Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

15 minutes ago, displejnejm said:

Ovaj, sad primetih da mi je obrisan post u kojem sam linkovao ka članku na danas.rs gde se pominje da je (navodno) Vučić umešao prste u (navodno) dovođenje Kampaca, nije mi jasno čemu cenzura, posebno što je u pitanju ozbiljan list/portal, pa i ako mod smatra da su to gluposti. Btw., i ja bih rekao da je izmišljotina, ali opet ne znam zbog čega se briše takav sadržaj... Ipak se ovde pišu svakakve gluposti i nisam primetio da se brišu, sem kad se neko vređa i sl.

Danas ozbiljan list/portal 😹😹😹

  • Like 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, displejnejm said:

Ovaj, sad primetih da mi je obrisan post u kojem sam linkovao ka članku na danas.rs gde se pominje da je (navodno) Vučić umešao prste u (navodno) dovođenje Kampaca, nije mi jasno čemu cenzura, posebno što je u pitanju ozbiljan list/portal, pa i ako mod smatra da su to gluposti. Btw., i ja bih rekao da je izmišljotina, ali opet ne znam zbog čega se briše takav sadržaj...

Procitah tekst. Mozda su ozbiljan portal, ali ovaj tekst je na nivou tabloida. Zasto bi davali 1.8 miliona za njega? Ne kazem da ne vredi, ali nama ne vredi. Nece nam to doneti F4, jer nam za to fali jos par igraca. Bitno im je bilo da povezu Vucica sa parama, sto su mogli na 1000 nacina, ali su resili da iskoriste nko rekla kazala i napisu tekst. To rade tabloidi. Na kraju se poentira, kako se ne zna kako cemo registrovati istog posto ne placamo igrace, pa imamo zabranu. Koliko znam to nije tacno, a ako jeste, postoje dva problema u toj tvrdnji. Ako nemamo da placamo igrace, kako onda dovodimo nekoga za 1.8m? Drugi problem u toj tvrdnji je da mi se cini da nismo BATovani, a to je jedini nacin da ti zabrane registraciju zbog ne placanja igraca.

Koliko znam problem sa registracijom je cisto administrativni, sto bi se reklo falio je neki papir u nekoj dokumentaciji i to bi trbalo da je reseno.

Mislim da je dovoljno rasprave o necemu sto je nerealno i sto su komsije pustile da bi nas poremetili.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nekom ide u korist i prija ovo kliberenje sa Fakundom to je definitivno psihotični master of pupets ali i Čoki primarijus spin doctor, upravo zbog nastupajućeg derbija u koji realno ulazimo nikad opušteniji i to od semenkara pa po vertikali na gore, do Duška glavom i repom. Ne samo što kladionice kažu da je domaćin masan favorit, već što je sav pritisak na njima.
Dovoljno je samo pomisliti o čemu sve Žoc mora da brine i koje to okolnosti mogu da ih poremete i izbace iz fokusa...kategorije u kojoj su transparentno najtanji. Ako mu do poluvremena ne uspe blickrig sa max 7 igrača u rotaciji i to na a talasu prepune i krvožedne Arene...beri kožu na šiljak Želimire ako izduvaš Lesora od sobajle.

Tako da najtrofejnijem neće miran sanak na oči zasigurno do četvrtka a bobe zdravlja i od četvrtka...obaška.





  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Meni je ovih 1,50 poklon, ide to sutra jos nize.

 

I to ne pricam zbog kladionica koje ne posecujem, nego iz iskustva gledanja ovakvog takmicenja kao sto je EL - tu uglavnom pobedjuje onaj kojem "gori pod nogama", pa se malo malo desava da neko sa 1-5 dobije ekipu sa 5-1, pa ekipa sa 3-9 dobije ekipu sa 8-4 i tako dalje, narocito ako igra na domacem terenu.

 

Jos ako se pogleda kakav napor obe ekipe ulazu kad gostuju svojim rivalima (sifra: manji od onoga sto su im realne mogucnosti), bojim se da nas ceka festa kao u ABA derbiju koji je resen jos na pocetku drugog poluvremena.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Threekola said:

Danas ozbiljan list/portal 😹😹😹

Pa ni meni nisu baš omiljeni, ali kad pogledaš sve dnevne listove/portale, ispada da svi imaju taj element tabloida, neki manje, neki više, i onda ne postoji u stvari nijedan ozbiljan... A ako biraš u moru neozbiljnih, onda je Danas ipak manje neozbiljan kada uporediš sa blic.rs, nova.rs, b92.net itd. Mada taj Danas npr. ima novinarku koja pokriva Crnu Goru i koja je veliki obožavalac tamošnjeg diktatora/Vučića, sramno je šta piše... Ali 'ajde, izbor nam je nažalost nikakav...

Neću više ofovati, samo sam morao da odgovorim. 

Edited by displejnejm
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, goldberg said:

 

Jos ako se pogleda kakav napor obe ekipe ulazu kad gostuju svojim rivalima (sifra: manji od onoga sto su im realne mogucnosti), bojim se da nas ceka festa kao u ABA derbiju koji je resen jos na pocetku drugog poluvremena.

