Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, DameTime said:

Stvarno šampionska igra Denvera, respect. Upravo ovo što kaže Princeton - imaju jasan cilj i svi su mu podređeni, kompletno su u zoni. Lejkersi su u nokdaunu i ne verujem da će se izvaditi iz ovoga, mislim nema mađije da dobiju 4 za redom. Jamal je očigledno naložen kao u bablu, me like it.

Oh, it's recording :lol_2:

 

 

Jokaru 'ladno bolje razumem kad priča engleski nego srpski🤣

Denver zaista igra šampionski, predvođen najboljim duom na svetu i samo čudo može da ih spreči da uđu u finale (ko je rekao Ljulj😁).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da se nasalimo malo. Kada u finalu konferencije igra prvoplasirani tim sa sedmoplasiranim iz regularnog dela prvenstva onda je valjda normalno ocekivati 3:0 za prvoplasiranog u seriji 😄 Svaka cast za Denver. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Green23 said:

❤️

 

Ja:

 

 

Baš mi je drago zbog momka, zaslužio je. Treba proći kroz pakao najteže povrede i vratiti se...

9 minutes ago, Thor said:

Jokaru 'ladno bolje razumem kad priča engleski nego srpski🤣

Denver zaista igra šampionski, predvođen najboljim duom na svetu i samo čudo može da ih spreči da uđu u finale (ko je rekao Ljulj😁).

 

Lakersi još imaju vremena da otmu trio Chacho-Rudy-Llull iz Reala na par dana. 😄 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Lakersi još imaju vremena da otmu trio Chacho-Rudy-Llull iz Reala na par dana. 😄 

Prošao je taj voz, u tom receptu stoji da su morali da izazovu tuču sad na kraju 4/4. Plus bi u tuči, obrni-okreni, najgore prošao Dejvis.

 

Bravo za Denver. Mislim da sada imaju odličnu priliku da dobiju i četvrtu, jer pretpostavljam da su Lejkersi poprilično ubijeni u pojam. Sigurno im je u svesti i podatak da se sa 0-3 niko nikada ne vraća.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Besni lala said:

 

:Hail::Hail::Hail:

 

All work and no wins makes Jack a dull boy

All work and no wins makes Jack a dull boy

All work and no wins makes Jack a dull boy

All work and no wins makes Jack a dull boy

All work and no wins makes Jack a dull boy

All work and no wins makes Jack a dull boy

All work and no wins makes Jack a dull boy

All work and no wins makes Jack a dull boy

 

😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Denver nije iznenađenje ko ih je malo više pratio i ko nije pao pod uticaj mreža i medija. Bukvalno su dobili sve utakmice u regularnom delu koje su njima bile bitne. Za Jokića i Mareja se znalo da su klač, ali i MPJ ume da ubode deger tricu u bitnom momentu. Prethodna PO iskustva kada su prevazilazili očekivanja su isto budila nadu za optimizam.

Meni je jedini znak pitanja bio Marej i to ne mentalno jer znam da je takmičar već više sa fizičkog aspekta , imao je baš promenljive tekme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 40Wins said:

Jako lepo nedeljno jutro, na instagramu svi postovi samo o Lebronu i, koje su mu šanse za 4:3, tako da... Jos jedna moralna pobeda, pa nek uzme prsten masnoguzi ako ga nije sramota... 

Jasta nista o pobjedi samo kolike su sanse da Bron bude prvi koji ce okrenut 3-0...

Bila je ona vjest..."Kada fanovi Denver Nuggetsa saznaju da je ovo sve scenarij za novi Bronov dokumentarac back from 0-3 " 😄 😄

 

FwntCEpWwAACkoY.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Majami udje u veliko finale, postace prvi tim koji je to ucinio sa 8. mesta jos od 1999 i cuvenih Niksa i lock out sezone (koju pamtim po tome sto je HOU pojacan Pipenom bio #1 favorit, kadonomedjutim).

 

Bolje Niksi sa Hjustonom, nego Hjuston sa Pipenom, as it turned out 😕

 

Ali svakako se ispsotavilo da je tada Admiral dobio kapitalnog partnera. A.k.a. najboljeg PF u NBA istoriji, usudio bih se.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta što IL ne pruža mogućnost da se ignorišu i quotes. Od ostalih vesti:

 

https://ripcityproject.com/2023/05/20/trades-rebuild-blazers-roster-postseason-run/ 

Ja ne znam ko je pisao ovaj tekst (msm, znam), ali jedva smo se otarasili Collinsa koji je više presedeo na klupi povređen nego što je igrao, i sad treba da ga vraćamo. 😄 Hard pass.

Edited by DameTime
reč
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Kada bi ova trenutna serija bila finale lige, Marej bi zasluzeno poneo FMVP i ne vidim zasto bi iko ko prati kosarku imao problem sa tim.

Nasi mediji imaju. Evo gledam svi hvale Jokica a Mareja ono usput pomenu.Kao da je normalno ovo sto on radi. :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Nasi mediji imaju. Evo gledam svi hvale Jokica a Mareja ono usput pomenu.Kao da je normalno ovo sto on radi. :))

Napisao sam ko prati kosarku, nasi mediji definitivno ne spadaju u ovu grupu, a uz to love i klikove onih koji takodje ne prate kosarku nego Srbuju po netu.

  • Like 15
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jokic ce u finalu sigurno imati mnogo vece sanse za FMVP nego Murray. Em je veci kvalitet em ce sigurno imati mnogo povoljniji matchup od Murraya. I Heat i Boston imaju vanjske defanzivce koji mogu ugasiti Murraya i protiv kojih ne moze praviti separaciju na snagu kao protiv Schrödera, dok su svi visoki obje ekipe pero laka kategorija za Nikolu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...