Jump to content

KK ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 2022/23-Све што смо желели, све што смо хтели..


Šarac

Recommended Posts

Ne može Kampaco da odmori ni na 18 razlike protiv Mege jer su Ivanović, Vildoza, Holand nesposobni da i takvu razliku sačuvaju. U svakom slučaju dobro je dok se pobeđuje, a mi smo ušli u seriju pobeda. 

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Dusko said:

Problem je sto smo mi Ivanovica uglavnom gledali kada je igrao protiv nas ili Partizana. A obicno je surio te utakmice pa je stvoreno nerealno misljenje o njemu.

 

On je u onom finalu aba lige bio protiv nas zajedno sa gordićem bukvalno zaštićen kao beli medved. Na mrki pogled dobijao faulove.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

On je u onom finalu aba lige bio protiv nas zajedno sa gordićem bukvalno zaštićen kao beli medved. Na mrki pogled dobijao faulove.

 

On je prošle sezone u Evroligi imao najviše iznuđenih faulova per 40, a više slobodnih bacanja per 40 je izvodio samo Mirotić. I u poslednjoj sezoni u Budućnosti je u Evrokupu bio 4. u iznuđenim faulovima per 40 i 2. u izvedenim slobodnim bacanjima. Tako da će pre biti da mu je to kvalitet, nego da je tada bio zaštićen kao beli medved, posebno protiv Alimpijevićeve Zvezde koja je generalno igrala kriminalnu odbranu i pravila veliki broj faulova.

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Opet ista priča. 

Da je odigrao dobro, bilo bi - može samo protiv Mege. 

 

Džoni će u Budućnost sledeće sezone, pa će opet da nas trpa kao nekad. 

Njemu treba sredina gde je u 2-3 najbitnija igrača, a nema kvalitet da to bude kod nas. 

Neki EK tim mu je mera. 

Ma samo neka on nas trpa, veruj mi mnogo lakše ću to podneti.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Imamo dotkora kako ono bese ima kod koga igraci pauziraju najduze u evropi i imamo trenera za koga svi kazu da preturje sa intenzitetom treninga i sad se cudimo sto je stalno neko povredjen i sto Bentil ima longetu. 

 

U jednom trenutku petorka bila 

Kuzmic 

Petrusev 

Bentil 

Dobric  

Kampaco. 

 

To malom detetu u igrici nece pasti na pamet. 

Link to comment
Share on other sites

Од како је Кампацо морао да преузме свеисвја палицу, Човићеви камењари за ЕЛ никако да се сакрију. Не знам је ли тужније гледати када се маше зицери и не контају асистенције или Кампаца како риља за њих у 33 години и у нападу и одбрани. Додуше оставиће у аманет како један професионалац треба да ради и да се понаша на свим утакмицама клуба који га плаћа.

На крају има ли и један једини усрани новинар у Србији који може да пита Човића какав је то ФМП развојни клуб и филијала Звезде када има 5 странаца+Ђенку?

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Malo je gorko sto prakticno jedva cekamo da vidimo ledja Lazi, Kuzu, Dobricu, Lazarevicu, a Mitru ponuditi svega desetak minuta po utakmicu. Svi oni su sebe utkali u uspesan period naseg kluba, ali ako hocemo nesto vise.... Prosto, ovako vise ne ide. 

  • Like 4
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Константин said:

На крају има ли и један једини усрани новинар у Србији који може да пита Човића какав је то ФМП развојни клуб и филијала Звезде када има 5 странаца+Ђенку?

 

Odavno vec FMP nije razvojni tim Zvezde. Mislim nekih 5 godina vec, tako nesto. Zapravo, legalno nikad nije ni bio zbog sukoba interesa, neformalno je naravno bio, ali odavno vec nije.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, berti said:

Malo je gorko sto prakticno jedva cekamo da vidimo ledja Lazi, Kuzu, Dobricu, Lazarevicu, a Mitru ponuditi svega desetak minuta po utakmicu. Svi oni su sebe utkali u uspesan period naseg kluba, ali ako hocemo nesto vise.... Prosto, ovako vise ne ide. 

 

Naravno, za sve njih odavno nema mesta, ako je cilj neki malo bolji rezultat u Evropi. Mitrovic i Dobric po meni imaju mesto, ali zna im se uloga. Sto se Lazarevica tice, svaka cast na trudu ali ne moze se bez ikakvog kosarkaskog talenta igrati na vrhunskom nivou. Ovo ipak nije atletika, moras da znas da sutnes, moras da znas da spustis loptu na parket.

 

Dobric, iskljucivo catch and shoot. 

 

Ako bi se tako poslozilo, mozda bi moglo nesto da bude.

 

Drugo, ok je domaca osnova ali treba i da se ta smena generacije odradi. Mnogo ranije je trebalo. Talenat je neko sa 18,19...20. Neko ko ima 26,27 a ne ume i dalje da vodi loptu nema sta da trazi. Opet kazem zao mi je, decko je ok, ali to nije to.

 

Mali Top mora da dobije sansu. I ne da ga pravimo u hustlera kamenjara, vec u eleganciju.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Odavno vec FMP nije razvojni tim Zvezde. Mislim nekih 5 godina vec, tako nesto. Zapravo, legalno nikad nije ni bio zbog sukoba interesa, neformalno je naravno bio, ali odavno vec nije.

 

Знам али бих волио да то чујем из његових уста јер је тако требало бити.

2. питање непостојећег новинара би требало бити колики је буџет ФМП-а и одакле га затвара?

Та 2 питања су довољна.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gde je zapelo u Zvezdinom pohodu na plej-of Evrolige?

