Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

30 minutes ago, Шутер из блока said:

Srećna Nova godina vama i vašim porodicama, da ste živi i zdravi i sve najbolje i da vam se sve želje ostvare, uz naravno mir, ljubav, sreću i slogu! 🔴💪🏻🙏🏻🍻

 

Jeste pesimizam ovo što ću sada u nastavku da napišem, ali jebiga, to je moje mišljenje i stav.

Znam da još nismo ni na pola sezone (još 1 kolo), znam da je nikad neizsvesnija i ujednačenija EL ove sezone, ali iskreno mislim da smo dobrano (skoro skroz) prokockali/izgubili šanse za plejof i konačan i predugisčekivani TOP8 EL. Prosto i jednostavno iz sledećih razloga:

- očajan i sramotan letnji prelazni rok i predsezona (novi trener - bolje rečeno cirkuzant i Čovićev poltron, kao što su i onaj Dozet i ona bolesna i retardirana pederčina Bagzi, koji su na 2/3 najvažnije pozicije u klubu (uz trenera naravno) i koji su apsolutna bruka i sramota našeg kluba KKCZ, a pored fikusa koji je postavljen na klupi, uz to je i selekcija i koncepcija ekipe urađena za direktan zatvor (pogotovu sa strancima, sa kojima se u potpunosti promašilo i koji su svi do jednog promašaji, počevši od bezveznjaka i beskorisnog rekreativca i basketaša, a ujedno i neartikulisanog cirkuzanta, Holanda, beskorisne mase, preglupog i neartikulisanog Bentila, bivšeg igrača, a pogotovu atlete, Martina, koji je iskasapljen i totalno uništen povredama, alibi igrača i pičkice Adamsa, a uz ove nabrojane i bajker i Ilić koji je max. ABA role igrač i ništa više od toga, bukvalno ni malo, niti će nažalost ikad biti nešto više)), i za sve ovo je naravno kriv samo i jedino nenormalni egoista i sujetni Čović, kojem je pritom ovo 3. put da sve ovo isto radi i da nas samoubija i kanali

- užasan i katastrofalno loš početak sezone u EL, i prekasna smena trenera, Duško je prosto i jednostavno morao da se dovede još letos, i da on čovek sam na vreme i u miru sklopi prvo stručni štab, a onda i ekipu (selekciju i koncepciju), a zašto ovo ovako nije urađeno ostaće misterija i pitanje svih pitanja (ali ne zauvek, i uz ovo naravno i skoro totalno razmontiravanje celog tima kao i leta 2017. godine - odlazak prvog trenera, kompletnog stručnog štaba i svih glavnih igrača koji su bili osovina)

- neviđeno debilisanje i majmunisanje koje je ujedno i ogromna bruka i sramota kluba - neregistrovanje, i sada će već biti prekasno registrovanje Kampaca

- previše se čeka sa doselekcijom, i sada se već uveliko zakasnilo i mislim da je prošo voz za pojačanja na pozicijama 3/2 i 5/4

- povrede, a pogotovu ova zadnja sad Vildose

- kiksevi kod kuće protiv PAOa i Milana, a takođe je i ova utakmica protiv Barse prosto i jednostavno morala da se dobije (pogotovu posle velikog preokreta i valorizovanje istog u +12 za nas, utakmica je samo trebala rutinski da se privede kraju kako to i rade sve velike, iskusne i ozbiljne EL ekipe), kao uostalom i protiv PAOa (izgubljena dobijena utakmica) i Milana (bili su u ogromnoj seriji poraza, totalnom nokdaunu i kontra ritmu, užasnoj formi i igri sa nenormalnim oscilacijama i padovima, ali, nažalost, kako to uvek i biva, protiv nas su prekinuli negativnu seriju rezultata (kao i kad nas neki drugoprozivci/trećeprozivci protivnički igrači, ili naši bivši igrači, koji do tada nisu mogli vola da pogode, natrpaju iz senke do vrha, i apsolutno svaki jebeni put to urade protiv nas…), i samo odjednom totalno okrenuli momentum u svoju korist i značajno/skroz podigli formu i igru i krenuli da lete)

 

Ovo su sve nedopustive i prevelike greške, kojih ima mnogo, i koje nam (i koje će), nažalost, stižu na debelu naplatu, i koje se surovo i ozbiljno kažnjavaju na ovom nivou košarke, to jest EL. Pritom su ove (skoro sve, da ne kažem sve) greške skroz povezane, tačnije uzročno-posledične. Nadam se da lupetam gluposti, da nisam u pravu i da grešim, sam ću se prvi javiti i priznati odmah grešku, nije mi nikakav problem, niti mi je ikad bio, ali čisto sumnjam…

 

 

Slobodno priznaj grešku odmah sad i Duško ce ti oprostiti što nisi verovao😛

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ćemo imati 8 do 10 pobeda u preostalih 18 kola. Pitanje je da li će to biti dovoljno za prolaz dalje, jer se pitaju i druge ekipe. Divlji Makabi neće ući u top 8 sigurno. Efes trenutno ne izgleda kao ozbiljna ekipa, ali podići će se oni kao i prethodne sezone. Očekujem da će pasti još  dva ozbiljna skalpa na gostovanju u rangu onog protiv Olimpijakosa. Ovaj tim kada je uigran i kada su svi zdravi (i registrovani) može svima da pomrsi konce. 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Horium said:

 

Cak i da zanemarimo onu njegodu duzu povredu u Realu, on dobro da je ostao ziv posle one saobracajke.

