Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Don Dusko said:

 

Slazem se.

 

  Reveal hidden contents

Ne otvara mi tvit!

 

 

Malone iz kečerskih dana neka 1998 🙂

 

Tag team match

Malone & Diamond Dallas Page 

vs

Hollywood Hulk Hogan & Dennis Rodman.

 

Period kad je Hogan bio negativac.

 

Najupečatljivija scena je kad Malone podigne Hogana iznad glave i baci ga van ringa.

 

Mogao je lagano da napravi karijeru u tom svetu, uz fizikalije i agilnost solidan šoumen.

 

spacer.png

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bogoljub Gagic said:

Први пут сам га гледао као дете на светском првенству 2006 и од тада ми је постао омиљени страни играч и то се није променило до данас. Што се тиче тог повлачења дреса мислим да нема где да се повуче са Никсима ништа није урадио, а у Денверу је носио погрешан број за то.

Nije pogrešan broj već pogrešno ponašanje, mogli su da okače i njegov br.15 i Jokićev, ovako cvrc 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Smrtokapa said:

I dalje s vremena na vreme volim da se podsetim ove rapsodije:

 

sad nesto gledam...nije ta ekipa uopste bila tako tanka kako se ovde godinama unazad pripoveda...kao najveci upset ikada

a u realnosti sasvim sasvim dobra ekipa, ima svega

 

25 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nije pogrešan broj već pogrešno ponašanje, mogli su da okače i njegov br.15 i Jokićev, ovako cvrc 

who, me?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, NikadProtivKaline said:

sad nesto gledam...nije ta ekipa uopste bila tako tanka kako se ovde godinama unazad pripoveda...kao najveci upset ikada

a u realnosti sasvim sasvim dobra ekipa, ima svega

 

who, me?

Dirk, Terry, Kidd, Pedja, Matrix svi van svog prajma.  Plus Butler koji je uz Terija bio drugi igrac ekipe propustio zbog povrede 50 utakmica i plejof.

 

Itekako upset. Za mene najveca i najvrednija titula u ovom veku ako se uzme u obzir kvalitet ekipe i koga su sve izbacili do titule i na koji nacin.  Majami ove sezone ima sansu da to nadmasi.

Link to comment
Share on other sites

Da se prijavim da gledam vcrs.

Jbg, najverovatnije sledi oprostaj od turbulentne, ali ipak uspesne sezone. Sada znamo bar da u ludilu ne smemo zadrzati DLoa a da moramo platiti Rivsa, Ruija i ostaje nam Vanda za male pare, ima tu jos nekih ok igracica, moze da se skocka nesto da opet igramo normalnu kosarku, da zaboravim na RW kosmar zauvek. Kad ispadnemo zvanicno, napisacu neki hail mary post o sezoni i pravac za Floridu, nemam vremena za Kankun ove godine izgleda. Sad bice zanimljivo i oko Irvinga, ali otom potom.

 

 Mnogo bih voleo da pobedimo pa da 4-1 vec bude neka normala, kao mi njih, i da pogledamo jos 1 utakmicu. Greota da se WCF zavrsi bas metlom. ECF vec moze i mora.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Ječmendo said:

I dalje previše lako Lejkersi dopuštaju wide open šuteve Nuggetsima. Trenutno ne ulaze, ali koliko će trajati sreća?

Bukvalno igraju odbranu po principu "molimo se bogu da ne udje otvorena trojka". Za sad im prolazi. 😄
Inace mi deluje da su oni sa najslabijom energijom usli u ovaj mec, od svih do sada. Mozda prvi nije delovao tako, jer je Denver krenuo kao uragan tada.
Denver dosta dobar u halfcourt odbrani, ali su primili 2-3 lagana kosa iz kontri, doduse iz prodatih lopti, ne zbog loseg vracanja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...