Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Just now, Drug Crni said:

Na -8 ne sme da uzme otvorenu trojku u tranziciji,već uvaljuje loptu..ne znam ni kome? I gubi je.
Nikad mu neću zameriti promašaj..promašio je iz teže pozicije na -6..ali šutni je..a ne ko pizda obična..

Tad je ostalo premalo vremena i sve i da je metnuo mi bismo izgubili. Ali na kukavičluk sam osetljiv.

Naravno da je trebao sutnuti, ali ne znam sto se toliko spominje ta situacija kao da je bilo na -2, a ne -8 nakon sto smo promasili pre toga 2-3 mnogo vaznija suta od kojih je jedan uzeo upravo on. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

Ja samo od trenera koji izjavi i oni znaju da ćemo ih mi dobiti očekujem ozbiljnu taktičku pripremu za finalnu seriju. Jer, ako nešto tako izjavi, on onda zna nešto što mi ne. A trener koji je to izjavio nije Obradović.

 

Nisi skapirala zasto Dusko to govori. 

 

Na pocetku kada je dosao kod nas imao je par puta izjave tipa da ce igrati oni koji veruju da mogu da pobede. 

Ovo je upgrade toga, daje te izjave da bi pokrenuo takvo razmisljanje kod igraca. S druge strane, utice i na protivnika. Mac sa dve ostrice ali primarni cilj je da pokrene svoje igrace. Meni je to ok. 

 

Retko koji trener ce ti preuzeti odgovornost, a posto sam Duska gotovo redovno pratio na konferencijama, secam se da je imao preuzimanja odgovornosti. Rekao bih vise nego Obradovic u svojoj karijeri. 

 

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Howie Roseman said:

Drag mi je Duško, ali je zaslužio otkaz ako ovo ne osvojimo.

 

Ne možeš reći: "mi znamo da ćemo ih pobijediti", i onda izgubiti.

Naravno da mozes. Ali ne mozes dozvoliti da ti raspustena ceta ogra kako je njegova igrala u 1. poluvremenu u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Frapiran sam koliko je generalno nas tim tanak i supalj, a nije da je jeftin. 

 

Imamo Kampaca kao alfu i omegu, druga i treca opcija su Nedovic i Petrusev koji imaju labilan karakter, generalno umeju da se raspadnu (pogotovo ovaj prvi) i ne mogu da ti garantuju nista. Tu su jos i Vildoza i Martin kao kosarkasi, gde je prvi bio depresivan, a evo sad i povredjen kad treba da istupi, a drugi cele sezone ili je povredjen ili je kaznjen. Sve ovo ostalo je teska boranija koja mora da bude na max broju obrtaja da bi imala svrhu. S druge strane, kad pomislis kolko je KKP dobar, popunjeniji, oni ubace PPP za minijaturu neku tek sredinom 2/4. Nama s druge strane ulazi Lazarevic...

 

Uprkos svemu tome, uspeli smo utakmicu da uvedemo u neizvesnost i da je trajala par minuta duze, verovatno bi i okrenuli, sto opet moze da raduje. Bili smo dobri u drugom poluvremenu, ali pred kraj izmuljali, nekako delovali bez samopouzdanja da okrenemo, kao da smo se uplasili da ne udjemo na max, a da na kraju ispusimo, tu u zavrsnici. 

 

Ne znam, bas smo nekako od sjaja do ocaja, citave sezone rolerkosteri, ne samo ono na mesecnom, nego doslovno i na dnevnom nivou. Nikad mi to nije bio opis bilo koje sampionske ekipe, ali eto za sve postoji prvi put. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, bodo said:

Drugo poluvreme je putokaz kako treba u drugom meču. S tim da se nadam da će Nedovic i odigrati nešto. Plus Vildoza ako nastupi. Imamo izglede. 

Mislim da se zavaravamo tim 2. poluvremenom. Bilo je u velikom delu do njih sta ce se desavati u 2. poluvremenu. Mi smo malo bolje odigrali nastavak, pre svega u odbrani. Napad je malcice bolji bio, ali nedovoljno. U globalu, slab performans veceras. Sve i sa 2. poluvremenom nije prelazna ocena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Mislim da se zavaravamo tim 2. poluvremenom. Bilo je u velikom delu do njih sta ce se desavati u 2. poluvremenu. Mi smo malo bolje odigrali nastavak, pre svega u odbrani. Napad je malcice bolji bio, ali nedovoljno. U globalu, slab performans veceras. Sve i sa 2. poluvremenom nije prelazna ocena.

Daleko od toga da je bilo sjajno ali u drugom smo bili dosta bolja ekipa. Početak je bio očajan i to nas je koštalo. Bit će to puno bolje u drugom meču. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Na -8 ne sme da uzme otvorenu trojku u tranziciji,već uvaljuje loptu..ne znam ni kome? I gubi je.
Nikad mu neću zameriti promašaj..promašio je iz teže pozicije na -6..ali šutni je..a ne ko pizda obična..

Tad je ostalo premalo vremena i sve i da je metnuo mi bismo izgubili. Ali na kukavičluk sam osetljiv.

OK kapiram to, mogu i da se slozim sa tim. 

