Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, Green23 said:

Na primer

 

Ovaj lik je recimo jedan od 100 ljudi koji glasaju za MVP trofej. A ima još ovakvih bolida među njima.

 

Pride, ovo je bila silaznam i dosudjena je kao takva.
Najbolji komentar koji sam video juce, vezano za celu tu pricu.


Gomila ovakvih likova koji su novinari.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MrTwister said:

Harden u Rocketse je 90% gotova stvar na ljeto, stoga ne vjerujem da ce coek koji se najcesce pominjao kao trade kandidat (Eric Gordon) biti trejdovan. Embiid bi u tom slucaju postao trade kandidat jer PHI nema ni pikova ni cap spacea da nesto ozbiljnije pojuri kako bi unaprijedili tu ekipu da se takmice za nesto.

 

odbijam da poverujem da su rocketsi toliki debili :ajme:. zasto je i ovaj harden uzimao ovaj teamfriendly ugovor za ovu sezonu ako se vec posle dva meseca predomislio i umorio od jurenja prstena. mora biti da se ne mirisu sa embiidom.

 

mcmahon je bacio foru, kada je prvi put izasao ovaj rumor da bi sada bilo najpametnije uloziti u stripklubove u houston teritoriji

 

edit: setio sam se

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

 

odbijam da poverujem da su rocketsi toliki debili :ajme:. zasto je i ovaj harden uzimao ovaj teamfriendly ugovor za ovu sezonu ako se vec posle dva meseca predomislio i umorio od jurenja prstena. mora biti da se ne mirisu sa embiidom.

 

mcmahon je bacio foru, kada je prvi put izasao ovaj rumor da bi sada bilo najpametnije uloziti u stripklubove u houston teritoriji

 

edit: setio sam se

Mislim da je to njegova zelja da tamo zavrsi karijeru a i ne djeluje da su bili previse blizu tog prstena a i sad je pitanje da li bi bili u tom nekom uzem krugu i za finale konferencije a ne za titulu. Mozda i dobije Philly nekog od ovih divljaka njihovih u nekom sign and trade, cisto da ne ostanu bez icega ako odluci da se vrati tamo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MrTwister said:

Mislim da je to njegova zelja da tamo zavrsi karijeru a i ne djeluje da su bili previse blizu tog prstena a i sad je pitanje da li bi bili u tom nekom uzem krugu i za finale konferencije a ne za titulu. Mozda i dobije Philly nekog od ovih divljaka njihovih u nekom sign and trade, cisto da ne ostanu bez icega ako odluci da se vrati tamo.

Ne vjerujem, ja ga ocekujem da ostane u Fili. Sjajnu saradnju imaju njih dvojica na terenu

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Pride, ovo je bila silaznam i dosudjena je kao takva.
Najbolji komentar koji sam video juce, vezano za celu tu pricu.


Gomila ovakvih likova koji su novinari.

Ne mere ni Jokic da drzi lika za ruku u poslednjem napadu i da mu ne sviraju faul.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Урош19 said:

Sad sam hteo sliku da objavim baš

 

http://i.imgur.com/WLxKjiQ.jpg

Jbg ovo pa prethodni mec nad Troy Brownom i Lebronom faul u finisu 4/4 i OT. Ocigledne greske koje mogu skupo da kostaju. 

 

Sreca pa imamo rezerve u AD, plejof ulazimo. Ova ekipa ce kad tad zaredjati neku neku seriju od 15-2 tako nesto. Samo da se okupimo a onda u plejofu sa zdravim Lebronom i AD srecno ostalima.

Jel tako @delgado? Vidis li ti sta nam rade? Znamo svi iz cije ovo kuhinje dolazi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Horium said:

 

Sta im on donosi? Neko mid-range tavorenje sa Hardenom koji carini loptu umesto da razvijaju mlade prospekte.

Oni nemaju 1 buduceg odlicnog igraca, ovo je sve tanko. Uzasni su za gledanje

Da ne kazem da je ovo play od strane managmenta Hardena da utvrdi svoju ooziciju za novi ugovor od File. On ce se naplatiti dobrano i ostaje u Fili.

Fila treba da se rijesi stetocine Harrisa i da dovede korisne igrace. Poena imaju u Hardenu, Embiidu i Maxeyu i imaju jako lijepu rotaciju. 

Ja Hardena nisam vidio zdravijeg u poslednje 2 godine u odnosu na danas. Ako ostane tako nice Fila zajebana

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTwister said:

Mislim da je to njegova zelja da tamo zavrsi karijeru a i ne djeluje da su bili previse blizu tog prstena a i sad je pitanje da li bi bili u tom nekom uzem krugu i za finale konferencije a ne za titulu. Mozda i dobije Philly nekog od ovih divljaka njihovih u nekom sign and trade, cisto da ne ostanu bez icega ako odluci da se vrati tamo.

 

tesko bi uklopili ugovore, ako vec ne planiraju dati gordona. a i cisto sumnjam da bi se morey tek tako predao.

 

meni uopste nije jasno zasto bi houston ovo radio. toliko im je bitno da budu u trci za osmo mesto? jadnik sengun ako se ovo desi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni povratak u Hjuston i te kako ima smisla iz Hardenovog ugla. Suprotno onome što mi pišemo ovde, oni nisu u fazonu samo da se što jače naplate (da, @Miki28👀 u tebe) već ih vode i neki drugi motivi. Harden svakako da želi da pobeđuje i nije u fazonu da ga boli uvce za sve, a opet u Hjustonu ima kakav-takav legacy. Nema on više 24 da se potuca po ekipama i juri neki supertim. I ne mislim da bi se u Hjuston vratio samo zbog striptiz barova.... Sad, koliko ovo ima smisla iz ugla same franšize, to ne znam; ali možda im je bolje i sa njim nego s ovom gomilom bezveznjaka.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, DameTime said:

Harden svakako da želi da pobeđuje i nije u fazonu da ga boli uvce za sve

 

mislim, nema nikakvog problema sa tim da zeli preci u houston i tamo zavrsiti karijeru ali ovo iznad nidje veze ako to stvarno uradi. nije covek glup i sigurno ne misli da ce lakse pobedjivati sa onim indijancima u houstonu nego sa mvp kandidatom. mislim da je najverovatnije sto ga nakon milion predjenih kilometara i ove povrede, jednostavno zabole za kosarku i pobede i zeli odraditi jos jedan ugovor i to je to. a houston bas ima jedan max slot i njemu bas dobro doslo to. a fertitta bi malo da pobedjuje nakon koliko? tri gubitnicke sezone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, gggggggg said:

 

mislim, nema nikakvog problema sa tim da zeli preci u houston i tamo zavrsiti karijeru ali ovo iznad nidje veze ako to stvarno uradi. nije covek glup i sigurno ne misli da ce lakse pobedjivati sa onim indijancima u houstonu nego sa mvp kandidatom. mislim da je najverovatnije sto ga nakon milion predjenih kilometara i ove povrede, jednostavno zabole za kosarku i pobede i zeli odraditi jos jedan ugovor i to je to. a houston bas ima jedan max slot i njemu bas dobro doslo to. a fertitta bi malo da pobedjuje nakon koliko? tri gubitnicke sezone...

 

Mislim na to da možda želi da vrati malo sjaja i donese više pobeda ekipi u kojoj je proveo skoro deceniju. Da bi nakupio više pobeda u Fili to da, ali mislim da prsten neće osvojiti ni sa njima kao ni sa Hjustonom. Ako je negde imao legacy to je (bio) Hjuston i možda prosto želi tu da završi karijeru. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...