Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Uopste mi se ne svidja situacija oko sutrasnje utakmice. Vrlo lako moze da ispadne neki incident. Neodgovorno ponasanje uprave Partizana dovelo je do toga da karte pokupuje i gomila nasih. Nakon toga se, pomalo saterana u cosak, oglasava i nasa uprava saopstenjem u kojem se peru ruke od odgovornosti za desavanja na tribini, sto je u najmanju ruku odvratno. Naravno da je odgovornost na organizatoru, uvek je i bila, ali majku mu nije ovo tehnicka stvar, u pitanju su ljudi a ne kutije. Zar bas nikoga nije briga da li ce neko biti povredjen, zar se svi bave samo formom a ne i sustinom. Od silne price o smirivanju tenzija sada kada obe ekipe igraju evroligu ocito nema nista, ali ovo je novi nivo bezobrazluka.

 

Ja bih najiskrenije molio ljude da budu bas to, ljudi, i da probaju da sutra ipak sve bude samo u domenu sporta. Do nas je, ako smo iole normalni, razumecemo da nas ove dve SNS uprave klubova navode na sukob i mrznju. I imacemo minimum pristojnost.

 

Da ne srozavamo nesto najbolje u srpskom sportu, veciti derbi! Pa nek pobedi boljil.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

@Tamburinjo, cisto hipoteticki, ako imas priliku i resursa da dovedes facua, ti ga dovedes. dzoni u hilandar a mi bi imali otprilike najjaci trio na pg-sg u el ili top3.

hipoteticki.

 

Da li stvarno mislis da imamo resursa? Kao Nebojsa ustekao milion i po za crne dane, pa se otvorilo za Kampaca steta ne dovesti ga za tu sicu.

 

Nije taj Kampaco vezan lisicama za CZ, ima jos klubova iz EL pa nesto ne vidim da se utrkuju da ga dovedu, ne naravno zato sto nije dobar igrac, nego zato sto gledaju 

malo dugorocnije i uzimaju vise varijabli za jednacinu od Kampaco je do jaja igrac jebacemo komsije u domacem takmicenju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Sam B said:

Uopste mi se ne svidja situacija oko sutrasnje utakmice. Vrlo lako moze da ispadne neki incident. Neodgovorno ponasanje uprave Partizana dovelo je do toga da karte pokupuje i gomila nasih. Nakon toga se, pomalo saterana u cosak, oglasava i nasa uprava saopstenjem u kojem se peru ruke od odgovornosti za desavanja na tribini, sto je u najmanju ruku odvratno. Naravno da je odgovornost na organizatoru, uvek je i bila, ali majku mu nije ovo tehnicka stvar, u pitanju su ljudi a ne kutije. Zar bas nikoga nije briga da li ce neko biti povredjen, zar se svi bave samo formom a ne i sustinom. Od silne price o smirivanju tenzija sada kada obe ekipe igraju evroligu ocito nema nista, ali ovo je novi nivo bezobrazluka.

 

Ja bih najiskrenije molio ljude da budu bas to, ljudi, i da probaju da sutra ipak sve bude samo u domenu sporta. Do nas je, ako smo iole normalni, razumecemo da nas ove dve SNS uprave klubova navode na sukob i mrznju. I imacemo minimum pristojnost.

 

Da ne srozavamo nesto najbolje u srpskom sportu, veciti derbi! Pa nek pobedi boljil.

 

Nije problem da ste vi ovde sa foruma i vama slični pokupovali ulaznice. Problem je što su izgleda delije organizovano pokupovale čitave sektore na nivou 400, pretpostavljam jer sam pola sata nakon početka prodaje ušao na ticketline da dokupim ulaznice za svoj sektor u kom imam sezonske i nije ništa preostalo. Očigledno se sprema sukob u okviru SNS falangi sa obe strane, gde će ovi "vaši" biti malobrojniji ali organizovaniji, i čini mi se da vrhovni vođa ovaj put iz više razloga nema ništa protiv da do sranja i dođe.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ChrisJudd said:

Nije problem da ste vi ovde sa foruma i vama slični pokupovali ulaznice.

