Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Већа радост за њих би била да Звезда изгуби вечерас а они шта ураде ураде тако је било одувек. 

 

Овај Купер колико сам ја приметио само уђе нешто окачи не сме да одговори тј. никад не одговори на контра питање, подбада, наслађује се, мислим да већ познајем једног назови новинара који већ то тако исто ради. 

 

Једва чекам понедељак. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Benito said:

Sto nisi objavio tvit istog ovog lika za odbranu Ledeja i Pantera prosle sezone?

 

Pa on nije zainteresovan za Partizan, voli samo o Zvezdi da pise, valjda si toliko primetio do sad?

28 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Vau. Hvala na obavestenju, samo ne znam sta hoces da kazes. Mozda mogu i ja da postavim ovakve iste sekvence Pantera? Svaka cast, ali da sam na tvom mestu ja bih gledao u svoje dvoriste.

 

Mozes, kad bi bio maliciozni trol, objavio bi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne ljutiti se na ogledalo ako je lice ružno. Činjenica je da smo od hard difens družine spali na ekipu koja nije dobra ni ofanzivno ni defanzivno. Nadam se da će to da se menja promenom trenera ali ne treba očekivati čuda. Nedović nikad nije bio ni prosečan defanzivac pa neće to ni sada postati. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Ne ljutiti se na ogledalo ako je lice ružno. Činjenica je da smo od hard difens družine spali na ekipu koja nije dobra ni ofanzivno ni defanzivno. Nadam se da će to da se menja promenom trenera ali ne treba očekivati čuda. Nedović nikad nije bio ni prosečan defanzivac pa neće to ni sada postati. 

 

 

Ali priznaj da bi bilo sjajno zafrljačiti kamenčinu po sred tog ogledala. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

 

 

Zanemarimo za momenat ko postavlja ovaj klip, ovo je ono što smo znali i zbog toga i tolika kuknjava na rokadu Kalinić - Nedović.

Nikada Nedara ne može toliko da da koliko preko njega može da se primi. To mu je ™ čitave karijere.

Usput, ovo su primeri kurcobolje u individualnoj odbrani, u timskoj je još gori.

Edited by Laki21
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ne ljutiti se na ogledalo ako je lice ružno. Činjenica je da smo od hard difens družine spali na ekipu koja nije dobra ni ofanzivno ni defanzivno. Nadam se da će to da se menja promenom trenera ali ne treba očekivati čuda. Nedović nikad nije bio ni prosečan defanzivac pa neće to ni sada postati. 

Nedovic je odigrao odbranu preko mojih ocekivanja. Izvade se 4 situacije iz 4 utakmice i kaze se vidite kako igra odbranu I nemam problem da to uradi neko ko zna, ali 27 godisnji navijac Zalgirisa koji sa drugarima pokrece platformu ne zna. I onda ovaj troluje i moderatori nista.

Edited by VISOKOLETAC
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nedovic je odigrao odbranu preko mojih ocekivanja. Izvade se 4 situacije iz 4 utakmice i kaze se vidite kako igra odbranu I nemam problem da to uradi neko ko zna, ali 27 godisnji navijac Zalgirisa koji sa drugarima pokrece platformu ne zna. I onda ovaj troluje i moderatori nista.

 

Sta mislis o Vladi Stimcu, ovako uopsteno, kao igracu, coveku, Zvezdasu, Deliji. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

E jbg, vi kao ne znate s kim imate posla. Pa vecina ih je takvih.

Vecito drugi u selu, zajebana stvar. Narocito na Balkanu.

Osim toga, ovo nije nista strasno ...  doticni ume mnoooogo nize.

Take a look of the bright side ... sve ih je manje

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, AgroLaki said:

 

Sta mislis o Vladi Stimcu, ovako uopsteno, kao igracu, coveku, Zvezdasu, Deliji. 

Sta ti mislis o Edinu Vrapcu? Nego reci ti meni sto dopustate ovom liku da troluje. Mozemo da krenemo tako, ako hocete. Ovde se brise cim se pomene budzet KK Partizan, a o njemu mogu toliko toga da napisem, a dopusta se ovo prozivanje.

2 minutes ago, Don Radonja said:

Da opste je poznato da je Neda dobar defanzivac pa mu je ovo sa klipa izuzetak...

I tebe pitam, sto dopustate ovo? Totalno ste izgubili kompas. Sramota. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Idite postavite na KKP temu bilo šta vezano za njihovu igru, niko vam ne brani.

 

Uh Alba... Uvek gadni, na papiru uvek među najslabijim evroligašima a u realnosti ako te uhvate u mašinu najebao si. Ovaj meč možemo da dobijemo odbranom a ne napucavanjem, treba naterati Albu da što manje igra timski, treba igrati fizikalno i grubo, pametno rasporediti faulove i uvesti utakmicu "u blato". Nisu u dobroj formi ali mi im dolazimo kao naručeni. Mnogo bitna utakmica ali jedna od onih na strani koje mogu da se dobiju i bez epske partije.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nedovic je odigrao odbranu preko mojih ocekivanja. Izvade se 4 situacije iz 4 utakmice i kaze se vidite kako igra odbranu I nemam problem da to uradi neko ko zna, ali 27 godisnji navijac Zalgirisa koji sa drugarima pokrece platformu ne zna. I onda ovaj troluje i moderatori nista.

 

Na to što je postavio može da se reaguje tako kako si ti reagovao, ili može da se reaguje ovako kako su reagovali Laki i Chaos, pa sve i da je provokacija, bude obesmišljeno.

Vi sami birate dal' ćete da iskulirate ili prokomentarišete upis čija je sadržina košarka, ili ćete da penite zbog avatara koji je to podelio.

 

Inače, takvih linkova sa košarkaškim analizama je KKP topik pun, ove sezone više u pozitivnom kontekstu zbog napadačkih akcija, ali je itekako bila analizirana užasna odbrana, naročito prošle sezone.

 

Da ne pominjem da je neretko slučaj da se neko pojavi da komentariše Željka koji je propao, itd, pa se nije kmečalo moderaciji da reaguje.

 

Zamisli skandala, Kuper misli da Nedović nije dobar defanzivac, a ja sam ljut jer on želi da ja budem ljut, grrrr

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Kako MaxBet sport saznaje, Crvena zvezda je u pregovorima sa Krisom Singltonom, inače bivšim NBA igračem i dvostrukim šampionom Evrope sa Anadolu Efesom. Trenutno je slobodan agent, pa je tim sa Malog Kalemegdana odlučio da pokuša da se pojača njegovim angažmanom na poziciji krilnog centra.

 

Naime, Duško Ivanović je lično zatražio usluge pomenutog Amerikanca sa kojim su crveno-beli i prošle sezone pregovarali. Ipak, ukoliko i dođe do saradnje, on neće da bude u poziciji odmah da pomogne Zvezdi, pošto je supruga pred porođajem, pa bi se timu priključio u decembru.

 

 

Daj i Nejpira i pali se masina :default_coffee:

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...