Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

1 minute ago, Igor_ said:

Previse prasine se diglo da bi bio spin. 

Oce neko da pojasni celu Campazzo-Real situaciju, nije mi bas najjasnije. 

Ako dolazi u Spaniju treba da plati 45% svojih prihoda poreza a ako bi dosao sledece godine onda je 22%

Real ga zeli,mislim da i on zeli ali je verovatno dosao do toga da mora veliki deo svog novca da se odrekne

1 minute ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

To sto je kredibilni Djordje Matic pitao, ne znaci da ce nekredibilni Nebojsa Covic da kaze kako je i sta je. Toliko se i sam izogradjivao u ovoj izjavi da je apsolutno jasno da od Kampaca nema nista, ali i da ce neko doci.

Isto sam skapirao,od Kampaca nista ali neko ce doci

Link to comment
Share on other sites

Just now, mister-no said:
4 minutes ago, Benito said:
Opet se busa Cova kao letos kad je izbacio 20 imena u jutarnjem emoji23.png

Pustio cirkularni sms

 

Kao Tirion Lanister kad hoce da provali ko je drukara kad je postao Desnica, pa reko Varisu jedno, Maloprsticu drugo, a onom  glavnom mestru trece, pa kad ga ovaj matori jarac druknuo kod Srsi tacno znao ko je, nema greske 🙂

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Kao Tirion Lanister kad hoce da provali ko je drukara kad je postao Desnica, pa reko Varisu jedno, Maloprsticu drugo, a onom  glavnom mestru trece, pa kad ga ovaj matori jarac druknuo kod Srsi tacno znao ko je, nema greske 🙂

Tirion je vise Filip, Cova me podseca na Tajvina Lanistera

Samo da ne zavrsi kao on 😉

Edited by Benito
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Igor_ said:

Previse prasine se diglo da bi bio spin. 

Oce neko da pojasni celu Campazzo-Real situaciju, nije mi bas najjasnije. 

I jesmo li platili na kraju to obestecenje za Vildozu? 

 

Pa prašina se uvek podizala baš oko spinova. Kad neko stvarno dolazi, o tome se ne priča mnogo nego samo dodje

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Igor_ said:

Previse prasine se diglo da bi bio spin. 

Oce neko da pojasni celu Campazzo-Real situaciju, nije mi bas najjasnije. 

I jesmo li platili na kraju to obestecenje za Vildozu? 

https://basketnews.com/news-181963-two-reasons-facundo-campazzo-is-resisting-to-sign-with-real-madrid.html

Sto se Vildoze tice, nismo platili nikakvo obestecenje. On je kod nas dosao kao slobodan igrac (za razliku od Nedovica).

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

https://basketnews.com/news-181963-two-reasons-facundo-campazzo-is-resisting-to-sign-with-real-madrid.html

Sto se Vildoze tice, nismo platili nikakvo obestecenje. On je kod nas dosao kao slobodan igrac (za razliku od Nedovica).

Aha, a ona prica tuzakanja Basonije i slicna? Kako se to sve zavrsilo, bas sam slabo to ispratio. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mister-no said:

Prvi put da se složim...971510e1d16ef47efcd0688b46e2d292.jpg

Sa čime se slažeš?

Pa pre samo nekoliko dana njih nije bilo u Pioniru? 

 

Ovo se ne odlučuje na nivou navijačkih grupa već na nivou države, policije i klubova.

 

Državu nemamo, klubove vode kreteni. Policiju libo ckura.

 

Bolje ovako. Samo još treba neko da pogine...

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sam B said:

 

 

Ovo se ne odlučuje na nivou navijačkih grupa već na nivou države, policije i klubova.

 

Državu nemamo, klubove vode kreteni. Policiju libo ckura.

 

Bolje ovako. Samo još treba neko da pogine...

 

a poginuce ako zatreba distrakcija od kosova, benzina, mesnog nareska, tablica, tablicja....

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sa čime se slažeš?
Pa pre samo nekoliko dana njih nije bilo u Pioniru? 
 
Ovo se ne odlučuje na nivou navijačkih grupa već na nivou države, policije i klubova.
 
Državu nemamo, klubove vode kreteni. Policiju libo ckura.
 
