrala u nedelju, onda da

 

Isto kao kada se Pul zapali u GSW i ubaci najvise poena, tj. vise od Karija, pomislicu da je Pul znacajniji igrac.

 

Ko ce u LAL da nadomesti poene Brona? AD se muci da dodje do 25pts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...