 

Nisam kupio, ne ucestvujem u reziranim klanjima Srba sa Srbima, nisam patrijota, ja sam samo patriota.

 

5 minutes ago, ChrisJudd said:

Problem je što su izgleda delije organizovano pokupovale čitave sektore na nivou 400, pretpostavljam jer sam pola sata nakon početka prodaje ušao na ticketline da dokupim ulaznice za svoj sektor u kom imam sezonske i nije ništa preostalo.

 

Verovatno, ali to je organizacioni fejl na vise nivoa. Jednostavnije i mnogo bolje resenje je bilo ipak dati jedan sektor navijacima Zvezde i ograditi ih. ALi avaj...

 

6 minutes ago, ChrisJudd said:

i čini mi se da vrhovni vođa ovaj put iz više razloga nema ništa protiv da do sranja i dođe.

 

Vrlo verovatno. Zato sam i napisao ovaj upis gore. Plasim se velikih sranja, jer diktator ima sada puno razloga da skrece pogled javnost od pokrenutog priznavanja Kosova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Da li stvarno mislis da imamo resursa? Kao Nebojsa ustekao milion i po za crne dane, pa se otvorilo za Kampaca steta ne dovesti ga za tu sicu.

 

Nije taj Kampaco vezan lisicama za CZ, ima jos klubova iz EL pa nesto ne vidim da se utrkuju da ga dovedu, ne naravno zato sto nije dobar igrac, nego zato sto gledaju 

malo dugorocnije i uzimaju vise varijabli za jednacinu od Kampaco je do jaja igrac jebacemo komsije u domacem takmicenju. 

 

evo da napišem treći put "hipotetički", jer, treća sreća 🙃

kada bi sve bilo moguće, naravno da ćeš uzeti facua. ne bi to u smislu rostera bio nikakav hir. 

 

..

što se resursa tiče, ako tako zovemo gađanje države zvezde i partizana slatkišima, mislim da nemamo opciju da dobijemo toliko a opet, znamo da smo platili 200k adamsa za 4x utakmice i doveli umesto njega vildozu za cca milionče.

 

znaš kako kažu, najteže je zaraditi prvi milion.

Link to comment
Share on other sites

Po meni je veći fejl najava Ostoje da će ugostiti sve navijače, puštanje karata u slobodnu prodaju, te karte nismo sigurno kupili Uini i ja, kao obični simpatizeri, zna se dobro ko je i onda umesto da ih barem ogradiš, uprava KKP se pravi luda, kao da ne znaju uz Partizana da ovo nije normalna država i da to nisu normalni ljudi. I sada niko ne želi odgovornost za sranje koje će se možda desiti, seems legit. U Srbiji sve može.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Zna se čemu služe ti "navijači" to su  paravojne formacije političkih stranaka koje rade u njihovom interesu. Sutra će se desiti ili neće sve u zavisnosti kome šta odgovara od političkih moćnika tako da nama "običnim" Zvezdasima nije tamo mesto.

https://m.imdb.com/title/tt1129437/ ko nije video preporuka da se pogleda film koji je samo ovlaš dotakao spregu između navijača i političara.

 

Iskreno bih voleo da u petak pričamo samo o košarci i ko je bio bolji.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, fradler said:

Officials: Juan Carlos Garcia, Robert Lottermoser, Gytis Vilius

Ovaj je treci je koliko sam video najgori sudija u EL,mislim da nije tendenciozan niti da voli da privlaci paznju nego jednostavno ne zna.Pritom izgleda uplaseno cesto , ne znam kud su njega ubacili u ovo.

Ne znam sto forsiraju te Litvance,Letonce i ostale u EL,lige su im krs,jako je tesko da udju spremni u EL.Njemu je cini mi se prva sezona.

