Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Jutros čujem od lika koji radi prevoz da desetak hard core cigana - klinaca iz mog mesta ide na derbi. Ne pamtim kada je ta ekipa išla na košarkašku tekmu. Kažu toliko karata im je potvrdjeno...nisu sami kupovali.
Ako oni i slični njima udju u Arenu igrače se osmine a derbi ako se uopšte i završi, potrajaće do ponoći.

Ostoja mukica imao dobru volju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ide ovo sutra laganih +10 za njih.

1. Mi smo bas domacica ekipa, nijedan gostujuci derbi prosle sezone nismo ni bili blizu da dobijemo

2. Imaju mnogo mnogo vise poena u rukama od nas

3. Ovo je njima biti ili ne biti utakmica

4. Oni su isto domacinska ekipa, uglavnom sve kuci resavaju lagano

Za kraj nevezano za ovaj derbi u Evroligi. Ko misli da osvoji ABA mora da ima prednost domaceg terena. Niti mi njih mozemo da dobijemo na gostovanju niti oni mogu nas. Zato je onaj poraz od Zadra bas problematican.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Gde li vas samo štancuju ovakve? Ovo smo, prijatelju, čuli milion puta i argumentacija je i dalje na nivou osnovne škole i to do petog razreda. Ti i takvi kao što si ti su razlog zašto nema gostujućih navijača na derbijima, možda toga nisi ni svestan trenutno, možda nikad ni ne postaneš, a možda ipak postaneš kad malo odrasteš. Ovde niko ne pljuje Zvezdu kao što imputiraš, nego ljude čijih je ona talac. Nisu svi na tribini kriminalci, ali dovoljno je da su takvi kao što si ti, sudeći po ovim upisima, pa da ta ekipa bude potpuno neprihvatljiva svakom ko želi da uživa u košarci i sportu. Ako ideš na utakmicu sutra - srećno, nemoj da Peđa piše neopravdani tamo.

Везе немам са групом. Тако да си џабе куцкао и смишљао све ово. Класично лупетање глупости.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fasper said:

Ide ovo sutra laganih +10 za njih.

1. Mi smo bas domacica ekipa, nijedan gostujuci derbi prosle sezone nismo ni bili blizu da dobijemo

2. Imaju mnogo mnogo vise poena u rukama od nas

3. Ovo je njima biti ili ne biti utakmica

4. Oni su isto domacinska ekipa, uglavnom sve kuci resavaju lagano

Za kraj nevezano za ovaj derbi u Evroligi. Ko misli da osvoji ABA mora da ima prednost domaceg terena. Niti mi njih mozemo da dobijemo na gostovanju niti oni mogu nas. Zato je onaj poraz od Zadra bas problematican.

1. Treća utakmica u finalu Aba Lige, 
pobeda na neutralnom terenu u kupu.

2. Isto tako primaju ogroman broj poena.

3. Zvezda ima jednu pobedu više tako da je i Zvezdi ovo veoma važan meč. 
 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fasper said:

1. Mi smo bas domacica ekipa, nijedan gostujuci derbi prosle sezone nismo ni bili blizu da dobijemo

 

Bili smo. 

 

3 minutes ago, fasper said:

2. Imaju mnogo mnogo vise poena u rukama od nas

 

Mogu i da prime mnogo

 

4 minutes ago, fasper said:

3. Ovo je njima biti ili ne biti utakmica

 

Tim pre ce pritisak biti ogroman na njih.

 

Ja mislim da imamo sansu. Ako ih krene mnogo sut, pa naprave brzo razliku, verovatno ce dobiti utakmicu laganije. U suprotnom, bude li tesko no pola trece cetvrtine, mozes ocekivati da imploduju.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iz dana u dan pojacana paranoisanja oko eventualnih nereda u Areni samo jos vise doprinose mogucim incidentima. Potpuno se nepotrebno dize frka, kao da se jedno sportsko desavanje suocava s ko zna kakvim li vec novim/nepoznatim bezbednosnim pretnjama a ne hiljadama puta vec vidjenom. Tesko proseravanje a pride potpuno kontraproduktivno. Ako se ovde, gde su ljudi mahom normalni, preteruje u primetnoj meri, zamislite sta moze da se nadje po ko zna sve kakvim kurac portalima, forumima i gde vec dokona bulumenta ubija dosadu?

Budalastina na kvadrat. Nista novo i nista sto ne moze da se lagano resi ako postoji politicka volja. Ako ne postoji, na to ne moze da se utice. Nikako. A sve ovo samo doprinosi jos vecem ludilu i mogucim sranjima.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, fasper said:

Ide ovo sutra laganih +10 za njih.

