Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Koga zanima, u prilogu je forum  Reala:

http://foros.acb.com/viewtopic.php?f=62&t=507330&start=4960

 

Uglavnom se piše da nemamo pravo registracije igrača, da nemamo najviše ambicije i da često kasne plate, pa im nije kasno kako bi Campazzo otišao u Estreja Roju.

 

Jedan lik je napisao da navijači CZ kažu da je ovo samo podgrevanje atmosfere pred derbi iz dobro poznate kuhinje, očigledno čita vox.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LightWeight said:

Наиван сам што не пљујем по свему Звездином као што 90% вас великих Звездаша ради овде а нисте посетили стадион/халу три пута у животу. 

Не браним никога само ми се смучило пљување свега у вези Звезде и то од истих тих људи који навијау за Звезду. 

Све смета а стадион се посети само кад дође Монако или ПСГ. Те исте Делије су због Звезде прешле више км у год дана него ви за цео живот, а верујте ми да нису сви момци на тој трибини такви какви ви мислите да јесу, да сте дошли некад на стадион можда би знали.

Доста од мене за данас не настављам ову тему више.

U fudbalu pratimo samo Evropu bojkotujemo Ling Long 

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sector said:

Uglavnom se piše da nemamo pravo registracije igrača, da nemamo najviše ambicije i da često kasne plate, pa im nije kasno kako bi Campazzo otišao u Estreja Roju.

Ali zato imamo porodicni koncept, teta Vesnine sarme i krvava kolena kod Duska. To oni nikada nece razumeti 😂

Edited by VISOKOLETAC
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Meni deluje kao da su Kampaco i njegov menadzer marketinski iskoristili ovu nasu ponudu da fakticki nateraju Real da ga potpise, a mi cemo naravno po ko zna koji put ispasti majmuni. Meni tako deluje za sada, no da sacekamo..

Iskreno ne znam kolika je Fakundova zelja da ode u Real i da polovinu plate daje na porez.

 

Sto naravno ne znaci da je realno da mi iskesiramo toliki novac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, necke said:

Iskreno ne znam kolika je Fakundova zelja da ode u Real i da polovinu plate daje na porez.

 

Sto naravno ne znaci da je realno da mi iskesiramo toliki novac.

Vecina nasih igraca igra za 300-400 hiljada sad kad bi dali te pare Kampaco kako bi to uticalo na svlacionicu? Cak i da imamo te pare, a siguran sam da nemamo. Mi nemamo ni ove postojece igrace da placao.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fasper said:

Meni deluje da pravimo uslugu nekome, mozda Ristovicu. Nudimo te pare koje realno nemamo samo da bismo naterali Real da izjednaci nasu ponudu.

Svako ko misli da cemo mi dati 2 miliona Kampacu je da izvine lud.:-)

 

Upravo sam pisao o tome gore ali ne znam kave Ristovic ima veze sa Kampacom.. Koliko ja znam njemu je menadzer neki Argentinac?

Link to comment
Share on other sites

Dolazak Kampaca bi samo značio da Čova dovodi igrače mimo Duška. 

U normalnoj konverzaciji gde NČ kaže imamo 1.8M evara Duško bira 2 top igrača umesto jednog vrhunskog, ubeđen sam.

 

P.S. Naravno da ako Duško kaže treba mi plej, a Čova kaže može li Kampaco da Ivanović neće reći ne može, ali po meni to nije način na koji bi trebalo da se radi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Upravo sam pisao o tome gore ali ne znam kave Ristovic ima veze sa Kampacom.. Koliko ja znam njemu je menadzer neki Argentinac?

Ma onako sam dao primer Ristovica, znam da je on sad u nekoj menadzerskoj agenciji. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, fasper said:

Vecina nasih igraca igra za 300-400 hiljada sad kad bi dali te pare Kampaco kako bi to uticalo na svlacionicu? Cak i da imamo te pare, a siguran sam da nemamo. Mi nemamo ni ove postojece igrace da placao.

 

Toj većini ističu ugovori na kraju sezone, pa eto im prilike da potpišu milionske ugovore u belom svetu ... samo što je realnost malo drugačija,

znaju oni to jako dobro.

