Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Bilo bi ekstra da imamo upravu i skaute koji ce za iste novce naci boljeg igraca od Vildoze, al kad Covic & Co. dovedu novog Adamsa ili Kalina Lukasa dozivace se Vildoza ali bice kasno.

 

Nas mnogo veci problem od njega su kamenjari na ostalim pozicijama koji bi trebali bar da su u odbrani konstantni, ali ni tu nisu (Lazarevic par puta pravi 3 faula u 1/4, Lazic nije vise ona zver u odbrani, Kuzmic moze samo protiv sebi ravnih u visini, itd).

 

Da ima neko na poziciji 3-4-5 koji ce na uzme loptu i da kos, Vildoza bi i manje lopti gubio i manje bi divljao. Ali mi imamo izbor Vildoza ili Dobric i logicnije je da Luka zavrsava vise napada. Partizan je po istoj logici mogao da se otarasi Pantera i Ledeja letos jer nisu isporucili protiv Burse ili u finalu ABA, pa su ih ipak ostavili a zahvalili se Zagorcu i Dangubicu.

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo impresivno sto je uopste i doveden igrac nivoa Vildoze, a o Kampacu da i ne pricamo. Ja bih pomislio da ce Covic da  bude u fazonu nije Zvezda krava muzara pa da placa toliko, nezavisno od toga sto on dinar od toga nije platio, nego sam ocekivao to neko kurcenje na racun toga kako svako treba kod njega, gazde, sefa, serifa, da igra za 150 do 200k.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Chaos Is Me said:

Naravno da su pare bitne - Vildoza za lupam 300k je bolesno dobar posao, Vildoza za 500k je i dalje vrhunski posao, Vildoza za 800k je ovo što imamo sad, Vildoza za 1M+ je loš posao i možemo naći kompatibilnijeg i boljeg igrača. Međutim, koliko god da plaćamo Vildozu, činjenica je da nije najbolja kompozicija sa Nedovićem koji je, jelte, na višegodišnjem ugovoru i koji svakako ostaje.

 

Mi imamo malo 2-way igrača, a posebno nam trebaju takvi na 2 i na 3. Ako se nema para za nešto bolje, meni bi i Hollinsov povratak bio ok jer ipak nije igrač manje u napadu kao Lazari. 

Holins je na samom zacelju EL u poenima po 40min, odmah iza Markovica/ Lazarevic grupe. Ima vise krompira ove sezone nego na pijaci, prethodne dve sezone je cesto bio povredjen, uz to je prosao prime kao i dosta igraca iz naseg sastava. Bas sve sto nam ne treba, po meni. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Holins je na samom zacelju EL u poenima po 40min, odmah iza Markovica/ Lazarevic grupe. Ima vise krompira ove sezone nego na pijaci, prethodne dve sezone je cesto bio povredjen, uz to je prosao prime kao i dosta igraca iz naseg sastava. Bas sve sto nam ne treba, po meni. 

 

Slažem se i brojke ne lažu, ali ipak je dobio jako bednu i nezahvalnu ulogu u Makabiju da igra "golmana", mi ne bismo imali taj luksuz. Više brine ta njegova povreda. Naravno, on mi je tek neka opcija ako nemamo da se isprsimo za više jer mu je sad cena verovatno prilično niska.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je naš najveći problem što uz tri košarkaša spolja imamo 5 kamenjara, kao i što uz jednu talentovanu četvorku imamo još tačno 0 kvalitetnih (neki povremeno korisni) igrača na visokim pozicijama. 

Da smo inali manje kvantitativno a po jednu dobru trojku i centra, druga bi se pesma pevala. 

Ovako nam skaču po glavi svi po EL. 

Sa ovakvim " kvalitetom" pod košem, mi bi i sa Curry-em imali problem da udjemo u 8. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Volter said:

I ja ga često žestoko kritikujem al opet nešto mi govori da takvog igrača moramo zadržati. 

 

 

 

Asistencije, prodori, šut, a obožavam kad vidim i eleganciju kod igrača. :23:

 

Kako je ovo dobra utakmica bila.

 

Jos smo mi potpuno neplanirano zavrsili to vece kod brata, gledali porodicno.

 

Gubili, stizali, gubili opet na kraju, potpuno preokrenuli.

 

Mislim da tu utakmicu nikada necu zaboraviti ♥️

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Opet. Džaba sve kombinacije, ako ne znamo koje ćemo takmičenje igrati sledeće sezone, a ne znamo ni kako ćemo ovu završiti. Zaboravite i Vildozu i Kampaca, a verovatno i Nedovića, ako ne budemo igrali EL. Upiraćemo iz petnih žila da zadržimo Mitrovića, Dobrića, i Pefija.  

Pa njih trojica ne mogu da igraju El nigde a Markovic ni Ec. Ne vidim sto bi se napinjali za njih. 

Oni vece pare ne mogu nigde da imaju

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Slažem se i brojke ne lažu, ali ipak je dobio jako bednu i nezahvalnu ulogu u Makabiju da igra "golmana", mi ne bismo imali taj luksuz. Više brine ta njegova povreda. Naravno, on mi je tek neka opcija ako nemamo da se isprsimo za više jer mu je sad cena verovatno prilično niska.

 

Ali nama treba i neki igrac koga cemo malo platiti, a koji ce pronaci formu bas kod nas. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...