Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

29 minutes ago, delgado said:

Kako to obicno biva kad su mi free dani (sreda i cetvrtak) napijem se lepo sa drustvom i prespavam tekme, a ovde sam i takticki to uradio jer sam znao da ce Lakersi izgubiti, Miami sam ispratio do kraja i nisam se nadao porazu. Jucerasnje tekme nisam gledao, ocekivao sam ove rezultate.

 

  Update: Definitivno se nastavlja sa "novom" devojkom, sa starom sam se rastao lepo, bez drame. 

 

 Veceras je dan D, prvo Jimmyka i Majami pa moji Lakersi, imaju priliku da kod kuce eliminisu svoje rivale i prodju u finale konferencije. Vcrs krece radna nedelja, pun fokus na utakmice i posao, bicu tu sve vreme. Ocekujem dve pobede domacina i prolaza dalje, samo sto sam za Majami znatno sigurniji, posto GS ima meleon zivota i uvek su u stanju da te iznenade. LBJ ima prilike da dokaze da je najbolji igrac u poslednjih 10 godina 🙂  

 

 

 Druze, da li stvarno verujes da je Geri bio prelomni faktor u utakmici koja je zavrsena stoka razlike ? Ni prime cale nije toliki faktor, a kamoli on.

 Krenuce Pejton i veceras pa cemo vas poslati u Kankun.

 

što bi rekao nigrutin: delgiša, barabčino, sa tom ribom stani.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, delgado said:

Kako to obicno biva kad su mi free dani (sreda i cetvrtak) napijem se lepo sa drustvom i prespavam tekme, a ovde sam i takticki to uradio jer sam znao da ce Lakersi izgubiti, Miami sam ispratio do kraja i nisam se nadao porazu. Jucerasnje tekme nisam gledao, ocekivao sam ove rezultate.

 

  Update: Definitivno se nastavlja sa "novom" devojkom, sa starom sam se rastao lepo, bez drame. 

 

 Veceras je dan D, prvo Jimmyka i Majami pa moji Lakersi, imaju priliku da kod kuce eliminisu svoje rivale i prodju u finale konferencije. Vcrs krece radna nedelja, pun fokus na utakmice i posao, bicu tu sve vreme. Ocekujem dve pobede domacina i prolaza dalje, samo sto sam za Majami znatno sigurniji, posto GS ima meleon zivota i uvek su u stanju da te iznenade. LBJ ima prilike da dokaze da je najbolji igrac u poslednjih 10 godina 🙂  

 

 

 Druze, da li stvarno verujes da je Geri bio prelomni faktor u utakmici koja je zavrsena stoka razlike ? Ni prime cale nije toliki faktor, a kamoli on.

 Krenuce Pejton i veceras pa cemo vas poslati u Kankun.


Veceras te ocekujem prisutnog da budemo u full sastavu ❤️

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

tu su se sunsi krunisali kao najveci favoriti za titulu vec dan posle trejda. kao jer je durant najbolji moguci superstar za kojeg se moze trejdovati...

rekoh da ce tesko vec u prvoj sezoni doci do titule jer je ekipa nekon petog, sestog igraca tezak krs i da igraci jednostavno nisu uigrani. to se videlo cak i u ovoj seriji u prve dve utakmice.

tada sam isto rekao da ne bih sudio o ovom trejdu vec sada posle ove polu sezone nego za godinu-dva.

 

da vidimo prvo hoce li williams dobiti otkaz. posle da vide sta se moze dobiti za aytona i paula. za ovog drugog verovatno nista, ali za prvog vec mozda moze biti nekoliko zainteresovanih ekipa tipa portland, spurs, dallas...

pametnim poslovanjem, moze se tu napraviti solidna ekipica pored dva superstara.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ova Celtics - Sixers serija ima gotovo isti razvoj dogadjaja kao Celtics - Bucks prosle sezone. 

