Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

16 minutes ago, NikadProtivKaline said:

zar nisu nerezonske trojke ono kao dubs thing?

Otprilike kao da kažeš da su nerezonski tripldablovi kao Jokic thing.

 

Iscimao se, istrčao blokove / uradio domaći, oslobodio se (na 8m ali jbg, oslobodio se) i onda ovaj brka samo bam! iz fazona, a tu si? nisam te video. Trebalo je da ga gađa i žvakalicom i patikom i mokrim gaćama u glavu imho.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, uini said:

uh, to je ipak banalizovanje nacina na koji oni igraju. kao sto napisah gore u postu koji si citirao, poole je napravio makar tri glupava poteza u 30sec, dva u napadu, jedan

jesam malo banalizovao

ali mi je malo bezveze da kure toliko popizdi na sut kakvih je on uzeo mali milion verovatno

i jasno da kure >> poole, ali meni se cini da pool party u toj njihovoj ekipi ima slobodu da uzima takve suteve

mozda u ovoj konkretnoj akciji nije trebao(nisam video akciju, samo bacanje gume)...ali opet mi je reakcija preterana

 

enivej, vidim posle da je sve ok izmedju njih, pa kontam no big deal

samo nisam nesto u fazonu da tu stajem na stef stranu po difoltu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@NikadProtivKaline, da imaju plus 10 ili minus 10, tada cesto dubsi potezu takve trice.

 

ovde vode jedv +2 a puno su radili u aktuelnih 5mins da stignu dotle sa minus 7-10. nije uopste ritam tekme bio za ovo

 

a da ponovim, ova trica je bila samo cherry on top u pooleovom triptihu gluposti

 

al bitno je da je izvukao na kraju feat divicenzo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, freethrow said:

Bitno je sa smo uspeli da iščupamo pobedu protiv Dinastije Memfisa.

Šta nije bilo donedavno "We're good in the West"  i fleksovanja na kub. Being humble is a good thing more often than not. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu se porediti 1 za 1. Cam posprema sta mu se spakuje i sta zaradi na katu. Tu se jeste pokazao (kad je zdrav, sto nije bas tako cesto nazalost), medjutim za PO bitke je neophodno imati i tu drugu dimenziju - poradjanje poena. Do sada nismo bas imali prilike da vidimo u PO da bilo ko od tria Kal, Cam, Ayton to jeste u stanju da radi. Siakam mozda nije istinski superstar a la Durantula ili Donch, ali ne mislim da u ligi ima potencijalno boljih opcija #2 u napadu. Zadrzao bih ja i Cama ako se mogu dogovoriti za razuman ugovor, naravno. Izuzetno zahvalan igrac, ali kazem, njegov availability je vrlo upitan, plus nije bas neki klinac da se ocekuje sada da napravi neki cudovisni iskorak kao kreator.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Magia said:

 

Sta ce vam taj ball stopper kad Cam igra odlicno?

Cam je krilo a ne PF. I nije u stanju čuvati jače igrače na toj poziciji, tipa Zion, JJJ,  Bron I tako. Plus što kaže kolega često je povređen i nedostupan. Moze i na SG u nuždi. Odličan catch and shoot igrac sa trojke Craig je isto trojka. Nama treba samo jedna decent četvorka i neki kombo 1,2 umjesto Shamet a. Tu je jedino Šarić koji čak i korektno igra zadnje mečeve ali totalno neatletican I kao takav opet jako inferioran u odnosu na nabrojane gore. Siakam bi legao naravno, tu su poeni u rukama kao i Grant ili Kuzma što nije realno da dođu. Ali ja bih radije nekog Vanderbilt tipa igrača na 4 koji može korektno odigrati obranu i skupljati skokove na 4. Jer nas ubijaju na skokovima ekipe koji imaju jake 4 i 5 tipa Memphis I NOP. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

O ovome sam pricao (pret)proslu stranicu. 

 

Janis vs Jokic je vec empirijski dokazano ovog leta vrlo zanimljiv match-up, i Milvoki i Denver su medju trenutno najboljim timovima lige, i ti sjebes takvu priliku za bolji proizvod...

 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...