Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Dobro jutro Zvezdaši sa svih meridijana i srećna Nova crveno-bela godina!

Držite svoje voljene blizu, porodicu, kumove, prijatelje i sve dobre ljude kojih ima oko nas.

Moj neki mali poklon je jedna pesmica napisana davno, u nekom prošlom životu, koja nije bila inspirisana Novom godinom, ali simbolizuje novi početak, novo buđenje i novi život. A početak novog života može biti svakoga dana, ako tako odlučite. Živi bili.

 

Jutros sam se probudio

kao dečak,

kao malo sklupčano telo

u toploj postelji...

I smejao se

svojim problemima.

Jutro je svetlo,

najsvetlije.

Dečak sam

i opet se ničega ne bojim.

 

  • Like 36
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Srecna Nova godina dragi virtualni prijatelji, zelim vam zdravlja srece i blagostanja.

A Zvezdi zelim da se ne povredjujemo, da registrujemo to sto smo do sada doveli, mozda da kompletiramo ekipu sa jos jednim do dva igraca pa eventualno da razmisljamo i o necemu vise.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Srecna Nova!! Da smo zivi i zdravi!! Da nam nasa Crvena Zvezda jos dugo sija!! ❤️🤍💪💪

Koliko god da smo svi ovde razliciti i koliko god da svi imamo svojih problema, u tih 2 sata kad igra nas voljeni klub svi smo isti i svi imamo jednu zelju!! Uzdravlje!! 🍻🍻🍻❤️

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neka je srećna nova godina i najljepše želje svim ljudima sa kojima provodim vrijeme na ovom virtuelnom mjestu. 

 

Meni ni sinoćna/jutarnja pijanka nije zaliječila ranu od Barse, vjerovatno najteži poraz od kako igramo EL. Vidjećemo hoće li repriza pomoći. :classic_smile:

  • Like 7
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Srecna nova godina svim forumasima sa teme, zelim vam pre svega da budete zdravi, da se zajedno sto vise radujemo, a sto je moguce manje raspravljamo oko voljenog nam kluba. Momcima iz tima zelim da ih zaobidju povrede, a ne sumnjam da ce se za rezultate sami pobrinuti i da cemo se na kraju sezone radovati. U nove pobede! 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

Momak iz Kordobe je u Denveru za dve sezone odigrao po 65 ligaških utakmica i ukupno 14 u plej-ofu.

- Fakundo je neslavno prošao kroz NBA. Mislim da bi nekad mogao da igra ako mu se nađe dobra uloga. Otišao je u Zvezdu. Dopisivali smo se. Mislim da će sjajno da se snađe, zbog navijača, obožavaće ga. Borbenost, požrtvovanje, energija, asistencije, biće samo još bolji - rekao je Jokić u intervjuu za "TV Arena sport".

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Vildoza out, Campazzo na ledu do daljeg, Džoni povređen odavno... Tri dobra ballhandlera su nam nedostupna sigurno u meču protiv Valensije, a možda i duže. Sa tako kratkom rotacijom, jači protisak kod prenosa i generalno na loptu u dužim periodima meča nam može praviti ozbiljne probleme. Mi na PG imamo samo Pefija, uz Nedaru kao ispomoć. A realno je da je tu u stvari Pefi ispomoć. Tanko je to za niz utakmica koji nas čeka, jer ostali igrači iz spoljne linije mogu da kreiraju sa uspehom tek možda svaki peti napad.

Da li je vreme da mali Top dobije značajniju ulogu u EL? Ono što je sigurno je da ga Duško neće ubacivati u vatru ako misli da nije potpuno spreman (videti pod Lazarević i Ilić). Ipak, očekujem da bar putuje sa timom i bude u 12 za naredni meč u EL, a da li će i koliko da igra, zavisi od same utakmice i odluke Duška.

Možda meč protiv Splita bude neka vrsta testa za Topa sa više minuta, a i da se odmori Nedović koji je dao energetski maksimum protiv Barse.

 

Pefi, Topić, Nedović

Dobrić, Lazić, Holland, Lazarević

Bentil, Ilić

Luka, Petrušev, Kuz

 

Moraće Bentil i Dobrić da daju mnogo veći doprinos ofanzivno, nadam se da su sposobni za to.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Eto i ja da se pridružim i svima da poželim i ljubavi i sreće, a kako sve više ove naše utakmice izgledaju bogami pre svega zdravlja u ovoj novoj godini. Da budemo malo žešći kad hvalimo naše momke i malo smanjimo neopravdane kritike, i biće sve u redu.

Voli vas,

Simon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bogu hvala, u zdravlju poživeh vek i po. No osta mi bol u srcu što ne osvojimo EL. Voleo bih da iznenadna promena u finansijama i politici dovođenja trenera i igrača nije usled pomračenja uma (trenutnog) Psiha i Čovića. Nadam se da će se ići na dalju stabilizaciji i rast kluba. Sledi F8 pa F4 i na kraju EL. Ako tako ne bude, iskopaće Bili pehar, ja vam kažem. 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...