Bolje ovako. Samo još treba neko da pogine...
Da derbi ima pravu draž samo sa navijačima oba tima.
Sa pravom organizacijom naravno da može sve da prolazi bez problema.
Ja sam išao svojevremeno i na gostujuće i na domaće derbije sa navijačima oba tima i stvarno je mnogo dobar ugođaj.
Doduše pre pojave društvenih mreža.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Igor_ said:

Aha, a ona prica tuzakanja Basonije i slicna? Kako se to sve zavrsilo, bas sam slabo to ispratio. 

image-364010-any718x552.jpg.a95b87dd72d935ff2aacb32039895870.jpg

 

Mi smo dobili LOC (Letter of Clearance) od NBA, tako su potvrdili da Vildoza ugovorom nije vezan za NBA i da je slobodan u izboru nove sredine. Zbog toga Baskonia nema pravo da trazi finansijsku kompenzaciju od Crvene zvezde i nije mogla da pravi probleme oko registracije Vildoze za Evro- i Abaligu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Igor_ said:

Aha, a ona prica tuzakanja Basonije i slicna? Kako se to sve zavrsilo, bas sam slabo to ispratio. 

  to je situacija izmedju njega i Baskonije...kad je isao u NBA dogovoreno je neko obestecenje izmedju njih, on to nije skroz isplatio i verovatno pokusava da ne plati...kapiram da su oni hteli da ga vrate pa da to prebiju preko plate...mislim da Kampaco ima slicnu situaciju sa Realom s tim sto Real valjda ima evropska prava na njega...licno cisto sumnjam da ce u Real jer da je hteo to bi vec odavno bilo reseno...

 

Link to comment
Share on other sites

Sa čime se slažeš?
Pa pre samo nekoliko dana njih nije bilo u Pioniru? 
 
Ovo se ne odlučuje na nivou navijačkih grupa već na nivou države, policije i klubova.
 
Državu nemamo, klubove vode kreteni. Policiju libo ckura.
 
Bolje ovako. Samo još treba neko da pogine...
Delije ne dolaze ( kao grupa) na Aba utakmice

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NikadProtivKaline said:

nemojte da ludujete

  vidi, pre par dana mi je drugar rekao nesto slicno lad smo pricali na temu fudbala sta i kako protiv Svajcaraca na moju opasku a sta ako Kamerun dobije Brazil...tako da sacekajmo jos malo...

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pa na derbijima su veci problem domaci od gostujucih navijaca jer budu brojniji, a sto je veci broj ljudi to je i veca sansa da medju njima ima budala. Navijaci koji bi dosli organizovano u manjem broju svakako dobro znaju gde i zasto dolaze i sta smeju, a sta ne smeju da rade. Pogotovo u EL. Rekao bih da na EL utakmicama ne znam kada je neki predmet ubacen u teren sa tribine gde je navijacka grupa, uglavnom predmeti lete sa drugih tribina. Nisam siguran od kada je stupilo na snagu "pravilo" da nema gostujucih navijaca na derbijima, ne secam se da je bio neki incident. 

Edited by СтелаРоса
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kad smo već kod te teme da ispričam anegdoticu, možda sam i pričao pošto sam predugo na ovom forumu..
Oko 2000. godine bio derbi u košarci i ja došao kod tadašnje devojke da gledam, oko pola sata pre početka na RTS-u tipa Beogradska hronika u fazonu Pionir se polako puni domaćim i gostujućim navijačima, direktnog prenosa neće biti.. Tako nekako.
Uglavnom, ja popizdim uzmem tipa 200 dinara da dam na ulazu, ostavim sve drugo jer policija drkeljiše samo tako, kratki rukav i trk u Pionir.

Kasnim minut, ulaz sa naše strane prazan, stoji debeli pandur na stepenicama, ja trčim uz stepenice.. Kaže je li te Brka poslao? Meni smešno, nasmejem se i krećem za džep kaže hajde prolazi počinje.. I ja bez pretresa, karte, bez ičega upadam. Unutra puno kao oko. Ostajem u golubarniku, atmosfera ludilo, utakmice se ne sećam, znam da smo dobili. I dok sam pogledom tražio debelog pandura s nakrivljenom beretkom, ostala mi u sećanju scena odlazak navijača uz pesmu niz prepune stepenice Pionira.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...