Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

3 minutes ago, Miki28 said:

Jaka je Tony Allen za Dobrica u odbrani. 

 

Ne treba se previse osvrcati na ovi utakmicu, jednostavno potrosnja protiv Barse je bila nenormalna kako na fizickom tako i na psihickom planu. Sad odmoriti dobro i onda Valensija da padne u petak.

Tony Allen legenda fantazija

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa neće moći naši toliko da promašuju koliko će im moći da asistira Campazzo. Od sramote😁. uzesmo bodove a da se nismo preterano oznojili a i Splićani napuniše napokon Gripe. Win-win situacija za obje ekipe.

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, quentin said:

Da se nije Ilić pojavio sa skokovima ne bi se ovo baš opušteno završilo.

Nedovićev i Dobrićev šut za tri je jeziv.

Dobili bi ovo svakako, malo smo dodali posle poluvremena i odmah napravili znacajniju razliku. Kod Nedovica je stvarno odlicna stvar da i pored jezivih procenta, igra veoma dobro. Odbrana i plejmejking mnogo bolje od onoga sto sam oceikivao za ovu fazu karijere. Jos da proradi sut za tri i imacemo beka ne elitnom evroligaskom nivou. Kod Dobrica je tu vec mnogo veci problem jer mu je to glavni zadatak. Ali generalno gledano moramo da popravimo sut, tu bi svakako pomogao Polonara.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ne znam sto se kuka ovoliko.Jbt potrosili smo se protiv Barse kao niko i onda ocekivati 3 dana posle(jos Nova godina pride) da ce momci da lete..

 

Dobro je da smo pobedili i pored ovakve igre.

 

Mislim da većina ne kuka na ovu utakmicu. Bila je ružna utakmica ali smo drugo poluvreme rutinski odradili. Ovde se najviše ''kuka'' na šut za 3 poena koji brine i što pojedinci ne napreduju nego ponavljaju svoje greške.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ne znam sto se kuka ovoliko.Jbt potrosili smo se protiv Barse kao niko i onda ocekivati 3 dana posle(jos Nova godina pride) da ce momci da lete..

 

Dobro je da smo pobedili i pored ovakve igre.

Pritom je onakav poraz veliki sok za ekipu, ocekivao sam kilavu partiju danas. Ako je tacno da smo konacno registrovali Kampaca za EL, to je definitivno bitnija stvar pred Valensiju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sam B said:

 

I Cedevita zaostala.

1 minute ago, bodo said:

Možda I teže gostovanje nego Podgorica

ako igraju inace kao sto su protiv Mege onda nemam brige. Imaju antitalente u ekipi tipa onaj Gnjidic ili Rebec. 

Svakako zavisi i kad se igra utakmica ali je sumnjam u Duska i njegovo planiranje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

ako igraju inace kao sto su protiv Mege onda nemam brige. Imaju antitalente u ekipi tipa onaj Gnjidic ili Rebec. 

Svakako zavisi i kad se igra utakmica ali je sumnjam u Duska i njegovo planiranje.

 

Ma sce je to ok ali 9 gostovanja u aba mirišu na neki kiks, nije lako igrati ovu ligu, čak je i Split bio egal celo poluvreme a objektivno smo 5 puta jači.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

ako igraju inace kao sto su protiv Mege onda nemam brige. Imaju antitalente u ekipi tipa onaj Gnjidic ili Rebec. 

Svakako zavisi i kad se igra utakmica ali je sumnjam u Duska i njegovo planiranje.

Ma svakako smo favoriti u svakoj od toj utakmica osim protiv komšija a i tu imamo velikih izgleda. 

Link to comment
Share on other sites

Sreća pa je ovo bio Split, a ne neko teže gostovanje, bilo bi čupavo. Ljudi su uspeli da šutiraju lošije od nas za 3, moram reći da je to svojevrstan uspeh. Bez šale, mi sa ovakvim procentima ubačenih trojki nemamo šta da tražimo u EL. Džaba nacrtana akcija, kruženje lopte i dobre kretnje u napadu - kada se maši otvorena trojka u serijama, sve što prethodi šutu pada u vodu. Danas nam je Pefi bio najbolji trojkaš, šta dalje pisati...

 

Tužno je gledati kako Dobrić uzima i maši te trojke (i šuteve generalno) iz driblinga. Jednostavno ne ide, on nije profil igrača koji to može da pogađa u serijama, već catch and shoot, spot up igrač. Stvarno mi nije jasno da se forsira ovakav njegov način napada, uvek je 10-20cm van idealnog položaja stopala kod šuta i zato loši procenti. Sa njim dobijamo skoro isto kao da Laziću damo tu ulogu, pa se onda moramo vratiti na početak sezone i užas od selekcije na krilnim pozicijama koji je samo podebljao, sad već očigledan promašaj, Holland.

 

Bentil mi je i pre mesec dana izgledao dosta tromije i sporije nego na početku sezone. Da li je on nabacio par kila zbog pljeski u Bg ili je nešto drugo u pitanju ne znam, ali sam siguran da bi u njemu dobili mnogo korisnijeg igrača ako bi popravio svoju agilnost. Dalibor je već sada bolji skakač od njega, ali još uvek nema iskustvo i mentalnu stabilnost da igra na višem nivou, pa Ben uzima te minute na 4. Ima i do povrede Martina, posle koje smo morali Petruševa da gurnemo na 5, pa se tako opet otvorilo Bentilu. U intervjuu prilikom Novogodišnjeg koktela, na pitanje novinarke šta ga je privuklo u Zvezdu, on odgovora da je ključna bila njegova rola lidera. Da li ovo zaista i mislio, nebitno, kod nesrećnog VJ je zaista bio lider, igrao dobro, ali je tim gubio. Povratkom Nedovića iz povrede, a posebno dolaskom Vildoze, sada i Facua, jasno je svima, pa i Benu, da od njegovog liderstva nema ništa. Povratak na role playera je izgleda prihvatio teže nego što bi moglo da se očekuje od jednog pro igrača, koji je verovatno prilično dobro plaćen.

 

Evidentno energetsko pražnjenje posle Barse u utakmici gde je jedna četvrtina naše prepoznatljive igre u oba smera bila dovoljna za pobedu. Biće jako teško bez Vildoze u ovih mesec dana, očigledno da Campazzu treba vremena da povrati rutinu u igri. Zna li se išta o datumu povratka Džonija?

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ајд 16 изгубљених лопти и 14 офанзивних скокова Сплита, ајд онолико промашених отворених шутева, отаљавање заиста може бити и до потрошње након Барсе и чување за Шпанију. Мене више брине ова никад изједначенија ЕЛ гдје сада мораш искористити буквално сваку шансу јер ће најбољи додати гас у другом дијелу сезоне као и увијек до сада. А нама Кампацо још неизвјестан за ЕЛ а свакако га морамо чекати за још боље издање, до сада најбољи играч Вилдоза повријеђен и Мартин повријеђен који нам је као хљеб насушни под кошем. Душко ће морати размишљати 100 на сат...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...