Razlog zasto je tako mogu da trazim u tome da mozda hoce i vise da se podredi timu... Ko zna, ne znam sta se desava izmedju njega i Duska posto ocigledno i tu ima necega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Nisi skapirala zasto Dusko to govori. 

 

Na pocetku kada je dosao kod nas imao je par puta izjave tipa da ce igrati oni koji veruju da mogu da pobede. 

Ovo je upgrade toga, daje te izjave da bi pokrenuo takvo razmisljanje kod igraca. S druge strane, utice i na protivnika. Mac sa dve ostrice ali primarni cilj je da pokrene svoje igrace. Meni je to ok. 

 

Retko koji trener ce ti preuzeti odgovornost, a posto sam Duska gotovo redovno pratio na konferencijama, secam se da je imao preuzimanja odgovornosti. Rekao bih vise nego Obradovic u svojoj karijeri. 

 

To se zove demagogija.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, СтелаРоса said:

Naravno da je trebao sutnuti, ali ne znam sto se toliko spominje ta situacija kao da je bilo na -2, a ne -8 nakon sto smo promasili pre toga 2-3 mnogo vaznija suta od kojih je jedan uzeo upravo on. 

Zbog stava..jer je sramotno i bezmudaški da ono nije uzeo..a takav mu je bio ceo meč maltene..u jednom momentu sam pitao ortaka u poruci: jel Nedović došao na tekmu?
Ponavljam:nije problem promašiti..problem je odigrati sa ovakvim stavom.

Ja Nedovića volim i volim što ga imamo u ekipi. Međutim,za ovakvu partiju mora da pretrpi kritiku. Bez njegovog velikog učinka nemamo čemu da se nadamo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

To se zove demagogija.

 

Cudi me da ti to tako shvatas s obzirom na obrazovanje. 

 

To sto on prica ima itekako smisla, samo ako ima ko da cuje. Mlada si koliko sam skapirao, videces kad budes imala decu, nebrojeno puta ces ponavljati "probaj, nemoj da odustajes, moras da verujes da mozes". Sa nekim igracima mora kao sa decom... 

 

Da mi je dinar svaki put kada sam to rekao. I tek cu govoriti. 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Tebi baš nije dobro. 

 

Aj sad molim te opet pogledaj šta si napisao.

 

Preteruje Laki, toliko ga svi znamo, ali sramotan je Nedovic bio danas. Bukvalno od momenta kad je usao i uzeo dugu dvojku i to preko tipa Andjusica u momentu kad je mogao 1 na 1 da ga napadne, sam znao da ce da se raspadne. Do kraja, naravno alibi basket, hero ball gde ponesto mora i da udje, i 0 prodora. U odbrani ga Andjusic bacao na dupe.

 

Petrusev isto, masi zakucavanje, sve nesto tough guy glumi, gde se zaleti iz sve snage, a ustvari zazmuri i bude u fazonu - samo da se zavrsi ovo, i naravno da ne moze da da plus 1, a imao je tri ciste situacije za to. S druge strane, Smajlagic kuca preko njega, pa mu daje 2 plus 1 itd. 

 

To su nam drugi i treci najbolji igrac. Bas ne smeju da udju malokrvno tako. Prosle godine su nam drugi i treci najbolji igrac bili Volters i Holins, level ispod ove dvojice po kvalitetu, i cesto su znali da trokiraju, ali nikad nije bilo jajarluka. 

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, drakon1 said:

Ako ikako moze, neka mu neko kaze da bi to trebalo da kaze svojim igracima. Ne izgledaju mi nekako kao da veruju u to ili da pucaju od samopouzdanja.

Upravo zato je pojacao tu izjavu, sa akcentiranjem "100%". Stavlja bukvalno svoj imidz na kocku i da ga, ako ne uspeju, smatraju budalom zbog toga, ali ako vidi da to moze pomoci on ce to i uraditi. 

 

Kad je Radonjic nesto slicno izjavio, smejali smo se i tada, pa kad je pobedio postala je kultna izjava. 

Edited by Kooineeperk
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

 

Preteruje Laki, toliko ga svi znamo, ali sramotan je Nedovic bio danas. Bukvalno od momenta kad je usao i uzeo dugu dvojku i to preko tipa Andjusica u momentu kad je mogao 1 na 1 da ga napadne, sam znao da ce da se raspadne. Do kraja, naravno alibi basket, hero ball gde ponesto mora i da udje, i 0 prodora. U odbrani ga Andjusic bacao na dupe.

 

Petrusev isto, masi zakucavanje, sve nesto tough guy glumi, gde se zaleti iz sve snage, a ustvari zazmuri i bude u fazonu - samo da se zavrsi ovo, i naravno da ne moze da da plus 1, a imao je tri ciste situacije za to. S druge strane, Smajlagic kuca preko njega, pa mu daje 2 plus 1 itd. 

 

To su nam drugi i treci najbolji igrac. Bas ne smeju da udju malokrvno tako. Prosle godine su nam drugi i treci najbolji igrac bili Volters i Holins, level ispod ove dvojice po kvalitetu, i cesto su znali da trokiraju, ali nikad nije bilo jajarluka. 

 

To se onda drugačije kaže. Možda nama Petrušev i Nedović ne mogu biti go to guys, već neki x factori, ali da poželim Fićka opet, stvarno ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...