Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Green23 a gledaj ovog CARA

 

 

9 minutes ago, Dracarys said:

Jokic ako ne uradi nesto u plej ofu, bice oznacen kao empty stats za regularku.

 

Mnogi jedva cekaju na to, proslih sezona nije, jer mu tu nije bio Dzamal za plej of.

Nesto ste mi previse nesigurni, bukvalno skoro svaki dan ili svaki 2 dan iskacete sa ovim zajedljivim komentarima.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Baš me zanima ko mu šije odela.

 

Pošto će nositi minimum 41. različito odelo ove sezone.

 

Ne izgleda mi kao lik koji će da pukne tipa 100 000 dolara samo za fešn stejtment tj. da svake večeri fura odelo od par hiljada dolara.

 

Više deluje kao neko Jumko Vranje ili tako nešto.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

@Green23 a gledaj ovog CARA

 

 

Nesto ste mi previse nesigurni, bukvalno skoro svaki dan ili svaki 2 dan iskacete sa ovim zajedljivim komentarima.

Nema nesigurnosti. Ono sto se pricalo za Janisa, to ceka i Jokica ako ne bude osvojio titulu. Ja se jos mogu setiti na ovom forumu kakvi su bili komentari za Janisa dok nije osvojio titulu. Na ovom forumu ce Jokic i manje da se kritikuje, jer je srpski reprezentativac, ali strani nece stedeti paljbu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Jokic ako ne uradi nesto u plej ofu, bice oznacen kao empty stats za regularku.

 

Mnogi jedva cekaju na to, proslih sezona nije, jer mu tu nije bio Dzamal za plej of.

Pokusaj zamisliti svaku NBA ekipu bez dva od tri najbolja igraca ili barem bez dva od tri najplacenija i onda pokusaj skontati koja bi od njih imala omjer 48-34.Prosle godine su izgubili od sampiona, ove godine su prvi favoriti zapada ukoliko ostanu zdravi.Naravno ovo je sport, nista nije zagarantovano ali ove godine su po prvi put kandidati za koje niko sa sigurnoscu be bi smio da kaze da nece uzeti titulu.Ja ne vidim ekipu koju oni u kompletnom sastvu ne mogu izbaciti.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Snjofko said:

Šta biste rekli da vam je neko tamo neke 2011. godine rekao da ćemo za samo 12 godina biti ekonomski tigar, imati uređen Savski amfiteatar u koji će hrliti turisti iz celog sveta i da će debeli Srbin iz Sombora biti MVP NBA lige tri godine zaredom?

Pa dobro, 1/3 i nije tako loš ubod.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dracarys said:

Pa jbg, nije svako Bron da vodi gomilu smecara do velikog finala vise puta i to da mu se uzme kao minus, jer pukao u finalu sa smecarima.

Cekaj, ja sam jedno vreme bas slabo pratio forum, pa me ispravi ako gresim, ali zar nisi ti bio neki od Grof Nugi i sl. likova koji su poceli da prate kosarku kad je Jokic poceo ozbiljnije da je igra? 
 

izvinjavam se ako sam nesto pomesao, moguce je

 

ako nisam, onda treba da pokazes vise vere u momka koji te je doveo medju ljubitelje ovog divno sporta

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Dracarys said:

Nema nesigurnosti. Ono sto se pricalo za Janisa, to ceka i Jokica ako ne bude osvojio titulu. Ja se jos mogu setiti na ovom forumu kakvi su bili komentari za Janisa dok nije osvojio titulu. Na ovom forumu ce Jokic i manje da se kritikuje, jer je srpski reprezentativac, ali strani nece stedeti paljbu.

Nema ukrcavanja na Janis voz, tu su samo probrani koji su bili uz istog kad je bilo tesko. 