Moralo je to iskusnije ipak,pogotovo sto je Limar napravio ama bas najgori moguci splet okolnosti sto se tice karata.Sigurnije bi bilo da im je dao karte nego ovako ni na nebu ni na zemlji.Neverovatno koliko je nekvalifikovan za funkciju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U vezi "specifičnog" EL derbija, ne vidim tu ništa specifično osim što će ga suditi sudije van regiona (i to sam krem EL sudija jer imam jako dobro mišjljenje i o Garsiji i o Lotermozeru). Mi imamo samo jednu pobedu više od KKP, nije da smo kao prvi na tabeli pa da odigramo sa pola gasa, em je derbi, em je nama na klupi čovek koji je kompetetivan sigurno i na trening utakmicama a kamo li u EL a kamo li protiv najvećeg rivala. Očekujem ozbiljnu utakmicu. KKP je favorit, igraju pred svojim navijačima, dobili su šamarčinu u ABA ligi od nas nedavno, u seriji su poraza u EL, mobilizacija je sigurno prisutna kod njih. Međutim, ujedno je i pritisak na njima i tu je naša šansa pored činjenice da smo u dobroj formi, da imamo širok roster i da smo se rastrčali od dolaska Duška.

 

Ove budalaštine oko podele karata, navijača i sličnog me uopšte ne zanimaju. Upravo su ti navijači (bolje reći, huligani) razlog zašto na derbijima nemamo prisustvo oba tabora, vrhunsko je licemerje da oni kenjaju kako derbi nije derbi bez navijača oba kluba, a oni su upravo do toga i doveli jer je postalo opasno biti na tim utakmicama baš zbog njih. Da sam na mestu kluba domaćina, nikako ne bih prodavao karte gostujućim navijačima sve dok se ne uverimo svi da će to biti u granicama normale. Evroliga nije poligon ili dobar probni balon za tako nešto. Nije davno bilo finale ABA lige i sranja koja su se tu dešavala pokazala su da je rivalitet i dalje na vrlo otrovnom i nezdravom nivou. 

 

Što se Kampaca tiče, najbliži sam ovome što je Fender gore napisao. To bi bilo baš ozbiljno bahaćenje koje bi verovatno poremetilo ekipu. Opet, veliki sam fan Facua i njegove igre al mislim da nam više škripi na poziciji 3, mada ja lično ne bih nikoga više dovodio osim možda zamenu za Hollanda, i ovo je previše i preko mere dobrog ukusa za klub iz ovog prkna od države.

  • Like 27
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, propolis said:

Zna se čemu služe ti "navijači" to su  paravojne formacije političkih stranaka koje rade u njihovom interesu. Sutra će se desiti ili neće sve u zavisnosti kome šta odgovara od političkih moćnika tako da nama "običnim" Zvezdasima nije tamo mesto.

 

 

Sve tacno, samo mi nije jasno zasto mora da ubacuje Delije da vode racuna o redu, miru i skandiranju kada mu kkp vodi Ostoja najblizi saradnik i lik koji je upleten u toliko lopovluka da bi mogao komotno sutra na robiju da ode. 

Cuo sam i da su onog Prelu oterali sa tribine moguce da su malo izgubili kontrolu nad crno belom stranom pa sada pokusavaju ovako. 

 

Ali ovo kao hocemo navijace na derbiju necete nas prevariti dok lik ladno potpisujue i formalno nezavisno Kosovo a ovi sto se busaju se prave gluvi i slepi 😄  sve bre moze samo neka neka zivi Ultra kop i obezbedjivanje splavova. I sada evo

vam Kampaco oni mi vikali da sam peder a ja im obezbedio budzet... ne znam dal ljudi kapiraju koja je to kolicina kriminala i frustriranosti. Lik zavuce ruku dzak (tj u dzep svih nas) i kaze evo vam za Kampaca pa nek mi oni sad vicu da sam peder al sa drugog mesta. 

Inace ocekujem nemire i pre utakmice a i posle. Ako Zvezda povede i skandiranje drugu pederu ovaj predsedniku a tada i neki ozbiljan prekid i tucu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dobar u piku said:

Veliko je licemerstvo da posle x godina izadje ovaj transparent... Isti ovi ljudi se nisu bunili kad je Covic ukinuo i poslednji naboj sto se medjusobnog navijanja tice na derbiju. 

