Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

10 minutes ago, DameTime said:

 

Nema šta da se pitam kad pogledam centarsku liniju PTB. 

evo mi možemo i bez prvog centra i sa oba back-up centra fouled out. nego pošto  vidim da ste vi krenuli izgleda u tank mode jer može da se pričamo o Grantu

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

evo mi možemo i bez prvog centra i sa oba back-up centra fouled out. nego pošto  vidim da ste vi krenuli izgleda u tank mode jer može da se pričamo o Grantu

 

Nismo krenuli u tank mode nego ne možemo nikog da pobedimo. There is a difference 😂 Već sam rekla koji paket primamo za Granta, spakujte Shameta, Biyomboa, Damiona + @SteveFrancis#3 i možemo da pričamo o razmeni. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

lepu platu prima ovaj vaš centar. a vredi li toliko? 

 

ove sezone je po plati 83. igrač u ligi. ja mislim da je mitch lob vredan i više, samo što, kad otpustimo thibsa, nećemo igrati drop difens & coverage toliko, pa će nam trebati ayton da bude ewing za siromašne duhom.

 

julije ti je centar dila, mitch lob je sidekick.

9 minutes ago, bodo said:

ima nešto i u Utahu da se probere. Vidim Ainge se raspištoljio ali ne da Markanena. 

 

marakanen je jedini igrač za kojeg nema rezona da ide iz jute.

Link to comment
Share on other sites

Sve nade polazem u to da Ishbia (za prijatelje Ishke) zna sta radi i da ima konkretna resenja, i.e. ne boji se da odmah napravi neophodne rezove. To se ne odnosi samo na trejdove sada (sa kojima ne treba biti toliki ocajnik pa razdeliti sve pikove prve runde za nekakve polovnjake), vec i na angazovanje novog FO i trenera sa kojim ce se otvoriti novo poglavlje. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Sve nade polazem u to da Ishbia (za prijatelje Ishke) zna sta radi i da ima konkretna resenja, i.e. ne boji se da odmah napravi neophodne rezove. To se ne odnosi samo na trejdove sada (sa kojima ne treba biti toliki ocajnik pa razdeliti sve pikove prve runde za nekakve polovnjake), vec i na angazovanje novog FO i trenera sa kojim ce se otvoriti novo poglavlje. 

priča se da bi se moglo ozvaničiti najranije do kraja februara. dolazi već na utakmice i čini se da ima neki plan. ovo boldovano pod muss

2 minutes ago, uini said:

 

meni je jedino booker interesantan kod vas ali avaj.

pa šta onda radiš trejd kombinacije za Aytona?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bodo said:

meni je jedino on interesantan tamo. možda Clarkson mada bih radije i njega istrpio nego Shameta

 

Skromno 😅

 

Sto rece neki navijac Milvokija na netu kada je cuo da se njegov tim interesuje za igrace Toronta "Do jaja, uzecemo Skoti Barnsa za dva pika druga runde i Dzordana Nworu."

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

 

Skromno 😅

 

Sto rece neki navijac Milvokija na netu kada je cuo da se njegov tim interesuje za igrace Toronta "Do jaja, uzecemo Skoti Barnsa za dva pika druga runde i Dzordana Nworu."

 

samo osobne preferencije. nema oslonac u realnosti.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Fali ti jedan papir... Treba mi hitno pojačanje u redovima, osim ako nećete da date Pumu za Nurkića

 

 

Ja sam veći deo forumaške karijere bio verovatno jedini PTBovac...  Prvo Dreklserov fan kao klinac, pa posle Studmajer i Valas, pa onda najomiljeniji period sa Rojem i LMA, malo kasnije Batumom i Lilardom.

 

Ali jbg, kupio me debeli Somborac u poslednje vreme 😄

 

  • Like 2
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...