  • Like 13
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  moje misljenje da je, sa Kampacom je sitacija kristalno jasana...da je hteo u Real pregovarao bi sa njima a ne sa nama, mogu oni mozda da izjednace ponudu ali im sigurno ne treba nezadovoljan igrac...

 

  nasu prednost za sutra vidim sudije...u Aba sudije na derbiju su obicno naklonjenije domacem timu...zbog toga vrlo cesto domacini dobijaju...ne kazem da i ove sutra nece biti al verovatno ce biti mnogo drugaciji tip utakmice nego derbiji obicno, sa mnogo manje faulova i bacanja...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Cuj ovo, povredio se Ivanovic daj Kampaca.

 

Vise relevantnih izvora je reklo 1.8+2.5m...ponuda poslata, Real ima devet dana da se izjasni.

 

Po eksel tabelama imamo tih 2m viska. 

Kako se osećaš kad vidiš da Čović šije Ostoju i da nije nesposoban da namakne lovu kako se letos pisalo? xD

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Mundo deportivo javlja da Kampaco ima povoljan izlaz iz ugovora na kraju sezone, tako da je po meni najrealnije da, ako i uopste potpise Kampaco, ce koristiti izlaz na kraju sezone i potpisati visegodisnji ugovor sa Realom kad Real tad i moze da mu ponudi vise neto jer bi se racunao kao stranac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Kako se osećaš kad vidiš da Čović šije Ostoju i da nije nesposoban da namakne lovu kako se letos pisalo? xD

Dva veoma sposobna privrednika, toliko sposobni da ako ikad zavlada pravda ovde ima da leze 20+..mada bi taj bio svedok saradnik 1/1..dok bi Ostoja gulio za njih petoro.

 

Mi smo trenutno u borbi za F8 i okrecemo se pobedama nad Milanom i Valensijom i onda derbiji sa takodje visestrukim  sampionima EL. Vi u oaki dobijate stotku..sa sve Kampacom koji se zove Nikola..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Nedovic je najplaceniji igrac kod nas ove godine, nesto vise kalinica od prosle godine. Drugi je Vildoza sa 30% manjom platom, pa Hasan. Inace Mitrovic ima manju platu od Lazarevica, a duplo manju od Petruseva. 

 

O grobarskim platama ne bih na ovoj temi.

Edited by prasac
Link to comment
Share on other sites

Eto, dzabe ste se radovali [emoji23]
 
"KK Partizan Mozzart Bet kao organizator sutrašnje utakmice nije doneo nikakvu novu odluku na temu organizovanog dolaska gostujućih navijača. Ovakav spin koji dolazi od predstavnika našeg gradskog rivala smatramo neodgovornim i nepotrebnim podizanjem tenzija uoči meča za koji mi kao klub već danima imamo kampanju kako bi sve proteklo u najboljem mogućem redu. Podsećamo da gostujući tim niti učestvuje u organizaciji meča, niti pripada bilo kojoj nadležnoj instanci koja je u našoj državi zadužena za pitanja bezbednosti na sportskim borilištima. Bezbednost svih učesnika utakmice kao i svakog gledaoca je na prvom mestu i Partizan Mozzart Bet na prvom mestu mora da vodi računa o tome da svi vlasnici karata bezbedno uđu i izađu iz dvorane. Klub će danas imati redovnu sednicu Skupštine i Upravnog odbora, a nova tema o kojoj će biti doneta konačna odluka je i način na koji će simpatizeri Crvene zvezde MTS moći da borave u hali. Odluka o nemogućnosti organizovanog dolaska i unošenja navijačkih obeležja nije promenjena. O konačnoj odluci, Klub će se oglasiti nakon sednice UO"
Čekaj, kada isto ovo uradi Barselona onda su đubrad , Puta Barsa le, EL duradi nešto..
Kakvi licemeri.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, LightWeight said:

Група не иде на Абалигу. Самим тим нема шта да се буне јел и да има њих опет не би било нас тако да не лупај глупости.

Znaci Partizan treba da se kotira prema zvezdinim navijacima i gde oni zele da idu, a svi dobro znamo da ide grupa na Abu, sto se tice utakmica protiv Bud i kkp. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...