Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Ipak je raspad Seltiksa najveći u ovom PO, nerealno je da su uspeli u oštroj konkurenciji Milvokija i File da budu još gori promašaj iako su igrali finale konferencije.

Njih je Dankan Robinson ubijao prodor igrom, šta još reći.

Macola će biti još jedan trener kome je Spo uručio otkaz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, realno *w said:

 

Ali nije mi bilo jasno toliko favorizovanje Bostona. Ok, jasno da su favoriti, ali ESPN dao nešto tipa 4-96 šanse. komedija.

Mislim da su čak na 2-0 dali 60-40 za Boston.

 

Nisam imao nameru da gledam, probudim se skontam da je otprilike pola treće, rekoh daj da upalim. Kad ono 20 razlike, a da pri tome niko iz Majamija nema više od 10 poena.

 

Tragična serija Bostona.

 

3% prije coetka serije za prolaz Miamija, a citao sam na redditu da je nakon 2-0 bilo 25% negdje da ce proci Miami (valjda koriste neku glupu metodu koja sama racuna), ali nisam to ni trazio na njihovom sajtu ne zelim tu ni da skrolam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za 12 minuta: 11 poena, 4/5 iz igre, 4 skoka i najveci +- u ekipi, +4.

 

Protiv Atlante poslednju utakmicu pre mesec dana kada je dobio 33 minuta imao je 12 poena, 7 skokova i 6 asistencija. Al koga briga za to...

 

Nemaju sta da izgube osim da ga probaju na bar jednoj utakmici plej ofa da nije garbidz tajm, ali naravno nece se desiti ni na sledecoj. Kad kazem probaju bar 10-15 minuta da dobije evo ne mora 30 iako je uvek imao odlican ucinak kad je dobio vecu minutazu. Bitno je da se superstarovima da svoja minutaza i porcija suteva ma koliko losi bili neku utakmicu. Racionalni kosarkaski potezi u drugi plan, ne daj Boze da ih trener klupira da ne igraju i da proba neki plan B iako im ocigledno nije dan, daleko bilo. Show must go on.

 

Zato Boston zasluzuje da ispadne. 

 

Majami i Denver dve ekipe koje su igrale najvise timske kosarke tokom ovog plej ofa i bas mi je drago da ce to biti finale. Jedva cekam.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Brat od Korneta said:

Za 12 minuta: 11 poena, 4/5 iz igre, 4 skoka i najveci +- u ekipi, +4.

 

Jako bitan podatak da je ušao na -30 i vodio svoju ekipu do -26, igrajući protiv Nikole Jovića i Jurtsevena.

 

Ali ok, kad se ovako raspadnu, jasno da bi bilo šta moglo da se proba, iako ne verujem da bi se nešto promenilo.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

 

 

Covek za 45 godina ispratio iz prvog reda i podrzavao drugog najveceg svih vremena Medzika, treceg najveceg Karima, 6-7 najveceg Kobejasina, Sheka itd... i sad nasao neki krimi dzimi Strahinja iz Sombora da ga prcka pod stare dane... 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stefan81888 said:

Najteže će mi biti kad ne otpuste Macolu, ima višegodišnji ugovor. Najveći fail Brada Stevensa od kad je preuzeo front office. Istog sata kad popijemo metlu treba da leti i Macola. 

 

kakve veze ima visegodisnji ugovor trenera? i da zaradjuje najvecu platu u ligi (a ne zaradjuje) nikakav problem otpustiti ga.

 

slobodni su i nurse i budenholzer, ne bi trebalo da vam je problem uzeti jednog od njih.

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Kakva cobancina raspala sunce ti jebem

 

k'o dva dodika da moras da ugostis

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

kakve veze ima visegodisnji ugovor trenera? i da zaradjuje najvecu platu u ligi (a ne zaradjuje) nikakav problem otpustiti ga.

 

slobodni su i nurse i budenholzer, ne bi trebalo da vam je problem uzeti jednog od njih.