Група не иде на Абалигу. Самим тим нема шта да се буне јел и да има њих опет не би било нас тако да не лупај глупости.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Što se Kampaca tiče, najbliži sam ovome što je Fender gore napisao. To bi bilo baš ozbiljno bahaćenje koje bi verovatno poremetilo ekipu. Opet, veliki sam fan Facua i njegove igre al mislim da nam više škripi na poziciji 3, mada ja lično ne bih nikoga više dovodio osim možda zamenu za Hollanda, i ovo je previše i preko mere dobrog ukusa za klub iz ovog prkna od države.

Cuj poremetilo ekipu,kome bi smetalo Mitrovicu, Lazicu,Lazerevicu,Dobricu,Petrusevu?Vildoza se sigurno ne bi bunio,Nedovic namiren,Martin svakako verovatno preplacen,eventualno Bentil moze da bude u fazonu au mogli su meni dati malo vise.

Totalno promasena izjava,to su sve normalni momci a Kampaco nije neko ko ce uzeti loptu pod svoje nego ce apsolutne sve napraviti boljim igracima,pritom mu je trud na visokom nivou.Ne bi se bunio ni jedan saigrac da ga ima u timu.

Pa da dodje treba da se okupimo i zapevamo,ekstra kvalitet a totalno suprotno od ego manijaka i nekog ko privatizuje loptu.Da li vi ljudi proverite sta pisete?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LightWeight said:

Група не иде на Абалигу. Самим тим нема шта да се буне јел и да има њих опет не би било нас тако да не лупај глупости.

 

Ta grupa, Delije, ne mora nigde da ide, ali na derbi mora da se dozvoli prisustvo navijaca Partizana, ako oni hoce da dodju. Ko jebe te fasiste sto im se ne svidja prezime igraca Zvezde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sam B said:

 

Ta grupa, Delije, ne mora nigde da ide, ali na derbi mora da se dozvoli prisustvo navijaca Partizana, ako oni hoce da dodju. Ko jebe te fasiste sto im se ne svidja prezime igraca Zvezde.

 Само ћу ти рећи да се не бламираш и да не пишеш глупости, ако имаш неки проблем иди на трибину и реци им

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LightWeight said:

Група не иде на Абалигу. Самим тим нема шта да се буне јел и да има њих опет не би било нас тако да не лупај глупости.

 

a pošto se deceniju ili koliko kroz to snajpersko gnezdo od lige plasiramo u euroleague koju je izmislio havijer solana lično, šta će onda i tamo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LightWeight said:

 ако имаш неки проблем иди на трибину и реци им

 

dobar savet. idi kod kriminalaca koji ne odgovaraju za nedela da im objasniš ko su i šta su, jer, ništa lepše nego da te ubije 100ak buzdovana. hvala ti.

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Cuj poremetilo ekipu,kome bi smetalo Mitrovicu, Lazicu,Lazerevicu,Dobricu,Petrusevu?Vildoza se sigurno ne bi bunio,Nedovic namiren,Martin svakako verovatno preplacen,eventualno Bentil moze da bude u fazonu au mogli su meni dati malo vise.

Totalno promasena izjava,to su sve normalni momci a Kampaco nije neko ko ce uzeti loptu pod svoje nego ce apsolutne sve napraviti boljim igracima,pritom mu je trud na visokom nivou.Ne bi se bunio ni jedan saigrac da ga ima u timu.

Pa da dodje treba da se okupimo i zapevamo,ekstra kvalitet a totalno suprotno od ego manijaka i nekog ko privatizuje loptu.Da li vi ljudi proverite sta pisete?

 

Akcenat je bio na reči "bahaćenje". Facu je fantastičan igrač, u top 3 u Evropi na svojoj poziciji. Znači ne neka Vildoza ili Nedović varijanta, dobar igrač ali ne za najbolje EL klubove, već baš evroligaški krem de la krem. Ako je tebi normalno da klub iz Srbije može da plati takvog igrača, meni nije.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

dobar savet. idi kod kriminalaca koji ne odgovaraju za nedela da im objasniš ko su i šta su, jer, ništa lepše nego da te ubije 100ak buzdovana. hvala ti.

Па ако можеш да пљујеш овде онда ваљда можеш и да кажеш шта ти смета? Или то само преко тастатуре

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...