1. Mi smo bas domacica ekipa, nijedan gostujuci derbi prosle sezone nismo ni bili blizu da dobijemo

2. Imaju mnogo mnogo vise poena u rukama od nas

3. Ovo je njima biti ili ne biti utakmica

4. Oni su isto domacinska ekipa, uglavnom sve kuci resavaju lagano

Za kraj nevezano za ovaj derbi u Evroligi. Ko misli da osvoji ABA mora da ima prednost domaceg terena. Niti mi njih mozemo da dobijemo na gostovanju niti oni mogu nas. Zato je onaj poraz od Zadra bas problematican.

Bukvalno smo u plej ofu izgubili 3 razlike jer je Lazić čuvao Pantera na kraju utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Sad citam da Real ima 9 dana da izjednaci ponudu. Ako se ovo obistini, necu biti srecan.

 

Kao sto sam osudjivao dolaske f4 igraca u kkp, tako mi i ovo nije ni zanimljivo niti mi godi.

 

Prosto nije normalno i tu svaka prica treba da se zavrsi.

 

  • Like 11
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fasper said:

 

Za kraj nevezano za ovaj derbi u Evroligi. Ko misli da osvoji ABA mora da ima prednost domaceg terena. Niti mi njih mozemo da dobijemo na gostovanju niti oni mogu nas. Zato je onaj poraz od Zadra bas problematican.

Domaćinstvo u Areni i u Pioniru ne može da se poredi. 

Oni su u Areni gubili više bitnih utakmica. Još od Nolana Smita, pa do Holanda prošle godine. 

Nije to takav pritisak kakav se stvara u kutiji šibica. 

Ja sam siguran da pravimo jedan brejk tamo, a da li će to biti dovoljno za titulu, videćemo.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sam B said:

Jel taj Kampaco bas ovoliko dobar da bi ga bilo ko ovoliko platio? Mislim na klubove van NBA, za NBA je to sitna kinta.

 

Ne razumem sto je tolika cifra, dobar igrac, ali bas da je ovolika halabuka oko njega...ne znam. Sto ne uzmemo Sabaza sad stvarno? Jeftiniji je.

 

jedini razlog zašto facu ne igra nba je njegova visina. skill, bball iq, razumevanje odbrane i effort su na nba nivou, samo su ljudi tamo previše visoki i krupni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milko Miller said:

A na koliko je ugovor? Ili ćemo mi dati 4,3 miliona za ugovor do kraja sezone i tako nuditi Kampaco najveći ugovor u istoriji evropske košarke? 

1.8 m ove i sledeće 2.5 tako piše ako se ne varam.

Edited by Wakeup
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milko Miller said:

A na koliko je ugovor? Ili ćemo mi dati 4,3 miliona za ugovor do kraja sezone i tako nuditi Kampaco najveći ugovor u istoriji evropske košarke? 

Prva godina 1.8 druga 2.5m.

 

Naravno, ukoliko su ove cifre tacne.

Na keca mi se gade.

Da se razumemo, to jeste njegova cena, ali ko je placa...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Sam B said:

Izvini ali gde to ima da se ljudima ogranicava pravo da prisustvuju utakmici svog kluba, pa cak i kad gostuje? To je samo po sebi za kaznu.

U Barseloni? Evo još im se puše uši od kazne. 

Edited by zorex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Penzioneri ce stegnuti kais mesec dana i to je to, ne znam cemu buka. 

Pa nek umesto praseceg buta, za Bozic pojedu pileca krilca i batake, svakako je zdravije. 

Srbija vodi pre svega jednu socijalnu politiku gde je briga za zdravlje na prvom mestu. 

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

jedini razlog zašto facu ne igra nba je njegova visina. skill, bball iq, razumevanje odbrane i effort su na nba nivou, samo su ljudi tamo previše visoki i krupni.

 

Sve tacno, ali u Srbiji dati 1.8 miliona za kosarkasa... jel to normalno? Da li bilo sta normalno vise postoji ovde?

1 minute ago, Losmi17 said:

Prva godina 1.8 druga 2.5m.

 

Naravno, ukoliko su ove cifre tacne.

Na keca mi se gade.

Da se razumemo, to jeste njegova cena, ali ko je placa...

O tome i pricam.

 

1 minute ago, zorex said:

U Barseloni? Evo još im se puše uši od kazne. 

I to je sramota.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...