Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

49 minutes ago, freethrow said:

Je l se to pali mašina ili dobismo Portland na rigor moris?

 

Teško da pobeda protiv Portlanda može da znači puno toga.

 

 

Elem, gledam jučerašnje klupiranje Šrudera, kakva ekipa prepuna egomanijaka. 

Link to comment
Share on other sites

Milwaukee izbio na prvo mesto Istoka, sa jednim porazom manje od Bostona. Čak 15 vezanih pobeda... 

 

1 hour ago, freethrow said:

Je l se to pali mašina ili dobismo Portland na rigor moris?

 

Čestitke na pobedi. Sad da li nešto znači na dugoročnom planu, ne znam. 

9 hours ago, orionbre said:

@DameTime

Je l te nasmejao ovaj Janisov skeč?

 

Pa odgovorila sam malo iznad Kosti da mi je ova emisija njesra, ali da mi je Janis simpa sa ovim svojim nastupom momka iz susedstva. Tako da, nasmešila sam se. 🤗

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, DameTime said:

Pa odgovorila sam malo iznad Kosti da mi je ova emisija njesra, ali da mi je Janis simpa sa ovim svojim nastupom momka iz susedstva. Tako da, nasmešila sam se. 

 

Pa eto, njesra ti je = tebi je loš humor. Ne moramo u fenomenologiju i kvantifikovanje istog kad se već slažete i ti i uini i freethrow.

 

A i da se ne slažete i to je ok. De gustibus i tako dalje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, orionbre said:

 

Pa eto, njesra ti je = tebi je loš humor. Ne moramo u fenomenologiju i kvantifikovanje istog kad se već slažete i ti i uini i freethrow.

 

Ne, ovo nije isto. I nas troje se ne slažemo, ako si ispratio diskusiju 😄 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Ne, ovo nije isto. I nas troje se ne slažemo, ako si ispratio diskusiju 😄 

 

Slažete se da nije smešno, al ti i uini tražite beef u baš svakoj rečenici. Mislim, ajde, simpa je to na neki način. Nešto kao bumeri vs zumeri 🙂

 

Ispratio sam jednom, sinoć, i ne bih se vraćao.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Luchifer89 said:

 

Zapitah se da li je neko aludario da Jokić juri statistiku, i naišao na ovaj biser:

 

 

Koliko glup moraš biti od 0 do Perk da ovako nešto izjaviš. Mada ruku na srce, ne mislim da ni sam Perkins misli ono što je izjavio, nego eto, mora se izbaciti neki kontroverzni hot take da se zabavlja masa. U svakom slučaju, ili je budala ili je jajara. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Deca 90ih se sećaju rančeva sa ovakvim kaiševima na ramenima, tako da izgleda kao da je isekao neki stari ranac i od toga napravio prsluče. Pozdravljam praktičnost; isti je slučaj i sa bermudama, verovatno je čovek isekao stare farmerke. Znači kupio je jedino patike, čarape i naočare, a to je uskladio po boji. Skroman dečko koji štedi novac i ne robuje fast fashion-u, bonus je što razlikuje boje. 8/10

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

Deca 90ih se sećaju rančeva sa ovakvim kaiševima na ramenima, tako da izgleda kao da je isekao neki stari ranac i od toga napravio prsluče. Pozdravljam praktičnost; isti je slučaj i sa bermudama, verovatno je čovek isekao stare farmerke. Znači kupio je jedino patike, čarape i naočare, a to je uskladio po boji. Skroman dečko koji štedi novac i ne robuje fast fashion-u, bonus je što razlikuje boje. 8/10

Ukratko, nije ni među ovce da ga pustiš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...