Furajte Lebron voz a posle nek vam je Bog u pomoc sa hejtovanjem svih ostalih superstara. I meni bi bilo kriticno da vidim nekog da ostvaruje TD ko od sale, nezainteresovano za razliku od nekog kojem su se svi sklanjali u ekipi da bi vatao skok, koji je pizdio ako igrac ne uzme odmah sut kad je sam na njegov pas, koji je ostajao na terenu dok ne ostvari TD pa onda sam izadje. I ne, nije mu ime Russ

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Jedva cekam da somborska feta ispusi opet u plejofu pa da se kuka na Jamala, MPJa i ostale.

 

Brini se ti za druge stvari😀

3 minutes ago, Green23 said:

 

 

Sa ovim ucinkom ekipe i TD sezonom, da vidim ko mu nece dati MVP uz duzno postovanje ostalim igracima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Brini se ti za druge stvari😀

 

  Ovo nocas bas bolno, krenuli smo furiozno medjutim u drugoj cetvrtini nas stigose ko nista. Posle sad se vec malo i uspavao i digao ruke od gledanja kad smo krenuli da gubimo, maltene celo drugo nisam ni gledao, a i bolje jer se zna da smo kraljevi gubljenja neizvesnih zavrsnica. Steta, nismo iskoristili neigranje Sabonjare, Sruder i Brajant posle onog niza utakmica gde su razbijali i kad smo dobili 5 za redom potpuno stali... Da damo pika, Nunnceta i Bevica da pa dodje Bojance, inace teska prica. Dejvis ce se vratiti ali bice vec u prevelikom zaostatku + nikad nemas garancije da ce ostati citav, tako da je Bojance neophodan za neke vece ambicije..

 

 Sto se tice Majamija, sve bolje ide, tesan poraz od Hawksa posle povratka ali sinoc unistavanje Pelikana, kad bi mogao da se dovuce Crowder da se pojaca odbrana to bi bilo vrh.

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Miki28 said:

Nema ukrcavanja na Janis voz, tu su samo probrani koji su bili uz istog kad je bilo tesko. 

Furajte Lebron voz a posle nek vam je Bog u pomoc sa hejtovanjem svih ostalih superstara. I meni bi bilo kriticno da vidim nekog da ostvaruje TD ko od sale, nezainteresovano za razliku od nekog kojem su se svi sklanjali u ekipi da bi vatao skok, koji je pizdio ako igrac ne uzme odmah sut kad je sam na njegov pas, koji je ostajao na terenu dok ne ostvari TD pa onda sam izadje. I ne, nije mu ime Russ

Izvini, ali Brona zabole uvo za statse. Ima gomilu sezona sa 25 ppg i onda izdominira plej of sa 35 ppg, ima ubedljivo najvise poena u plej ofu, Niko mu ni prici ne moze. O TD da se ne govori, gomila utakmica sa po 8 ili 9 asista/skokova. 

 

Mogu misliti koliko im je dokurcio Jokic, mega giga terabajt igrac i onda dodje plej of, raspad. Dobio je pecat od Brona 2020 kada je igrao na ovom nivou. Kada se setim da nije mogao pored Dvajtare Ni da prdne, lol

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dracarys said:

Izvini, ali Brona zabole uvo za statse. Ima gomilu sezona sa 25 ppg i onda izdominira plej of sa 35 ppg, ima ubedljivo najvise poena u plej ofu, Niko mu ni prici ne moze. O TD da se ne govori, gomila utakmica sa po 8 ili 9 asista/skokova. 

 

Mogu misliti koliko im je dokurcio Jokic, mega giga terabajt igrac i onda dodje plej of, raspad. Dobio je pecat od Brona 2020 kada je igrao na ovom nivou. Kada se setim da nije mogao pored Dvajtare Ni da prdne, lol

Hahaha e da nije bilo jos igraca sa brojem 3 koji je tada bio najbolji 2way igrac lige pa da jos povjerujem u tu tvoju pricu.

 

Jadni istok. Dodje batica na zapad, 1 titula, 2 neulaska u olejof, 1 ulazak kroz plejin i sada 13 pozicija i muka ziva za plejin. 

