Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

 

rutinski

next...

 

laki vec smisljao kako da rokne nedovica, odvratan je bio celo drugo do konacno dva normalna ulaza za pobedu.

idemo dalje, sad veseli makabi da ih ubijemo odbranom pa komsije kuci u aba.

prava pobeda u pravo vreme, samo nastaviti sa radom! samopouzdanje je tu.

ukratko uzimamo sve! :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam baš pažljivo prvo poluvreme pošto sam bio na slavi, ali mi se čini da smo počeli da preuzimamo sve tek u 4/4, mislim da je ta promena bila presudna, pošto smo se prethodno gubili na prvom pasu. To, i stav da se ne pada kad se ode u minus, koji je Ivanović očigledno makar malo promenio, doneli su ovu pobedu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Molio bih da se smanji prozivanje Duska na live da izbaci ovog ili onog.

Maestralno je vodio utakmicu, kada je video da od svih krila nema leba a da ni Alba nije nesto, ubacio je treceg beka i igrao sa Ivanovicem, Nedovicem i Vildosom u petorci. Nakon toga nasao idealan odnos Nedovicu i Vildosi kada su poceli da divljaju, odmorio Nedovica i ubacio ga da prelomi. Bentila je oladio skroz kada je video da je u svojoj minus fazi. Bas doktorski vodjena utakmica sa ovim sto ima. Sada da se pobedi Makabi pa da se procisti roster.

  • Like 22
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dzakala said:

Ivanovic prelomio utakmicu odlukom da igra sa 3 beka, doduse ovi izleti sa Holandom mu nisu trebali.

Нема ко други јер је и Добрић ужасан а нисмо могли ни све време са 3 бека у игри. 

 

Надам се да ће бити Шилбован

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...