Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

15 minutes ago, Kosta said:

Dzordana sam pratio u prajmu, definitivno jedan od 6-7 najboljih ikad.

Bron, Magic, Bird, Kareem, Shaq, Dzoki, Kobe, Olajuwon. Nijanse su u pitanju.

Naravno, o Bilu Raselu, Cembrlenu i Robertsonu ne mogu da sudim.

Nije los MJ, moze da prodje. Tu u top 20 bi trebao da se nadje😀

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Podsetiste me na drugara iz škole koji mi je varljivog i po monogo čemu specifičnom letu 1991 objašnjavao da MJ nema šta da traži protiv SFRJ reprezentacije iz prostog razloga što ima samo desnu ruku, a ukoliko ga šalješ levo, onda ume samo skok šut koji, jelte, ne ulazi...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, freethrow said:

Podsetiste me na drugara iz škole koji mi je varljivog i po monogo čemu specifičnom letu 1991 objašnjavao da MJ nema šta da traži protiv SFRJ reprezentacije iz prostog razloga što ima samo desnu ruku, a ukoliko ga šalješ levo, onda ume samo skok šut koji, jelte, ne ulazi...

Par godina kasnije je jedan drugar sa treninga izjavio da Džordan nema levi ulaz. Epidemija, šta li. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, freethrow said:

Podsetiste me na drugara iz škole koji mi je varljivog i po monogo čemu specifičnom letu 1991 objašnjavao da MJ nema šta da traži protiv SFRJ reprezentacije iz prostog razloga što ima samo desnu ruku, a ukoliko ga šalješ levo, onda ume samo skok šut koji, jelte, ne ulazi...

 

Provalio ga lik za sekundu, nesto sto svi timovi i treneri nisu uspevali decenijama. Svaka cast 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Podsetiste me na drugara iz škole koji mi je varljivog i po monogo čemu specifičnom letu 1991 objašnjavao da MJ nema šta da traži protiv SFRJ reprezentacije iz prostog razloga što ima samo desnu ruku, a ukoliko ga šalješ levo, onda ume samo skok šut koji, jelte, ne ulazi...

Nisam znao da se ti i Kosta poznajete još iz škole. 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

The Spurs have had a standing offer to Poeltl for his maximum extension of four years and $58 million since before the season, but that has been declined, league sources say. San Antonio will be able to offer more to Poeltl in the offseason and is slated to have in excess of $50 million in salary-cap space. Rival executives believe Poeltl will approach the $20 million per year range in a new deal during the offseason.

 

20 miliona je bas lepa brojka za austrijskog bena simmonsa.

 

Quote

The Raptors, Los Angeles Lakers, New Orleans Pelicans, Milwaukee Bucks, Cleveland Cavaliers and Dallas Mavericks are among the teams registering interest in Detroit’s Bojan Bogdanović, league sources say. The Pistons have maintained that they prefer to keep Bogdanović moving forward, but as The Athletic’s James Edwards III reported, the franchise is open to conversations, and it’s believed an unprotected first-round pick can pry Bogdanović out of Detroit.

 

pelicansi imaju puno pikova za ponuditi. bilo bi ga lepo videti u svim ovim ekipama osim u lakersima.

 

Quote

Lakers star Anthony Davis is aiming to return to the lineup by early February, within a handful of games before the All-Star break

 

Quote

The Suns and Magic have emerged as potential free-agent suitors for All-Star guard VanVleet, league sources say.

 

Quote

The Timberwolves and Clippers are expressing interest in Jazz guard Mike Conley Jr., league sources say. Conley, a well-respected veteran in Utah and across the league, has averaged 10.3 points, 7.5 assists and 2.3 rebounds this season. The Jazz are 5-7 without Conley this season and 18-17 with him in the lineup.

 

imamo secaj da ce zavrsiti u clippersima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

imam privatni utisak da poeltl vredi makar toliko koliko spursi nude ili mozda solidno vise

 

u nekom kontekstu bi bio suvo zlato za contendera. negde bespotreban.

 

kad smo kod simmonsa, mozda bi i netsima legao za plejof?

 

dobar je poeltl samo slobodnjake sutira 50% u najboljem slucaju. to je problem u playoffu i davati 20 miliona za to je bas rizicno.

 

a brooklyn vec ima dvojicu centara sa 47 i 41 posto slobodnim bacanjima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jokic ako ovako nastavi sa asistencijama kroz par utakmica ce imati tripl dabl u proseku i uci kao 3. u istoriji sa tripl dabl prosekom uz Robertsona i Vestbruka.

 

Players Who Had a Triple-Double

Season

Player

PointsReboundsAssistsGms

2020-21

Russell Westbrook

22.2

11.5

11.7

65

2018-19

Russell Westbrook

22.9

11.1

10.7

73

2017-18

Russell Westbrook

25.4

10.1

10.3

80

2016-17

Russell Westbrook

31.6

10.7

10.4

81

1961-62

Oscar Robertson

30.8

12.5

11.4

79

 

 

Tesko da ce imati kao Robertsonov ili Vestbrukov iz 16/17 sezone, mada ni to nije iskljuceno kako igra u poslednje vreme, ali ce imati najvecu tezinu jer je sa daleko najboljim procentima iz igre od svih ovih 5 iznad a jos vecu tezinu ce imati ukoliko ostanu prvi na tabeli posto ova dvojica nisu bili prvi tacnije njihovi timovi nakon regularne sezone u konferenciji i jos jedan plus ukoliko ne bude imao nekih povreda trebalo bi da odigra i veci broj utakmica pod uslovom da doguraju do polufinala konferencije al otom potom.

 

MVP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...