Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, freethrow said:

Odgledah podkast sa Dehunte Marijem. Jbg, koliko god u ljudskoj prirodi bilo da veruje da su majstori svog yanata nepogrešive mašine koje su neke oblasti ljdskog delovanja dovele na nivo nauke - poput RC Bjuforda i Popa na primer, a lako je to zaključiti posle Timija, Manua, Tonija i čitave gomile ostalih manje bitnih ali podjednako važnih igrača, tako je i njima moralo desiti da se par puta zajebu.  

Kako posluju pre ce biti da su zajeb bili Timi,Manu i Toni...

Link to comment
Share on other sites

Uz odličnu partiju Bryanta, kakvo vadjenje kestenja iz vatre zadnje par minuta uz 2 kucanja iz off rebounds.

U duelu Nuggetsa i OKC, Shai kao ružno pače u današnjoj košarci ebe ne vadi iz midrange šuteva, gura svoju priču i boli ga uvo.

Mada su ih stvarno ubili na skokove uz nedostatak uskoro threepeat MVP-a.

Link to comment
Share on other sites

Kad si gori od Lejkersa koji su sezonu počeli sa X poraza, to znači da je probijeno novo dno. 🫠 Čestitke protivniku na impresivnom kambeku. Je l' i mi tankujemo za Wembyja a da navijači nisu obavešteni?

 

P.S. Dame Time, my ass. 

35 minutes ago, Snjofko said:

 

Haha slepac. Mali igrač a još manji čovek. 

Edited by DameTime
dodatak
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Majami izgleda i igra kao da je ekipu sastavio i vodi glavom i bradom Dejan Radonjić.

Sve je neki hasl na oba kraja, debela guzica Kajla Laurija, neko upinjanje.

Koliko su se sjebali što nisu doveli Mičela letos, tačno im pod  broj jedan nedostaje pouzdana napadačka opcija, pa tek onda četvorka i šta već ne

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Horium said:

Ja Pat Beva ne shvatam vise uopste ozbiljno, on mi izgleda kao komicar koji se trudi to never break character.

 

Svaka čast, bolji si čovek od mene. Lik je bukvalno govno od osobe i nimalo nije komičan. Ali on zna kako je prolazio kad se podsmeva Dejmu, tj. kako je tim prolazio, tako da čestitke Lejkersima na neulasku u PO :wicked: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DameTime said:

 

Svaka čast, bolji si čovek od mene. Lik je bukvalno govno od osobe i nimalo nije komičan. Ali on zna kako je prolazio kad se podsmeva Dejmu, tj. kako je tim prolazio, tako da čestitke Lejkersima na neulasku u PO :wicked: 

Uhhh nije lako, +25. Ima mjesta u Cancunu, vidimo se tamo😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Nije to vezano za LAL koliko za pacova Beverlija.

Zna on kako su mu prolazili timovi kad se podsmeva Dejmu. 

Pa s obzirom da ga je Dame prvi xlcackao u 2/4 kad su gubili Lejkersi, nista neocekivano za Beverley-a. 

Ipak nek se neki zapitaju kad ti Toma Bryant ima 31/14 i +25 prednost a izgubis. Na to treba da bude fokus.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Pa s obzirom da ga je Dame prvi xlcackao u 2/4 kad su gubili Lejkersi, nista neocekivano za Beverley-a. 

Ipak nek se neki zapitaju kad ti Toma Bryant ima 31/14 i +25 prednost a izgubis. Na to treba da bude fokus.

 

Nema šta da se pitam kad pogledam centarsku liniju PTB. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...