 

Quote

Ne toliko bolno, ali ipak ilustrativno za greške menadžmenta jeste dovođenje Miroslava Raduljice. Uz sve poštovanje prema čoveku koji je osvajao medalje sa reprezentacijom, došao je sa skoro 35 godina, posle pet sezona igranja u Kini i Koreji. I oni koji površno prate košarku mogli su da pretpostave da će se ovako završiti, tj. da će Raduljica jedva igrati. Neozbiljno, i ostaje pitanje – zašto je Raduljica doveden?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzoni je bio odličan u Podgorici kao i u reprezentaciji, ne samo protiv CZ i KKP. 

 

Nije se snašao na većem nivou, jbg. Ni prvi ni posljednji. Trenutno izgleda kao da nije ni za FMP ali to je posljedica samopouzdanja, nije realna slika. Dobar je momak i želim mu sve najbolje kad ode iz Zvezde. 

 

Veći nam je problem Vildoza koji duži period ne igra ništa, ispod svakog nivoa. A i Nedović opet počeo da se povrijeđuje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Константин said:

Знам али бих волио да то чујем из његових уста јер је тако требало бити.

 

Neces nikad to cuti jer se, potpuno je jasno, FMP finansira od Zvezdinog novca, a funkcionise kako on hoce.

 

Odnosno moj odgovor je trebao biti samo "Sve ti je jasno, nema se sta dopuniti."

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, John Terry said:

 

Neces nikad to cuti jer se, potpuno je jasno, FMP finansira od Zvezdinog novca, a funkcionise kako on hoce.

 

Odnosno moj odgovor je trebao biti samo "Sve ti je jasno, nema se sta dopuniti."

Jebiga FMP je pomogao Zvezdi kad je bilo najteže i lepo se obezbedio da se ta pomoć otplaćuje na dugi niz godina

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Grunf said:

Gde je zapelo u Zvezdinom pohodu na plej-of Evrolige?

 

Neozbiljno, i ostaje pitanje – zašto je Raduljica doveden?

 

Hocemo svi da se pravimo slepi i gluvi ili je to rezervisano samo za ove nezavisne novinare koji pisu tekstove koji na 4 strane a uspeju nista da kazu da se slucajno ne bi zamerili nekom. 

 

Ovaj tekst kao fudbalski strucnjaci sa RTS koji posle utakmice prepricavaju sta je bilo na terenu valjda za one sto nisu gledali. Tako i ovaj glupi tekst, Neiskustvo Jovanovica, zasto Raduljica, Holand igra prvi put EL, Vildoza se povredio, dosao Ivanovic... bolji i konkretniji tekst bi izbacio Chat GPT. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Perkos2 said:

Jebiga FMP je pomogao Zvezdi kad je bilo najteže i lepo se obezbedio da se ta pomoć otplaćuje na dugi niz godina

 

Tacno, samo kada postoji usmeni ili pismeni sporazum, svaka strana ima neku korist, zar ne?

 

Zvezdinu korist ja iskreno ne vidim vise. Cak su i igraci poceli da prelaze tamo na stalne ugovore, a ne na pozajmice.

Link to comment
Share on other sites

Ivanović svakako nije my cup of tea, ali moram delimično da mu stanem u odbranu i da kažem da je u periodu pre nego što ga je LeDay sasvim slučajno nasadio na koleno igrao najkonstantniju košarku od dolaska kod nas i bio pravi back-up plej kakav nam je potreban. 

Sa druge strane, ne sporim ni da su ove igre od povratka iz povrede najlošije koje sam video od njega. Totalno bez samopouzdanja, ne znam da li je jednom otišao na prodor do kraja od tada.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, John Terry said:

 

Tacno, samo kada postoji usmeni ili pismeni sporazum, svaka strana ima neku korist, zar ne?

 

Zvezdinu korist ja iskreno ne vidim vise. Cak su i igraci poceli da prelaze tamo na stalne ugovore, a ne na pozajmice.

"dala baba dinar da uđe u kolo ..."  ne izlazi se iz čovićevog zagrljaja tako lako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Grunf said:

Ovo skoro da je kopija onog hrvatskog clanka, mada je taj bio bolji

 

14 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Hocemo svi da se pravimo slepi i gluvi ili je to rezervisano samo za ove nezavisne novinare koji pisu tekstove koji na 4 strane a uspeju nista da kazu da se slucajno ne bi zamerili nekom. 

 

Ovaj tekst kao fudbalski strucnjaci sa RTS koji posle utakmice prepricavaju sta je bilo na terenu valjda za one sto nisu gledali. Tako i ovaj glupi tekst, Neiskustvo Jovanovica, zasto Raduljica, Holand igra prvi put EL, Vildoza se povredio, dosao Ivanovic... bolji i konkretniji tekst bi izbacio Chat GPT. 

U pravu si, ali ipak nije zgorega da se napise jer ce valjda neko da procita pa da se zapita, sta i kako. Doduse, mozda dobijemo jos jedno saopstenje kao odgovor na 'napad'. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Константин said:

 

Знам али бих волио да то чујем из његових уста јер је тако требало бити.

2. питање непостојећег новинара би требало бити колики је буџет ФМП-а и одакле га затвара?

Та 2 питања су довољна.

A trece pitanje bi bilo:

"Vise puta ste govorili da nece vama trenera dovoditi oni iz Strahinjica Bana. Zanima nas ko vam je doveo Raduljicu jer ga sigurno nije struka dovela, a ni ti likovi iz Strahinjica Bana.'

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...