 

Inace ima li ovde nekog ko misli da ce igraci Zvezde zakljucno sa Ivanovicem koji je fakticki sesti igrac na parketu da uloze manji napor nego sto bi ulozili u bilo kojoj drugoj utakmici ?

Da se ne lazemo ovo je veciti derbi i ovde nikakva evroligaska nepisana pravila ne vaze. 

Da ce biti tesko, bice. Ja iskreno ne vidim razlog za toliko malom kvotom od 1.5 za Partizan, ali kvote zato i sluze da navuku igrace na pogresan  potez 😀

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, stellarosa said:

Шта тачно није јасно?

Право да ти кажем нисам очекивао ово. Изненађен сам. Дизање тензија и покушај стварања фрке на трибинама како би се Партизан казнио или му се затвориле трибине је исувише за мене. Нисам уопште знао да су се Делије оволико организовале. Баш сам затечен овим.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VISOKOLETAC said:

Procitah tekst. Mozda su ozbiljan portal, ali ovaj tekst je na nivou tabloida. Zasto bi davali 1.8 miliona za njega? Ne kazem da ne vredi, ali nama ne vredi. Nece nam to doneti F4, jer nam za to fali jos par igraca. Bitno im je bilo da povezu Vucica sa parama, sto su mogli na 1000 nacina, ali su resili da iskoriste nko rekla kazala i napisu tekst. To rade tabloidi. Na kraju se poentira, kako se ne zna kako cemo registrovati istog posto ne placamo igrace, pa imamo zabranu. Koliko znam to nije tacno, a ako jeste, postoje dva problema u toj tvrdnji. Ako nemamo da placamo igrace, kako onda dovodimo nekoga za 1.8m? Drugi problem u toj tvrdnji je da mi se cini da nismo BATovani, a to je jedini nacin da ti zabrane registraciju zbog ne placanja igraca.

Koliko znam problem sa registracijom je cisto administrativni, sto bi se reklo falio je neki papir u nekoj dokumentaciji i to bi trbalo da je reseno.

Mislim da je dovoljno rasprave o necemu sto je nerealno i sto su komsije pustile da bi nas poremetili.

Sto bi to vas poremetilo?

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Meni je ovih 1,50 poklon, ide to sutra jos nize.

 

I to ne pricam zbog kladionica koje ne posecujem, nego iz iskustva gledanja ovakvog takmicenja kao sto je EL - tu uglavnom pobedjuje onaj kojem "gori pod nogama", pa se malo malo desava da neko sa 1-5 dobije ekipu sa 5-1, pa ekipa sa 3-9 dobije ekipu sa 8-4 i tako dalje, narocito ako igra na domacem terenu.

 

Jos ako se pogleda kakav napor obe ekipe ulazu kad gostuju svojim rivalima (sifra: manji od onoga sto su im realne mogucnosti), bojim se da nas ceka festa kao u ABA derbiju koji je resen jos na pocetku drugog poluvremena.

 

Pa onda cepaj sa hendikepom, jer ako nas dobiju, dobice nas 10ak razlike. Ako se budr igralo na 1 loptu, onda nas nece dobiti uopste.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hipotetički ako bi imali 1.8 miliona evara ne verujem da bi Duško rekao daj tog Kampaca. Pre mislim da bi bilo daj jednog od milion i jednog od 800 ili 2x 900 tako nešto.

Suma sumarum, jasno mi je što se neki naši sprdaju po Tviteru, ali da neko ozbiljno piše o toj opciji mi je neverovatno 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ta priča o razlici u motivima mi ne pije vodu.

 

Svaka pobjeda u gostima vrijedi duplo a lakše je dobiti KKP u Beogradu nego druge timove u gostima. 

 

Kvote su realne jer je KKP strogo domaćinska ekipa i sem Valensije i Armanija, uglavnom lako rješavaju protivnike u BG. Ali da njima gori pod nogama a nama nešto i ne treba, niđe veze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stellarosa said:

Шта тачно није јасно?

 

Meni nije jasno šta više hoće te tzv. Delije, koje se eto za prošli derbi igran pre 10 dana nisu udostojile da dođu, a sad je problem što nema gostujućih karata za EL derbi. Licemerstvo, zla namera i šta još? Pritom su upravo oni razlog što tih karata za goste nema, nismo problem ti ili ja. 

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, stellarosa said:

Шта тачно није јасно?

 

Iskreno meni to sto je juce Vucic i zvanicno prihvatio nezavisnost Kosova koje je bilo navodno crvena linija za navijace ali umesto transparenta za njega ide parola za Ostoju. Cudan mi tajming. A druga stvar je gde ne krivim Delije nego generalno sve navijace pa i sebe koji idu u halu dok u timu obitava individua koja se odaziva na ime Miroslav Raduljica i prima platu koju mu svi mi dajemo a iz aviona se vidi da je neki lopovluk u pitanju. 

 

 

I da, mi smo ladno kontaktirali Kampaca. Opet imas tim, imas trenera, imas igru i seriju pobeda sa cini se nikad boljom atmosferom i ti hoces da dovedes lika na pola godine koji kosta kao pola tima a i nije bas da ti gori pod nogama na toj poziciji. Sta moze da podje naopako? 

Edited by Tamburinjo
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...