Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

jbg kompenzuje se to sa pomerajucim ekranima™.

dubsi su valjda poslednji ove sezone (ne secam se jesu li i prosle) u drajvovima, sto logicno znaci da dobijaju manje slobodnih. 

 

inace, zna i curry da se bacaka napred, nazad i u stranu kod suteva.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, freethrow said:

au ne, ovde me baš pecnuo iz potpuno suprotng razloga - ne postoji superstar, pa čak ni allstar koji dobija manje faulova od Stefa, sad me mrzi da tražim statistiku, ali sam skoro čitao o tome par tekstova.

Jokić je tu negde, a još igra ispod koša. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kažu da će Denver da trejduje za Naz Rida, izgleda i da je Bones na trade listi . Očigledno su rešili da pokušaju da napadnu titulu.

Tako i treba. Bas ce biti zajeban plejof na zapadu jer ces u 1 rundi dobiti jaku ekipu za rivala.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bones je nepouzdan igrač i nikad ne znaš koliko ce i kad da isporuči tako da im sigurno treba pouzdaniji lider sa klupe.

Meni deluje da bi KPJ bio idealan kao 6th man u Denveru jer mi se čini da se njegovo nerezonsko prangijanje ne uklapa sa Jokicem i Marijem. Tim potezom bi dobili dosta poena sa klupe,a KPJ bi mogao maltene svaki napad da završava.

 

Mora Denver znatno da pojača klupu ukoliko želi do prstena jer ima ubedljivo najkraću rotaciju.

Link to comment
Share on other sites

Rui Hachimura je stvarno ono sto je LeBron zeleo i u Majamiju, Klivlendu pa i u Lejkersima. Visoko, fizikalno i sa velikim rasponom-ruku krilo koje moze da pospremi otvorene suteve i igra dobru odbranu. Jeff Green je odlicno odradjivao tu rolu (3&4 wingman) u Kavsima tu jednu sezonu na primer. 

 

 Nunn svakako nema mesta u rotaciji kada se vrate jos Rivsacha i Lonisa, ovo je bas dobar potez. Rui moze da bude odmah starter umesto Troy Brown Jr-a, a i ne mora. Toma, Troj, Rui -> sada imamo 3 igraca iz WSH i naravno Russ koji je igrao sa njima 😄   

 

 Ja stvarno necu da proveravam jer me mrzi, ali ubedjen sam da smo poslednji mec protiv LAC dobili u bablu (pred plejof) i pobedili tip-inom Kinga. Pre toga smo dobili pred prekid, i od tad nismo nijednu uspeli. Melju nas Lue i Klipersi kad god pozele, a sada su tu i George i Kawhi. Medjutim, ovi Lakersi imaju srce, ne smemo da ih otpisemo ni protiv koga, ako su mogli da pobede Memfis, PTB u gostima, da izgube tesno od Kingsa, Phille i Dallasa, svakako nece biti neko kantanje i imacemo svoju sansu. Toma (Mona) Brajant mora da se unleashuje opet! 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

isto tako i na istoku, ne vidim narocitu razliku

kao sto rekoh, po meni je istok jaci ali nek bude da je egal

Pa malo bolje pogledaj tabelu. 

Ne vjerujem da bi prve 2 ekipe na zapadu voljele da vide Finiks, GS, Lejkerse, Klipane kao rivale i 1 rundi dok na istoku bi svako pozelio NY, Atlantu, Indijanu, Toronto.

12 minutes ago, Barkley#34 said:

Ne mora da znači, možda neko dobije Lejkerse. :s_d:

Odlicno, znaci usli smo u plejof a tamo sa zdravim Lebronom i AD nek dodje na crtu ko god oce.

Edited by Miki28
typo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Rui Hachimura je stvarno ono sto je LeBron zeleo i u Majamiju, Klivlendu pa i u Lejkersima. Visoko, fizikalno i sa velikim rasponom-ruku krilo koje moze da pospremi otvorene suteve i igra dobru odbranu. Jeff Green je odlicno odradjivao tu rolu (3&4 wingman) u Kavsima tu jednu sezonu na primer. 

 

 Nunn svakako nema mesta u rotaciji kada se vrate jos Rivsacha i Lonisa, ovo je bas dobar potez. Rui moze da bude odmah starter umesto Troy Brown Jr-a, a i ne mora. Toma, Troj, Rui -> sada imamo 3 igraca iz WSH i naravno Russ koji je igrao sa njima 😄   

 

 Ja stvarno necu da proveravam jer me mrzi, ali ubedjen sam da smo poslednji mec protiv LAC dobili u bablu (pred plejof) i pobedili tip-inom Kinga. Pre toga smo dobili pred prekid, i od tad nismo nijednu uspeli. Melju nas Lue i Klipersi kad god pozele, a sada su tu i George i Kawhi. Medjutim, ovi Lakersi imaju srce, ne smemo da ih otpisemo ni protiv koga, ako su mogli da pobede Memfis, PTB u gostima, da izgube tesno od Kingsa, Phille i Dallasa, svakako nece biti neko kantanje i imacemo svoju sansu. Toma (Mona) Brajant mora da se unleashuje opet! 

Dobro je da se makosmo od Nunna, zali Boze potpisa. Vidjecemo sta Rui moze ali kao sto rece, ouni smo sa bekovima a kriticni sa krilima tako da ovo moze biti dobar trade. 

Ipak ono sto je meni jasno sa ovim trejdom jeste da cemo ipak biti aktivni do trade deadline iako su reporti zamrli zadnjih nedelja. Ovo je jasna indicija da ce ici da dovedu jos nesto. 

