Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Sunsi gospodari cenjkanja
 
 
Bio je neki članak o Jonesu kako je težak za te trejdove i stvari jer zateže coek na najgluplje stvari i odlaže egzekuciju samog trejda tako sto insistira na nekim sitnicama. Stvari poput prava na igrače sto nikad neće NBA vidjeti, protection za 2nd round pikove, da ne bude loto protection na FR pikove no top 16, da se dodaju neki igrači naknadno koji nisu bili dio inicijalnog dogovora, cash consideration, generalno bad faith pregovori.

Ljudi bi rekli da mu je to i posao ali nije sam u tome i neka "nepisana pravila" ne poštuje pa ostali GMovi mu zamjeraju na tome.
Link to comment
Share on other sites

Do, Re, Mi, Fa, Sol, La, Ti. Three plays, three blocks, eat those, Do-Mi.

“Thibs screams it all the time, ‘verticality! verticality!’, so that was going through my head, just being vertical.”

 

1246515516.0.jpg

 

 

“I was just trying to help any way I can, especially with Mitch being out. Just trying to fill his role, protecting the rim,” Hartenstein said after the game.

 

“I know myself. I’m not playing as good as I’m supposed to be playing. I’m kind of letting the fans down, the city down a little bit. But I’m just going to keep getting better because I know I can do it. So keep getting better and keep representing for New York,” acknowledged the reserve center.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

Do, Re, Mi, Fa, Sol, La, Ti. Three plays, three blocks, eat those, Do-Mi.

“Thibs screams it all the time, ‘verticality! verticality!’, so that was going through my head, just being vertical.”

 

1246515516.0.jpg

 

 

“I was just trying to help any way I can, especially with Mitch being out. Just trying to fill his role, protecting the rim,” Hartenstein said after the game.

 

“I know myself. I’m not playing as good as I’m supposed to be playing. I’m kind of letting the fans down, the city down a little bit. But I’m just going to keep getting better because I know I can do it. So keep getting better and keep representing for New York,” acknowledged the reserve center.

 

 

 

 

Znači da će ga trejdovati 😂😂😂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

 

 

Znači da će ga trejdovati 😂😂😂

 

ovi likovi koji pišu, nemaju veze sa nyk, potpuni autsajderi (kada vidite linkove sa P&T ili strick.land, da znate da su to obični čljudi, van korporacija vezanih za knickse ili bilo koga)

 

ali imalo bi smisla trejdovati srcenštajna ili mitch loba, o tome sam naveliko postov'o.

Link to comment
Share on other sites

Ne igra Horford reko taman ce burazer dobiti malo vise sansi, al izgleda da je coach stafu u Bostonu neko stavio dugu dvocevku na glavu i rekao ne sme Kornet ni slucajno nekad da odigra vise od 20 minuta iako je najbolji bio u prvom poluvremenu od centara cak ni kad su drugi povredjeni.

 

Od igraca sa unutrasnjih pozicija nocas(Grfin nije ni vredan pomena sa 0 u svim kolonoma za 4 minuta na terenu :

 

-Vilijams treci, 31 minut, 11 poena, 3 TO.

 

-Obicni Vilijams, 36 minuta, 10 poena, 4 TO.

 

-Na 4 je igrao i Dzastin Dzekson 14 minuta, 3 poena.

 

-Burazer, 13 minuta, 7 poena, 3-4 iz igre i po 1 ukradena i blokada, 0 TO.

 

Pametnom dosta...

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...