Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

13 minutes ago, Pantelija said:

Bogu hvala, u zdravlju poživeh vek i po. No osta mi bol u srcu što ne osvojimo EL. Voleo bih da iznenadna promena u finansijama i politici dovođenja trenera i igrača nije usled pomračenja uma (trenutnog) Psiha i Čovića. Nadam se da će se ići na dalju stabilizaciji i rast kluba. Sledi F8 pa F4 i na kraju EL. Ako tako ne bude, iskopaće Bili pehar, ja vam kažem. 

Možèmo i da ukrademo 😉

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, madafaka73 said:

Vildoza out, Campazzo na ledu do daljeg, Džoni povređen odavno... Tri dobra ballhandlera su nam nedostupna sigurno u meču protiv Valensije, a možda i duže. Sa tako kratkom rotacijom, jači protisak kod prenosa i generalno na loptu u dužim periodima meča nam može praviti ozbiljne probleme. Mi na PG imamo samo Pefija, uz Nedaru kao ispomoć. A realno je da je tu u stvari Pefi ispomoć. Tanko je to za niz utakmica koji nas čeka, jer ostali igrači iz spoljne linije mogu da kreiraju sa uspehom tek možda svaki peti napad.

Da li je vreme da mali Top dobije značajniju ulogu u EL? Ono što je sigurno je da ga Duško neće ubacivati u vatru ako misli da nije potpuno spreman (videti pod Lazarević i Ilić). Ipak, očekujem da bar putuje sa timom i bude u 12 za naredni meč u EL, a da li će i koliko da igra, zavisi od same utakmice i odluke Duška.

Možda meč protiv Splita bude neka vrsta testa za Topa sa više minuta, a i da se odmori Nedović koji je dao energetski maksimum protiv Barse.

 

Pefi, Topić, Nedović

Dobrić, Lazić, Holland, Lazarević

Bentil, Ilić

Luka, Petrušev, Kuz

 

Moraće Bentil i Dobrić da daju mnogo veći doprinos ofanzivno, nadam se da su sposobni za to.

Igra Kampaco sutra

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Marokanac said:

Na Sport klubu neki tekst o platama igraca. Kazu Stefan Markovic 1 mil za 2 sezone. Ja ga jebem ako je tako.

 

U tekstu stoji da je Partizanu bilo mnogo da da 1m za dve sezone, a ne da u Zvezdi ima toliko. Tekst je smehotres.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, quentin said:

Čini mi se da je neko rekao da osim što čekamo da se EL vrati sa odmora čekamo i da vidimo da li će prihvatiti te naše sporazume sa vjerovnicima kao validnu zamjenu za plaćanje dugova.

Cekaj sad Bodiroga spojio zbog pravoslavnog Bozica, dobicemo odgovor za 2-3... Meseca.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Al sponzor Meridianbet.  Ovima Mocart..haha. Kao oni dali lovu, Boze dragi.

 

Jel neko zna razlog sto Faku ne bi igrao protiv Valensije? Sprzeno toliko novca i sta nema da se pokrije nesto ili? Naprasno uleteo Meridian..itd..

Prvo si kukao kako nema smisla da je drzava sponzor, sada je problem sto su to privatnici 🙂 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

 

Jel neko zna razlog sto Faku ne bi igrao protiv Valensije? Sprzeno toliko novca i sta nema da se pokrije nesto ili? Naprasno uleteo Meridian..itd..

 

Jesi ti bio na Kubi,Marsu?

 

Ti si izmišljen karakter nemoguće da si realna osoba😂😂😂 odbijam da verujem.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vildoza zasluženo MVP decembra. 

 

Mi ćemo u jednom momentu biti no-brainer top8 ekipa ali se bojim da nam do tad ne odmaknu konkurenti. Mjesec dana je ogromna pauza za ponajboljeg igrača, ako se Faku ne registruje naredna 2 dana teško ćemo dobiti u Valensiji. 

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...