 

k'o dva dodika da moras da ugostis

Nije problem, samo se plašim da ne izađu s frazom "verujemo u Joe-a, zato je dobio ugovor i on je here to stay" i te gluposti, pa ga ostave. 

 

Nursa bih uzeo na keca. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

 

Ali nije mi bilo jasno toliko favorizovanje Bostona. Ok, jasno da su favoriti, ali ESPN dao nešto tipa 4-96 šanse. komedija.

Mislim da su čak na 2-0 dali 60-40 za Boston.

 

Tragična serija Bostona.

 

Kako ti nije jasno, pa Boston ima bolje igrače na bukvalno svakoj poziciji, dobre igrače u petorci i na klupi. Majami je bolji samo na poziciji trenera i to mnogo, kao i na poziciji skrotuma glavnog igrača što je još više.

 

Ovo je neverovatan debakl zelenih, verovao sam da mogu do preokreta nakon 0-2 a onda su odigrali najgoru utakmicu u PO do sada. Biće da su svi zajedno malo poleteli.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stefan81888 said:

Nije problem, samo se plašim da ne izađu s frazom "verujemo u Joe-a, zato je dobio ugovor i on je here to stay" i te gluposti, pa ga ostave. 

 

Nursa bih uzeo na keca. 

 

na stranu moje negotivljenije bostona, to je ozbiljna franšiza, pa bi takav potez značio i da veruju da ima potencijala kao trener + da mu glavni igrači drže stranu.

ne znam da li su imali bolju opciju u manevru za skidanje udoke ali svakako jeste neko iznuđeno rešenje bio.

Link to comment
Share on other sites

Istok potpuno rasulo. Koliko god NBA bila nešto najbolje što košarka ima i može da ponudi, toliko su neke ekipe, njihove taktike i igrači potpuno razočarenje i daleko od onog teorijskog najboljeg što bi čovek mogao da očekuje. Velika je verovatnoća da dve, na papiru i u regularnoj sezoni, ponajbolje ekipe istoka dožive fijasko; ne znam ni kako bi se nazvalo ono putešestvije Embida i File; dok Klivlend koji je projektovan kao ozbiljna ekipa jedva dobacivao do 90 poena. I van toga, toliko nekih glupih situacija i odluka, a čovek očekuje najbolje u svakom smislu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Kako ti nije jasno, pa Boston ima bolje igrače na bukvalno svakoj poziciji, dobre igrače u petorci i na klupi. Majami je bolji samo na poziciji trenera i to mnogo, kao i na poziciji skrotuma glavnog igrača što je još više.

 

tatum je u teoriji bolji ali butler pokazuje n-ti put da u plejofu ima malo boljih igrača od njega, tako da to na svakoj poziciji jeste teorijski.

takođe, bam adebayo je bolji igrač od timelorda, nego je užasno ušao u plejof, pa je malo skrajnut, od pola serije sa knicksima igra na svom nivou.

 

što će reći, možda je majami bolji i na dve startne pozicije plus trener. a i klupa se pokazuje kao prilično kvalitetna, bilo da sticajem okolnosti neko odatle mora da startuje ili igra iz svoje projektovane uloge.

 

svaka čast treneru 100x ali ne probacuje on loptu kroz obruč i slično.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, realno *w said:

Jako bitan podatak da je ušao na -30 i vodio svoju ekipu do -26, igrajući protiv Nikole Jovića i Jurtsevena.

 

Iz te perspektive nije ali on je uvek imao najveci ili u par najvecih +- kad god je dobio minutazu a nije garbidz tajm.

 

1 hour ago, realno *w said:

Ali ok, kad se ovako raspadnu, jasno da bi bilo šta moglo da se proba, iako ne verujem da bi se nešto promenilo.

 

Upravo. Evo prilike u narednoj utakmici da probaju nesto novo, ko je rekao Kornet, mada sumnjam. Njihov plan je: molimo se da nosioci igre ce da pogadjaju u boljim procentima. Znas kad bi Dusko ili Zoc tako igrali plej of seriju, nikad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...