Sve vise i vise ima smisla trejd za Bojana tako da vidjecemo. 

 

Sto se Klipana tice, kao mladji brat koji je uvijek u sijenci popale se protiv starijeg, slavnijeg, poznatijeg, trofejnijeg brata pa otuda i takva izdanja. Njima su banneri puni pobjeda nad Lejkersima dok se mi brinemo za scoring record, eto koliko su nam bitni.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

@Miki28 Ako uspemo da udjemo u plejof sa relativno zdravom ekipom i naravno da LBJ&AD budu zdravi, stvarno nema razloga da razmisljamo o narednom protivniku. Russ igra kao legit 3. opcija sampionskog tima, rotacija je dosta bolja i defanziva... 

Da, zadnjih  mjeseca i nesto dana nemamo srece sa povredama ali smo mnogo bolji u igri na obje strane parketa ali eto fali taj zavrsni touch, gubimo dosta neizvjesnih zavrsnica. 

AD se vraca u toku sledece nedelje, hoce i on da ucestvuje na mecu gdje se obara rekord😀 kad se vrati odoh da zapalim svijecu za zdravlje ekipi i onda korak po korak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se sto si ponosan da takav igrac kao King provodi smiraj karijere u Lakersima, doneo ti titulu, obara rekord tu, a jos ce igrati na visokom nivou. Jos postade 4ti najbolji trojkas u istoriji fransize u 5toj sezoni.. Stvarno zavidim svim navijacima Lakersa kakvu su velicinu dobili da gledaju u tom dresu... 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pa i nije bio kratak put, stvarno je bio uzasan prosle sezone i krenuo jos gore ove, ali kada sumiramo utiske, ovo je vec Russ koji se ocekivao da igra bar na ovom nivou kada je potpisan. Bio sam realan tad, realan sam i sad, nikad mu nisam osporavao prethodne karijerne uspehe i cak sam i verovao u blagu rezurekciju, ali ovo je stvarno vise nego zadovoljavajuce. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, delgado said:

Nadam se sto si ponosan da takav igrac kao King provodi smiraj karijere u Lakersima, doneo ti titulu, obara rekord tu, a jos ce igrati na visokom nivou. Jos postade 4ti najbolji trojkas u istoriji fransize u 5toj sezoni.. Stvarno zavidim svim navijacima Lakersa kakvu su velicinu dobili da gledaju u tom dresu... 

4ti na listi? Cek da vidim. A da Kuzma 7 i KCP 6ti.

Kod nas bi Klay i Steph da odigraju 2 sezone bili no2 i no 3 trojkasi😀

 

Da ne krecemo opet, rekao sam ti vec na tu temu sta sam imao. Jedino MJ nije igrao u Lejkersima od onih najvecih

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Miki28 said:

Dobro je da se makosmo od Nunna, zali Boze potpisa. Vidjecemo sta Rui moze ali kao sto rece, ouni smo sa bekovima a kriticni sa krilima tako da ovo moze biti dobar trade. 

Ipak ono sto je meni jasno sa ovim trejdom jeste da cemo ipak biti aktivni do trade deadline iako su reporti zamrli zadnjih nedelja. Ovo je jasna indicija da ce ici da dovedu jos nesto. 

Sve vise i vise ima smisla trejd za Bojana tako da vidjecemo. 

 

Sto se Klipana tice, kao mladji brat koji je uvijek u sijenci popale se protiv starijeg, slavnijeg, poznatijeg, trofejnijeg brata pa otuda i takva izdanja. Njima su banneri puni pobjeda nad Lejkersima dok se mi brinemo za scoring record, eto koliko su nam bitni.

Smeo bih da založim kuću da Bogdanović ostaje u Detroitu, deluje mi da su svi zadovoljni sa ulogom koju ima tamo, a on pogotovo.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, delgado said:

Pa i nije bio kratak put, stvarno je bio uzasan prosle sezone i krenuo jos gore ove, ali kada sumiramo utiske, ovo je vec Russ koji se ocekivao da igra bar na ovom nivou kada je potpisan. Bio sam realan tad, realan sam i sad, nikad mu nisam osporavao prethodne karijerne uspehe i cak sam i verovao u blagu rezurekciju, ali ovo je stvarno vise nego zadovoljavajuce. 

 

Nisi ti baš bio skroz realan, i ti i Dracarys ste sipali drvlje i kamenje na Vestbruka više nego što je trebalo, a sad je 3. opcija ni manje ni više nego šampionske ekipe. Ali hajde.

Htela sam juče da napišem jadni Sparsi koji će dobiti 40 pts partiju pa da udarim samoquote, sad vidim da nisam ni napisala... Anyways, 37 pts i 12 ass.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Smeo bih da založim kuću da Bogdanović ostaje u Detroitu, deluje mi da su svi zadovoljni sa ulogom koju ima tamo, a on pogotovo.

Moguce da je on zadovoljan ulogom ali mislim da FO Detroita u njemu vidi nacin da se ojaca sa pikovima. 

Nece mu biti cijena nikada jaca nego upravo sada. 

3 minutes ago, DameTime said:

 

Nisi ti baš bio skroz realan, i ti i Dracarys ste sipali drvlje i kamenje na Vestbruka više nego što je trebalo, a sad je 3. opcija ni manje ni više nego šampionske ekipe. Ali hajde.

Htela sam juče da napišem jadni Sparsi koji će dobiti 40 pts partiju pa da udarim samoquote, sad vidim da nisam ni napisala... Anyways, 37 pts i 12 ass.

Lako mu je kad ga ne cuva Pat😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...