 

1-1, pa 2-2, pa dva brejka i onda je Boston razbio Milwaukee u sedmoj. Ocekujem i sad pobedu Bostona, mnogo bi bilo 3 pobede File u Gardenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

I da jos dodam da je @DameTime bila kod mene recently, dok je ova sada vec bivsa bila kod mene i upoznala ju je i blejala sa nama, tacnije ta mala je blejala sa nas dvoje jer smo mi sve vreme pricali o nba i ogovarali forumase 😕 

Mog misliti sta ste pricali za moderatore. :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

I da jos dodam da je @DameTime bila kod mene recently, dok je ova sada vec bivsa bila kod mene i upoznala ju je i blejala sa nama, tacnije ta mala je blejala sa nas dvoje jer smo mi sve vreme pricali o nba i ogovarali forumase 😕 

 

Domaćin čovek. Tražila sam Smoki da jedem - dobila sam Smoki. Nikad mi čaša nije bila prazna. Bila je i neka pizza pita koju je njegova keva pravila i bila je odlična. 10/10 would recommend. 

Edited by DameTime
reč
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Monty ako ima gram morala i dostojanstva, sam ce da ode. Za rucicu nezno neka uhvati i onog pevaca i povede ga sa sobom. 

 

Problem je sto ce ga 99% zameniti gorim trenerom, nekim od ovih polu-proizvoda iz NBA koji se godinama sukljaju po ligi, a sada su bez posla. Sanse nema da ce imati hrabrosti i vizije za neko resenje tipa Lloyd.

 

Za Aytona se sada mogu dobiti mozda 2 prasinara s kraja rotacije i to je to. O Paulu da ne pricamo, tu bismo morali zrtvovati asete da ga dampujemo. 

 

Kakva crna 2 superstara... Paukoliki nije uspeo ove godine da bude razlika u PO, pa ce sigurno onda godinu stariji to da bude. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Monty ako ima gram morala i dostojanstva, sam ce da ode. Za rucicu nezno neka uhvati i onog pevaca i povede ga sa sobom. 

 

Problem je sto ce ga 99% zameniti gorim trenerom, nekim od ovih polu-proizvoda iz NBA koji se godinama sukljaju po ligi, a sada su bez posla. Sanse nema da ce imati hrabrosti i vizije za neko resenje tipa Lloyd.

 

Za Aytona se sada mogu dobiti mozda 2 prasinara s kraja rotacije i to je to. O Paulu da ne pricamo, tu bismo morali zrtvovati asete da ga dampujemo. 

 

Kakva crna 2 superstara... Paukoliki nije uspeo ove godine da bude razlika u PO, pa ce sigurno onda godinu stariji to da bude. 

Dovedite vi lepo Blejka Grifina - obradovaće se mali Rhoades-Frensis kad vidi tatu u timu za koji navija

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

I da jos dodam da je @DameTime bila kod mene recently, dok je ova sada vec bivsa bila kod mene i upoznala ju je i blejala sa nama, tacnije ta mala je blejala sa nas dvoje jer smo mi sve vreme pricali o nba i ogovarali forumase 😕 

 

1 hour ago, DameTime said:

 

To quote: Imao/la sam želju da te pregazim tenkom 

 

Ih, pa zar niste ikad gledali Američke rom-coms? Tako uvek počne, prvo se mrze, a onda ...

 

 

2 hours ago, delgado said:

Update: Definitivno se nastavlja sa "novom" devojkom, sa starom sam se rastao lepo, bez drame. 

 

        

1 hour ago, delgado said:

I da jos dodam da je @DameTime bila kod mene recently, dok je ova sada vec bivsa bila kod mene i upoznala ju je i blejala sa nama, tacnije ta mala je blejala sa nas dvoje jer smo mi sve vreme pricali o nba i ogovarali forumase 😕 

 

Hang on a minute ... :smiley33:

Edited by Darko
  • Like 2
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

Trejd za Duranta je zakasnio godinu dana, odnosno trebao je da se desi na početku sezone , kao i prilika da se reše Pola.

Ima mnogo ekipa koje imaju problematične likove/ugovore tako da Ajton ne bi trebalo da je problem. 

Da li beše ugovor CP ima timsku opciju i ako ima kad to stupa na snagu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...