 

E sada, zasto se on svih ovih godina broji pod nasim grbom i pored izgubljenih sposobnosti, je pitanje za nekog sa vise iskustva od mene...

Nisi 50 godina u košarci pa zato nemaš odgovor na to pitanje.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, cobi996 said:

Mislim da ćemo imati 8 do 10 pobeda u preostalih 18 kola. Pitanje je da li će to biti dovoljno za prolaz dalje, jer se pitaju i druge ekipe. Divlji Makabi neće ući u top 8 sigurno. Efes trenutno ne izgleda kao ozbiljna ekipa, ali podići će se oni kao i prethodne sezone. Očekujem da će pasti još  dva ozbiljna skalpa na gostovanju u rangu onog protiv Olimpijakosa. Ovaj tim kada je uigran i kada su svi zdravi (i registrovani) može svima da pomrsi konce. 

Još 10 pobeda do kraja je minimum za Top8. Bez pozitivnog skora, sanse za plejof su samo teoretske. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I nakon dve preterane intoksinacije ne mogu Barsu da izbacim iz glave.
Lepo je to opisao komentator u zadnjoj rečenici: ,, ...srceparajući poraz Crvene Zvezde u Pioniru".

Da nam u novoj godini ciganjska sreća vrati za ovu nepravdu. Komentari kako smo do sada već uzeli 4-5 tesnih završnica su besmisleni...samo Nedarina trojka u EL derbiju se može nazvati ,,...ukenjalo nas" a i ona je došla iz jasne i odlično izvedene akcije. Plus frajer jasno rekao da je znao da ulazi...:).
Ostale smo odradili bez pomoći sudija ili spleta okolnosti.
Svaku smo grizli do kraja.

I još jednom...dao bi Žocu Bentlija i prednost domaćeg terena u ABA za tu pobedu protiv Barse.



  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mille plateaux said:

Statistika kaze da 4/4 zavrsavamo najslabije u EL, prosecno smo u minusu 11.9 poena.

Losa prica.

Kad su nas kod doVle svi nabijali u 4. četvrtini.

 

Pod Duškom smo ako sam dobro prebroja izgubili 3 četvrte četvrtine, svaka sa jednocifrenom razlikom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mille plateaux said:

Statistika kaze da 4/4 zavrsavamo najslabije u EL, prosecno smo u minusu 11.9 poena.

Losa prica.

Ovo naravno nije tacno. Minus 12 poena za jednu četvrtinu u proseku bi bilo nenormalno, to bi značilo da bi u proseku gubili utakmice sa skoro 50 razlike da igramo celu utakmicu kao zadnju četvrtinu. Tacni brojevi za zadnju četvrtinu su -5.43 kod Coach Vlade i +0.44 kod Ivanovića. Ali i ovih -5.43 kod Jovanovića su katastrofalni, pogotovo jer smo u svakoj utakmici izgubili zadnju četvrtinu kad je Jovanovic bio trener. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, propolis said:

 

 

Slobodno priznaj grešku odmah sad i Duško ce ti oprostiti što nisi verovao😛

Kao što sam već reko, rado ću priznati ako do toga dođe, ali ono što sam zaboravio isto da dodam je to da nama nije dovoljno (skoro pa ništa ne znači, osim nekog eventualnog prestiža i satisfakcije) 8. mesto, već nam najmanje treba 7., tako da bi to mesto trebali/morali da jurimo ako stvarno i ozbiljno hoćemo nešto konkretno da napravimo ove sezone u EL, i ako uopšte imamo neke ambicije i ciljeve u istoj. 🙂

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, cobi996 said:

Mislim da ćemo imati 8 do 10 pobeda u preostalih 18 kola. Pitanje je da li će to biti dovoljno za prolaz dalje, jer se pitaju i druge ekipe. Divlji Makabi neće ući u top 8 sigurno. Efes trenutno ne izgleda kao ozbiljna ekipa, ali podići će se oni kao i prethodne sezone. Očekujem da će pasti još  dva ozbiljna skalpa na gostovanju u rangu onog protiv Olimpijakosa. Ovaj tim kada je uigran i kada su svi zdravi (i registrovani) može svima da pomrsi konce. 

Akcenat i suština je ova tvoja zadnja rečenica, i to je veoma veoma upitno da l' će se desiti, po mom mišljenju mnogo teško da hoće (da ne kažem da je to nemoguće i da nema ništa od toga, nažalost, ali to je surova realnost), tako da bih ja to bolje preformulisao u *ako (uopšte/ikad do kraja sezone, a da tad već ne bude (pre)kasno za ozbiljan nastup u plejofu/TOP8).

Link to comment
Share on other sites

Не дижите халабуку. Имали смо овакве мечеве у свакој сезони. Пражњење након тешког ЕЛ меча, Нова година... Полако људи, и играчи имају душу.

 

Велика је разлика то што сад знам да ћемо без обзира на лошу игру, добити меч лагано.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...