Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Prosečan pratilac košarke ne želi igraca koji nema izražene poteze(iako Nikola drzi igru u malom prstu ali na nacin koji nije zanimljiv masi),ili priču van terena i to je realnost.

 

Imam utisak da mi sa ovih prostora poznajemo bolje košarku od ostatka sveta ili barem njene fundamente.

Link to comment
Share on other sites

Kako bre Jokić nema izražene poteze, iz glave ima bar dva - touchdown pasovi i Sombor Shuffle. Koliko (današnjih) NBA superzvezda ima signature potez a da on čak ima poseban naziv? I'll wait... Ovo da nema priču van terena ima smisla, što fritrou reče nema tu off court personu (reklame za ProCredit banku i Jelen pivo gledamo samo mi u Srbiji); a još više smisla ima to što je rekao da centri nisu toliko atraktivni za praćenje kao bekovi i krila, ma koliko kvalitetni bili.  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Kako bre Jokić nema izražene poteze, iz glave ima bar dva - touchdown pasovi i Sombor Shuffle. Koliko (današnjih) NBA superzvezda ima signature potez a da on čak ima poseban naziv? I'll wait... Ovo da nema priču van terena ima smisla, što fritrou reče nema tu off court personu (reklame za ProCredit banku i Jelen pivo gledamo samo mi u Srbiji); a još više smisla ima to što je rekao da centri nisu toliko atraktivni za praćenje kao bekovi i krila, ma koliko kvalitetni bili.  

Jednostavno monstruozna kucanja i sutevi sa 9 10 metara su stvari koje opisuju izražen potez za prosečnog Amera koji je došao sa familijom da svari x kalorija na tekmi.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dobar u piku said:

Jednostavno monstruozna kucanja i sutevi sa 9 10 metara su stvari koje opisuju izražen potez za prosečnog Amera koji je došao sa familijom da svari x kalorija na tekmi.

 

 

 

 

Gimme 9-10 m shots every day. A nisam prosečan Amer; isto tako cenim i Jokićeve poteze. To što mi se jedno dopada više od drugog ne znači da to drugo ne cenim. Kao što neko više voli majonez a neko kečap. Malo mi ide na ganglije koliko je atraktivnost postala nepoželjna u košarci, to uglavnom mi forsiramo jer želimo kRvAvA kOlEnA i 60 pts po tekmi. Jokić je definicija atraktivnog igrača po većini parametara i njegove kompilacije, npr. asistencija, se svuda vrte. 

Link to comment
Share on other sites

Za one koji su gledali Boston u Kanadi, koja je poenta Mazulinog poslednjeg tajmauta? Braun hvata loptu, 3 i nesto sekunde do kraja, umesto da ih pusti da ga fauliraju, istekla bi jos koja desetinka, on zove TO. I naravno, faul u napadu pravi Grent, sreca pa Toronto nista nije uradio posle toga.

Link to comment
Share on other sites

Опет глупости у финишу, али опет чика Алфред Џонатан Квак решава... Иако му је статистика катастрофална била, одрадио пар феноменалних одбрана коју се се испоставиле као кључне.

 

Побједа карактера с обзиром колико је десеткован био Бостон.

 

Причард и Брогдон, бекови интелектуалци 

Just now, Carl Johnson said:

Za one koji su gledali Boston u Kanadi, koja je poenta Mazulinog poslednjeg tajmauta? Braun hvata loptu, 3 i nesto sekunde do kraja, umesto da ih pusti da ga fauliraju, istekla bi jos koja desetinka, on zove TO. I naravno, faul u napadu pravi Grent, sreca pa Toronto nista nije uradio posle toga.

 

Мислим да је засрао напад прије тога кад је Декан изгубио лопту 13 секунди до краја и са два ТО. Баш је заказао ту. Претпостављам да је то утицало.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Carl Johnson said:

Malkom Brogdon zaista nekada deluje kao kompjuterski program na terenu. Bukvalno se stekne utisak da ne moze covek da pogresi. Preozbiljna akvizicija.

 

Meni vise deluje kao Indijanski poglavica iz Rezervata Dakote i onih spageti Westerna. Ako nista te uvek ubiju na kraju filma...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Btw, ukucajte u vase google pretrazivace Michael Mmoh i videcete Monkovog davno izgubljenog brata blizanca, samo sto je ovaj teniser, potpuno su identicni. Pre neki dan sam ga video prvi put u zivotu na mecu protiv Zvereva, koliko je isti Monk zapanjujuce + ima istu frizuru. 

Edited by delgado
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Fox ima stvarno predivan rainbow midrange, ali jedan od najvecih skillova kod kosarkasa (najcesce ga imaju plejmejkeri) je taj flouter, koji je kod Foxa usavrsen do maxa - left-handed teardropic koji moze da se izdigne kao raketa i spusti u kos. To su prakticno vec neodbranjivi sutevi i potezu se u toj nekoj zoni izuzetno nezgodnoj za defanzivca ako juri brzog igraca. Navarru pomoglo da bude najbolji evropski igrac godinama, sve redji skill kod kosarkasa generalno ali strasna stvar. 

 

edit: @uini Kunem se u zdravlje Davisa i Lebrona Jamesa da nisam pogledao tvoj klip pre nego sto sam napisao post, nego nakon. Sad vidim da je to bukvalno uradio ono sto sam napisao. Koji sam ja genije i poznavalac, nevera. 

Edited by delgado
  • Like 5
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

grof mi je skrenuo paznju na njega pred sezonu, pa sam ga malo gledao; ne svidja mi se [toliko], nevezano za sicju za koju igra. u sustini, solidno konstantniji i vestiji skorer od quickleya ali nula bodeva za asistiranje i pregled igre, gde je IQ trej jang licno za njega [plus igra dobru do odlicnu odbranu, maxey i tu nula bodeva].

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

grof mi je skrenuo paznju na njega pred sezonu, pa sam ga malo gledao; ne svidja mi se [toliko], nevezano za sicju za koju igra. u sustini, solidno konstantniji i vestiji skorer od quickleya ali nula bodeva za asistiranje i pregled igre, gde je IQ trej jang licno za njega [plus igra dobru do odlicnu odbranu, maxey i tu nula bodeva].

Dodavace kad bude placen ali za ovo koliko je placen dobro i dodaje.

Do tada bucket. Sledece sezone mu je 4+ miliona a onda batica hoce $$$

Link to comment
Share on other sites

Odgledah podkast sa Dehunte Marijem. Jbg, koliko god u ljudskoj prirodi bilo da veruje da su majstori svog yanata nepogrešive mašine koje su neke oblasti ljdskog delovanja dovele na nivo nauke - poput RC Bjuforda i Popa na primer, a lako je to zaključiti posle Timija, Manua, Tonija i čitave gomile ostalih manje bitnih ali podjednako važnih igrača, tako je i njima moralo desiti da se par puta zajebu.  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...