 

Kawhi dodje na istok 1 sezone, oroseta se do titule, obrnuo igricu, vidio da je na easy mode ali budala izgleda mazohista hoce hard mode.

Edited by Miki28
typo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

@Dracarys Bolje da se "sklonimo" dok nisu krenuli da reze kao besni psi

Medo, reportovan si.

Hahah zato da izborino playin, prodjemo to, idemo ma megdan Denveru u njihovoj rupi na velikoj nadmorskoj visini, izbacimo ih, vi mozete da likujete a ja zadovoljan jer smo u 2 rundi PO😀 jeste da se nece desit ali man can dream

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, delgado said:

Steta, nismo iskoristili neigranje Sabonjare, Sruder i Brajant posle onog niza utakmica gde su razbijali i kad smo dobili 5 za redom potpuno stali...

 

ne znam kako je izgledao bryant u prvom poluvremenu ali u poslednjoj četvrtini, koju sam gledao, nije uopšte ulazio u igru, činilo se kao strateška odluka da se igra smallball, gde je onaj gabriel bio centar ali osim jednog tip-ina, nisam primetio da je išta ubacio. kingsi prihvatili to, igrali sa barnesom kao najvišim igračem, čak ni lyles nije previše igrao na kraju.

 

rekao bih da je to kingsima odgovaralo, jer su i brži a nisu imali opciju pod košem (holmes igrao nešto na kraju ali naravno da nisu igrali na njega)

 

sve u svemu, čudna odluka da se ne uspostavi balans spolja-unutra, kada već kingsi nemju domantasa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ne znam kako je izgledao bryant u prvom poluvremenu ali u poslednjoj četvrtini, koju sam gledao, nije uopšte ulazio u igru, činilo se kao strateška odluka da se igra smallball, gde je onaj gabriel bio centar ali osim jednog tip-ina, nisam primetio da je išta ubacio. kingsi prihvatili to, igrali sa barnesom kao najvišim igračem, čak ni lyles nije previše igrao na kraju.

 

rekao bih da je to kingsima odgovaralo, jer su i brži a nisu imali opciju pod košem (holmes igrao nešto na kraju ali naravno da nisu igrali na njega)

 

sve u svemu, čudna odluka da se ne uspostavi balans spolja-unutra, kada već kingsi nemju domantasa.

 

 Admin sa stranice LA Lakers Balkan se slaze sa tobom. Iz nekog razloga Ham sve vise odustaje od Tome i sve vise daje minute Gabrielu na C, ok, Gabriel je sve bolji i bolji je od Tome u defanzivi i na preuzimanju bekova, al slazem se i ja (nisam gledao drugo pol) da je trebalo vise Tomu gurati unutra, pa prosli put je bio odlican i protiv Sabonisa.

 

 Jbg i Ham je pocetnik trener, nije ni cudo sto smo izgubili jedno 10 neizvesnih zavrsnica ove godine. Verujem da bi tim imao skor 25-20 umesto 20-25 da nas npr vodi Lue ali tu priliku smo propustili. Fox on the run je problem, stvarno nas je zlostavljao u svim mecapima ove godine, decko rastura. Ima mnogo lep midrange game i taj tear-drop preko ruke defendera.

 

1 hour ago, Horium said:

Pih, sto mi krivo sto izgubi Klivlend od Memfisa...

 

Svarno sramota Delgi, da se izgubi od Sabonis-less Sakramenta.

 

Moraces ti da utegnes to, proslo je vec vise od pola sezone, nema vise mnogo vremena.

 

 Nema sta, ozbiljna bruka. Izgubis 3 neizvesne zavrsnice kuci nakon sto se King i Vestbruk polomise da nas nacine konkurentnim... 

 Mora se nekako dovesti Bojance, nikako da ga se dokopamo vec nekoliko godina a nema idealnijeg saigraca za Kinga pa i igraca za ove Lakerse. 

 Sto kaze Miki, sve je to maltene nemoguce ali man can dream. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...